Tenisky Nike Air Zoom Spiridon Caged Varsity Red

Nike Air Zoom Spiridon Caged „Varsity Red“ Varsity Red/Silver CJ1288-600

Nejen že bude edice Air Zoom Spiridon Caged součástí připravované kolekce ve spolupráci Stussy x Nike Air Zoom Spiridon, ale zároveň se připravuje k vydání v dalších colorway. Nyní společnost Nike připravuje vydání Air Zoom Spiridon Caged, která se brzy objeví a bude pod názvem „Varsity Red“. Nová kolekce tenisek bude v kombinaci barev výrazně červené Varsity Red, stříbrné a bílé.

Vzdušný svršek obuvi je z pleteniny s velkými oky ve výrazné rudé barvě, kterou doplňuje překrytí ve stříbrné barvě. Toto překrytí je částečně ze síťoviny a částečně z hladké kůže. Polstrovaný jazyk a vnitřní část tenisek včetně stélky je v červené, kterou doplňují tkaničky a prvek na jazyku v bílé barvě s logem. Swoosh na bocích obuvi je z hladké kůže v červené barvě, která je ohraničena černou.

Pohodlná a odpružená podrážka Zoom Air je v bílé barvě, která je zvýrazněna a chráněna plastovým prvkem v červené barvě. Zespodu je podrážka tenisek Nike Air Zoom Spiridon Caged Varsity Red v kombinaci červené, černé a bílé barvy, včetně loga a designového prvku na přední části.

Tenisky Nike Air Zoom Spiridon můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: Varsity Red/Silver
Code: CJ1288-600