Tenisky Nike LeBron 7 Fairfax Away Black Red

Nike LeBron 7 „Fairfax“ Away Black/Varsity Red-Varsity Maize CU5646-001 tenisky v černo červené barvě.

Model tenisek LeBron 7 Fairfax byl původně navržena v roce 2009, ale oficiální vydání bude letos 6.března. Nike Basketball vytvořil obuv pro Los Angeleskou školu „Fairfax High School“, která je jednou z mála škol sponzorovaných LeBronem Jamesem. LeBron Raymone James je profesionální americký basketbalista přezdívaný King James, který působí v týmu Los Angeles Lakers v NBA.

Verze tenisek Nike LeBron 7 budou vydány dvě pod názvem „Fairfax“, kdy jedna kolekce s označením „Away“ je v černé barvě, tak druhá kolekce označená „Home“ bude v barvě bílé. Nyní se chystá vydání kolekce Nike LeBron 7 Fairfax Black Red, která je ve verzi „Away“.

Tato kolekce je v barevné kombinaci černá, červená a žlutá, kdy je obuv v černé doplněná lesklou lakovanou kůži. Kontrastním je použití výrazné červené, v které je podrážka Air Max na bocích a zespodu, Swoosh na boku a tkaničky. Celkový design tenisek Nike LeBron 7 „Fairfax“ dokončí žlutá barva, v které je logo na polstrovaném jazyku, a zároveň ohraničuje a zvýrazňuje Swoosh na obuvi.

Tenisky Nike LeBron 7 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: Black/Varsity Red-Varsity Maize
Kód: CU5646-001