Tenisky Nike Air Max 97 Aurora Green

Nike Air Max 97 „Aurora Green“ White/Aurora Green CZ3574-130 tenisky zvýrazněny zelenou barvou.

Nedávno jsme představili populární kolekci Air Max 97 v infračervené colorway pod názvem „Infrared“, která měla kontrastní prvky ve výrazné infračervené barvě. A už má společnost Nike pro nadcházející sezónu připravenou další kolekci, která bude vydána pod názvem Air Max 97 „Aurora Green“. Opět se jedná o nabídku ve světlých barvách, která je doplněna výraznými prvky.

Kolekce tenisek je z bílé síťoviny, kterou překrývá kožený prvek v bílé barvě, olemovaný pruhem v barvě černé pro větší kontrast. Naprostým barevným výbuchem na obuvi je přidání vysoce kontrastních prvků, které jsou ve výrazné tyrkysově zelené barvě.

Tento barevný akcent „Aurora Green“ je po celém boku obuvi, kdy lemovaní kolem polstrovaného bílého jazyka je v barvě černé. Samozřejmě je v této výrazné zelené barvě logo značky na bocích boty, včetně průhledné Air Max jednotky na podrážce.

Podrážka s jednotkou Air Max je v bílé barvě, která přechází zespodu a na špičce obuvi v barvu černou, doplněnou o prvky a logo v zelené barvě. Výrazná zelená barva na bílé a v kombinaci s černou je natolik výrazná, že krásně dokončí design tenisek Nike Air Max 97 Aurora Green. Jako bonus navíc, jsou kolem celé obuvi dva reflexní proužky, které nádherně svítí ve tmě.

Tenisky Nike Air Max 97 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: White/Aurora Green
Kód: CZ3574-130