Tenisky Nike Air Max 90 Reverse Duck Camo

Nike Air Max 90 „Reverse Duck Camo“ Orange/Black/Camouflage CW6024-600

V roce 2013 vzešla ze spolupráce společnosti Nike a Japonské firmy Atmos kolekce Air Max 90 s názvem „Camo Pack“, která byla v colorway černé, výrazně oranžové a s motivem vojenského maskování. Společnost Nike je připravena vydat novou kolekci Nike Air Max 90, která bude pokračováním původního modelu pod názvem „Reverse Duck Camo“. Tenisky jsou v kombinaci barev oranžové, černé a opět maskovacího motivu.

Svršek obuvi je ze síťoviny v oranžové barvě, kterou doplňují černé překryvy v horní části kolem šněrování. V černé barvě je i Swoosh na bocích tenisek, a zároveň tvarovaný prvek na patě, na kterém je logo ve výrazné červené barvě. Lemování kolem celé obuvi je v maskovacím motivu, které zasahuje až ke šňůrkám v bílé barvě.

Pohodlná podrážka je v bílé barvě a jednotka Air Max je v barvě černé. Zespodu je podrážka ve výrazné červené barvě včetně nápisu Nike, kterou doplňuje černá barva. Zajímavosti u nové kolekce tenisek Nike Air Max 90 Reverse Duck Camo je, že mají opačně barevnou kombinaci. U této kolekce je síťovina v oranžové s překrytím u šněrování v černé, kdežto původní model má síťovinu v černé a překrytí v oranžové barvě.

Tenisky Nike Air Max 90 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: Orange/Black/Camouflage
Code: CW6024-600