Tenisky Nike React Presto Cracked Pattern

Nike React Presto Cracked Pattern White/Light Blue/Orange CN7664-100 tenisky s popraskaným vzorem.

Dalším přidáním kolekce v připravované colorway vidíme, že společnost Nike pokračuje ve svých tématických vydáních. Po nedávných modelech „Galaxy“ nebo „Forest“, tady máme další kolekci tenisek serie Nike React Presto, která bude vydána pod názvem „Cracked Pattern“. Zcela určitě půjde o další zajímavý colorway, který je v motivu popraskaného vzoru ve světlých odstínech.

Světlé tenisky řady React Presto jsou celé z bílé síťoviny, která je doplněná hladkou bílou kůži. Hladká kůže je pouze na patě obuvi a u vrcholu polstrovaného jazyka k upevnění šňůrek bílé barvy. Hlavním designovým prvkem je zvýraznění bílého podkladu světle modrým motivem, který připomíná popraskaný vzor. Uchycení tkaniček je opět už známými plastovými prvky v bílé barvě, které mají na sobě Swoosh ve světlé modré barvě.

Pohodlná podrážka s jednotkou Nike React je v bílé barvě, která je doplněná na bocích i zespodu prvky ve světlé modré a oranžové barvě. Celkový design tenisek Nike React Presto Cracked Pattern dokončí logo modré barvy na špici a oranžové prvky na patě a stélce.

Tenisky Nike React Presto můžete koupit zde: Footshop.com  *  eObuv.cz  *  Queens.cz  *  UrbanStore.cz

Barva: White/Light Blue/Orange
Kód: CN7664-100