Tenisky Nike Air Max Triax 96 Varsity Royal

Nike Air Max Triax 96 White/Varsity Royal/Black kultovní tenisky v kombinaci bílé a modré barvy.

Po více jak 20-ti létech se z trezoru dostala ven kultovní klasika Air Max Triax 96 v retro provedení. která je v kombinaci bílé a výrazně modré barvy. Tato kolekce také vyčnívá mezi ostatními modely ze stejné éry Air Max svou lehce přiměřenější viditelnou jednotkou Air Max s průhlednou části.

Lehký svršek obuvi ze síťoviny v modré barvě je doplněný hladkou bílou kůži, ve které je na bocích Swoosh v modré ohraničený černou barvou. Na bocích v přední části jsou semišové prvky v černé barvě, které doplňují design tenisek Air Max Triax 96. Polstrovaný jazyk je v modré barvě, a zároveň zasahuje na špičku obuvi. Samozřejmě i zpevnění paty tenisek je v modré barvě, která je doplněná třemi šedými designovými prvky.

Pohodlná podrážka s jednotkou Air Max na patě tenisek má obrovský vliv na pohodlí a dokončí celkový design tenisek Nike Air Max Triax 96 Varsity Royal. Gumová podrážka je v bílé barvě, kdy zespodu je v kombinaci černé a modré s bílou elipsou, ve které je logo značky v zelené barvě stejně jako na patě. Kombinace bílé a výrazně modré barvy s černými prvky vypadá velmi zajímavě a moderně.

Tenisky Nike Air Max Triax 96 můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: White/Varsity Royal/Black