Tenisky Nike Air Max Plus 3 Black Iridescent

Nike Air Max Plus 3 „Black Iridescent“ Black/Chrome CW2647-001 tenisky v černé barvě.

V letošním roce společnost Nike pokračuje v sérii Air Max Plus 3, která je nachystaná v zajímavé colorway Black Chrome. Nová kolekce tenisek Nike Air Max Plus 3 bude vydána pod názvem „Black Iridescent“, ale zatím není přesné datum vydání k dispozici.

Svršek obuvi je kompletně v černé barvě z balistické síťoviny, která je doplněna tvarovanými prvky ve stříbrné barvě. Stříbrné nebo-li chromové designové prvky jsou po celé obuvi, včetně šňůrek a oček pro šněrování a samozřejmě i na polstrovaném jazyku. V této stříbrné barvě je i menší Swoosh na bocích v přední části obuvi.

Zajímavostí je průhledné plastové zakrytí kolem celé paty, které je včetně brandového nápisu Tuned Air, samozřejmě ve stříbrné. Aby nebylo zajímavostí málo, tak stříbrné prvky na jazyku, na tkaničkách a na horní části špičky jsou 3M reflexní, takže po osvícení ve tmě krásně svítí.

Mohutná podrážka s jednotkou Air Max s průhlednými okny je v černé barvě, kterou opět doplňují akcenty ve stříbrné barvě. Celkový design tenisek Nike Air Max Plus 3 Black Iridescent dokončí výrazné části v tmavě ocelové barvě, které jsou na horní části paty a na jazyku včetně brandu.

Tenisky Nike Air Max Plus 3 můžete koupit zde: CCC.eu  *  eObuv.cz  *  Queens.cz

Barva: Black/Chrome
Code: CW2647-001