Tipy na kvalitní automatické kávovary značky Delonghi

Představíme si nejprodávanější a kvalitní automatické kávovary značky Delonghi, které patří mezi nejvíce oblíbené a mají výborné recenze. Dnes si v pohodlí domova můžete udělat nejen ranní kávu, která bude čerstvá, skvělá a provoní celý dům. Každého milovníka kvalitní kávy potěší, jak je jednoduchá a rychlá příprava pomocí kávovaru.

Pro přípravu chutné kávy doma nebo v kanceláři už dnes nemusíte být odborníky. V nabídce e-shopů a prodejen najdete totiž různé druhy kávovarů, z nichž mnohé se dokáží postarat o přípravu kávy automaticky bez vašeho přičinění.

Pár tipů jak vybrat kvalitní a cenově výhodný automatický kávovar

Kromě nákupu kvalitní kávy je pro dokonalý zážitek z tohoto nápoje důležitý i výběr dobrého kávovaru. Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější automatické kávovary letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné kávovary, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní kávovary Delonghi můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Plnoautomatický kávovar DeLonghi ECAM 22.110 B

Moderní plnoautomatický kávovar od proslulé italské značky. Dopřejte si dokonalý požitek z kávy v pohodlí vašeho domova a předveďte svým známým domácí kavárnu! Elegantní černé provedení se skvěle hodí do většiny kuchyní. Jednoduché ovládání a údržba kávovaru vás nadchnou.

Káva je dokonale namletá a vždy čerstvá díky kónickým 100% kalibrovaným ocelovým mlýnkům a technologii Tubeless System. Termoblok DeLonghi zajistí ideální ovládání teploty při přípravě kávy. Jedním dotykem tlačítka na displeji připravíte skvělé kávové nápoje. Dopřejte si také lahodnou mléčnou pěnu díky speciální trysce na páru.

Elegantní lesklý černý kávovar, jehož vzhledu dominuje intuitivní ovládací panel s tlačítky a ikonami. Má zabudovaný 13 stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 250 gramů. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Použít ale můžete i již namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou.

Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu při pravidelném čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Tlak kávovaru je 15 barů. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. V menu si můžete nastavit tvrdost vody, nainstalovat vodní filtr i nastavit úsporu energie.

Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až ze 14 šálků. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne. Při potřebě odvápnění vás kávovar sám upozorní.

S tímto kávovarem lehce připravíte svou oblíbenou kávu pouhým stiskem tlačítka: espresso nebo espresso lungo, jeden nebo dva šálky. Pro každou kávu si jednoduše zvolíte její intenzitu a velikost. Velikost kávy si můžete upravit a uložit do paměti kávovaru.

Recenze a hodnocení DeLonghi ECAM 22.110 B je 95%

Plnoautomatický kávovar DeLonghi ECAM 45.760.W

Domácí kavárna ve vaší kuchyni? Proč ne? S kávovarem DeLonghi z řady Eletta si u vás návštěvy budou podávat dveře. Lahodné cappuccino a dokonalé latte nadchne každého milovníka horkých mléčných nápojů. Svoji kávovou specialitu si jednoduše zvolíte na přehledném ovládacím panelu s grafickým displejem, který kromě 15 dalších jazyků zvládá i češtinu.

Kávu vám namele 13 stupňový ocelový mlýnek, který vás potěší svým tichým chodem. Je jen na vás, zda si budete přát kávu malou nebo velkou, slabou nebo silnou. Své preference si navíc můžete uložit do paměti kávovaru, abyste si stejně lahodný nápoj mohli připravit i příště.

Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mléčnou pěnou? Zamilujete si DeLonghi patentovaný LatteCrema systém pro přípravu lahodných mléčných nápojů, který připravuje hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu vašeho oblíbeného cappuccina nebo latte macchiata a to pouhým jedním stlačením. Hustotu napěnění je možné regulovat pomocí vestavěného kolečka.

Vzhledu kávovaru vévodí intuitivní ovládací panel s grafickým displejem a podsvícenými tlačítky. Kávovar má zabudovaný 13 stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 300 gramů. Je možné použít i namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží.

Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu pravidelné čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Objevte funkci „nahřívání šálků“ a svůj šálek si můžete předehřát tak, aby vám káva zůstala co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně.

Možnost uložení do paměti přístroje vámi navolenou kávu vám dává funkce Moje káva. Pro úsporu vašeho času je možné připravit dva šálky espressa najednou. Funkce horká voda vám umožňuje uvařit čaj i bez rychlovarné konvice.

Integrovaný mlýnek vždy umele čerstvou kávu. Hrubost mletí si můžete nastavit dle chuti. Kónické ocelové mlýnky jsou kalibrovány se 100% přesností.

Recenze a hodnocení DeLonghi ECAM 45.760.W je 96%

Pákový kávovar DeLonghi EC 685.BK

Spolehněte se, že i doma si budete moci vychutnat tu nejlepší kávu, kdykoliv vás napadne. Pákový kávovar DeLonghi vám pomůže přichystat váš oblíbený nápoj díky promyšlenému systému přípravy kávy. Vyberte si oblíbenou namletou kávovou směs nebo pod a jednoduše si připravte bohaté jemné espresso s perfektní cremou. Díky ohřívání a šlehání mléka během chvilky vykouzlíte i mnoho dalších kávových nápojů jako například cappuccino.

Ochutnejte výborné espresso nebo lungo, velikost kávy si nastavte přesně podle vaší chuti. Pokud máte rádi mléčné kávy, tak si zamilujete nastavitelnou trysku na páru. Zajistí vám perfektní našlehání mléka a tím i dokonalý mléčný nápoj. Pokud dostanete chuť na čaj, díky trysce si snadno připravíte samotnou horkou vodu.

Díky nastavitelné trysce na mléko můžete snadno připravit bohatou pěnu na cappuccino nebo jemně našlehané mléko pro výborné caffè latte. Díky jedinečnému systému nastavení našlehání mléka si na trysce nastavte, zda chcete mléko pouze ohřát nebo napěnit.

Kávovar má vyjímatelný odkapávací tácek, díky kterému se pod pákou kávovaru vytvoří prostor až pro 12 cm vysoké sklenice. Během přípravy mléčné kávy vás tak již nic nelimituje.

Kávovar disponuje Flow-stop funkcí pro nastavení velikosti kávy a její uložení do paměti kávovaru. Pro ekologický provoz má kávovar automatické vypnutí, které vám ušetří spoustu energie. Nádobka na vodu má kapacitu 1 litr. Díky tlaku 15 barů vznikne espresso s bohatým aroma a oříškovou cremou. Kávovar také dokáže nahřát váš šálek.

Recenze a hodnocení DeLonghi EC 685.BK je 93%

Plnoautomatický kávovar DeLonghi ECAM 350.55.B

Máte rádi cappuccino s krémovou a hustou mléčnou pěnou? Patentovaný systém LatteCrema pro přípravu lahodných mléčných nápojů vykouzlí volitelně hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě a vaše oblíbené cappuccino nebo latte macchiato připraví jediným stiskem tlačítka. Díky automatické čistící funkci je navíc údržba přístroje hračkou.

Zamilujete si DeLonghi patentovaný LatteCrema systém pro přípravu lahodných mléčných nápojů, který připravuje hustou a krémovou mléčnou pěnu při ideální teplotě pro přípravu vašeho oblíbeného cappuccina nebo latte macchiata a to pouhým jedním stlačením. Hustotu napěnění je možné regulovat pomocí vestavěného kolečka.

Stejně tak snadné je i čištění mléčné nádoby, díky automatické čistící funkci. Horkou párou a vodou se pročistí obvod LatteCrema systému, díky tomu tak můžete nádobu se zbývajícím mlékem jednoduše umístit do lednice a použít zase další den.

Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 300 gramů. Je možné použít i namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží. Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu pravidelné čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Tlak kávovaru je 15 barů.

Objevte funkci nahřívání šálků a svůj šálek si můžete předehřát tak, aby Vám káva zůstala co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 135 mm.

Recenze a hodnocení DeLonghi ECAM 350.55.B je 97%

Automatický kávovar DeLonghi ETAM 29.660.SB

Dopřejte si dokonalý požitek v pohodlí vašeho domova a předveďte svým známým domácí kavárnu. Díky LatteCrema systému si užijete mléčnou kávu s lahodnou, krémovou pěnou, vždy při perfektní teplotě pouhým stisknutím jednoho tlačítka.

Kávovar je vybaven kvalitním 13 stupňovým tichým ocelovým mlýnkem, vyjímatelnou spařovací jednotkou pro jednoduchou údržbu či funkcí nahřívání šálků. Díky tomu si v pohodlí domova dopřejete vždy perfektní kávu jako od profesionálního baristy.

DeLonghi Tubeless System omezuje na minimum množství namleté kávy, která zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě umleté kávy. Také si můžete nastavit jemnost chuti své kávy, buď silnou nebo extra jemnou. Funkci Long si určitě zamilují příznivci překapávané kávy a funkci Doppio+ zase ocení lidé, kteří mají rádi velmi silnou kávu.

Dva nezávislé systémy ohřevu umožňující ideální ovládání teploty. Termoblok je vyhrazen na přípravu kávy, který garantuje správnou a konstantní teplotu a jedno topné těleso, sloužící pro přípravu mléka. Oba pracují současně.

Objevte funkci nahřívání šálků, díky které si svůj šálek můžete předehřát tak, aby vám káva zůstala, co nejdéle teplá a měli jste dokonalý servis jako v kavárně.

Kávovar má automatickou čistící i odvápňující funkci. Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků nebo až 72 hodin. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne.

Recenze a hodnocení DeLonghi ETAM 29.660.SB je 95%

Plnoautomatický kávovar DeLonghi ECAM370.95.T

Kávovar DeLonghi DINAMICA PLUS ECAM370.95.T je klíčem k dokonalému šálku kávy. Připravte si vynikající kávu pomocí plnoautomatického kávovaru, který disponuje barevným TFT displejem a užitečnými technologiemi, díky kterým si připravíte požadovaný nápoj stisknutím jediného tlačítka. Můžete si nastavit až 3 uživatelské profily a Systém LatteCrema vám vytvoří dokonale hustou a krémovou pěnu.

Kávovar vám připraví až 15 různých nápojů, jako jsou espresso, doppio+, long, karafa kávy, cappuccino, latte macchicato, flat white či horké mléko. Funkce Termoblok umí ohřát potřebné množství vody na tu správnou teplotu a konický ocelový mlýnek garantuje perfektní namletí kávy. Pomocí mobilní aplikace se ke všem funkcím kávovaru můžete připojit vzdáleně a vytvářet, přizpůsobovat a ukládat různé recepty.

Své espresso, ristretto, cappuccino či jiný oblíbený nápoj připravíte stisknutím jediného tlačítka. Technologie „Smart One Touch“ řadí nápoje na první stránku podle četnosti používání. Kávovar také disponuje velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním pomocí TFT barevného displeje.

Funkce My Menu vám umožní nastavení až 3 uživatelských profilů. Díky této funkci si můžete přizpůsobit vlastní recepty a spravovat jednotlivé profily s vlastním výběrem aroma a množství kávy. LatteCrema Systém vám zaručí špičkové cappuccino a všechny mléčné nápoje, protože automaticky vytváří dokonale hustou a krémovou pěnu s dokonalou teplotou.

Pro zajištění maximální hygieny je mléčná termo karafa vybavena integrovanou čistící funkcí. Všechny části kávovaru, které jsou v kontaktu s mlékem, se automaticky po přípravě nápojů vyčistí horkou vodou a párou. Komponenty mléčné termo karafy je možné mýt i v myčce.

Konický ocelový mlýnek, kalibrovaný se 100% přesností garantuje perfektní namletí kávy a má 13 stupňů nastavení mletí. Díky zásobníku na mletou kávu je možné připravit kávu už i z předem mleté kávy.

Dva nezávislé systémy ohřevu zaručují dokonalou teplotu pro přípravu kávy a mléčných nápojů. Jeden bojler je určený k přípravě kávy, druhý k přípravě páry pro mléčnou pěnu, přičemž oba pracují současně.

Recenze a hodnocení DeLonghi ECAM370.95.T je 95%

Pákový kávovar DeLonghi EC 685.M

Spolehněte se, že i doma si budete moci vychutnat tu nejlepší kávu, kdykoliv vás napadne. Pákový kávovar DeLonghi vám pomůže přichystat váš oblíbený nápoj díky promyšlenému systému přípravy kávy. Vyberte si oblíbenou namletou kávovou směs nebo pod a jednoduše si připravte bohaté jemné espresso s perfektní cremou. Díky ohřívání a šlehání mléka během chvilky vykouzlíte i mnoho dalších kávových nápojů jako například cappuccino.

Ochutnejte výborné espresso nebo lungo, velikost kávy si nastavte přesně podle vaší chuti. Pokud máte rádi mléčné kávy, tak si zamilujete nastavitelnou trysku na páru. Zajistí vám perfektní našlehání mléka a tím i dokonalý mléčný nápoj. Pokud dostanete chuť na čaj, díky trysce si snadno připravíte samotnou horkou vodu.

Kávovar je vhodný na mletou i porcovanou kávu (tzv. E.S.E. pody). To díky třem sítkům, která jsou v balení – na porcovanou kávu, na 1 porci mleté kávy, na 2 porce mleté kávy. Sítka na mletou kávu jsou rozložitelná a tím pádem se snadno vyčistí. Už nikdy se vám nestane, že by se sítko ucpalo. Speciální dvojitá sítka vám navíc zajistí perfektní promíchání kávy a tím zajistí hustou a bohatou pěnu na espressu.

Kávovar disponuje Flow-stop funkcí pro nastavení velikosti kávy a její uložení do paměti kávovaru. Pro ekologický provoz má kávovar automatické vypnutí, které vám ušetří spoustu energie. Nádobka na vodu má kapacitu 1 litr. Díky tlaku 15 barů vznikne espresso s bohatým aroma a oříškovou cremou. Kávovar také dokáže nahřát váš šálek.

Jedinečná technologie Termoblok udržuje vodu na přesné teplotě potřebné k přípravě dokonalého espressa. Dva oddělené termostaty kontrolují teplotu vody a páry. Kávovar má vyjímatelný odkapávací tácek, díky kterému se pod pákou kávovaru vytvoří prostor až pro 12 cm vysoké sklenice. Během přípravy mléčné kávy vás tak již nic nelimituje. Dopřejte si tu nejlepší kávu i u vás doma.

Recenze a hodnocení DeLonghi EC 685.M je 92%

Automatický kávovar DeLonghi ECAM 22.110 W

S tímto kávovarem lehce připravíte svou oblíbenou kávu pouhým stiskem tlačítka: espresso nebo espresso lungo, jeden nebo dva šálky. Pro každou kávu si jednoduše zvolíte její intenzitu a velikost. Velikost kávy si můžete upravit a uložit do paměti kávovaru. Kdo si rád občas pochutná i na krémovém cappuccinu, využije trysku na páru na napěnění nebo ohřátí mléka pro svůj oblíbený nápoj, jako je cappuccino nebo latte macchiato. Funkce horká voda, Vám umožňuje uvařit čaj i bez rychlovarné konvice.

Vzhledu kávovaru vévodí intuitivní ovládací panel s tlačítky a ikonami. Kávovar má zabudovaný 13ti stupňový, tichý, ocelový mlýnek pro použití zrnkové kávy, zásobník má kapacitu 250 gramů. Je možné použít i namletou kávu, ideální například pro bezkofeinovou. Zásobník uchovává aroma kávy díky obvodu potaženému těsnící pryží.

Samozřejmostí je vyjímatelná spařovací jednotka pro jednoduchou údržbu pravidelné čištění a nádržka na vodu o objemu 1,8 litru. Tlak kávovaru je 15 barů. Kávovar má nastavitelný odtok kávy pro různou velikost šálku až po 142 mm. Elegantní černé provedení se skvěle hodí do většiny kuchyní.

V paměti kávovaru se automaticky ukládá statistika vydaných nápojů. Také si v menu můžete nastavit tvrdost vody, nainstalovat vodní filtr i nastavit úsporu energie. Velká kapacita nádobky na kávovou sedlinu umožňuje skladování sedliny až z 14 šálků nebo až 72 hodin. Při zapnutí a vypnutí kávovaru se sám kávovar automaticky propláchne. Při potřebě odvápnění Vás kávovar sám upozorní.

Recenze a hodnocení DeLonghi ECAM 22.110 W je 96%