Tipy na kvalitní automatické kávovary značky Krups

Představíme si nejprodávanější a kvalitní automatické kávovary značky Krups, které patří mezi nejvíce oblíbené a mají výborné recenze. Dnes si v pohodlí domova můžete udělat nejen ranní kávu, která bude čerstvá, skvělá a provoní celý dům. Každého milovníka kvalitní kávy potěší, jak je jednoduchá a rychlá příprava pomocí kávovaru.

Pro přípravu chutné kávy doma nebo v kanceláři už dnes nemusíte být odborníky. V nabídce e-shopů a prodejen najdete totiž různé druhy kávovarů, z nichž mnohé se dokáží postarat o přípravu kávy automaticky bez vašeho přičinění.

Pár tipů jak vybrat kvalitní a cenově výhodný automatický kávovar

Kromě nákupu kvalitní kávy je pro dokonalý zážitek z tohoto nápoje důležitý i výběr dobrého kávovaru. Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější automatické kávovary letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné kávovary, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní kávovary Krups můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Kapslový kávovar Krups KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Přináší profesionální výkon, moderní design s kompaktními rozměry a pohodlné ovládání. Připravte si kávu prémiové kvality s hustou sametovou pěnou. Jediným dotykem si můžete vychutnávat 1 z více než 30 nápojů. Kompaktní automatický kapslový kávovar NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini Me se bude svým moderním designem hodit k vašemu jedinečnému stylu.

Díky profesionálnímu tlaku kávovaru až 15 barů připravíte kávu kavárenské kvality s hustou sametovou cremou. S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma, kdykoliv budete chtít. Jednoduše vložte kapsli, nastavte velikost vašeho nápoje pomocí funkce Play & Select a jděte na věc. Připravte si během chvilky jeden z více než 30 nápojů – od espressa přes lungo, cappuccino, latte macchiato, horkou čokoládu, čaj až po studené nápoje.

Nabídka kapslí zahrnuje horké i studené nápoje, které Vás vždy uspokojí a zároveň překvapí. Úsporná spotřeba energie, úsporný režim automaticky vypne Váš kávovar po 1 minutě nečinnosti. Jednoduše omyvatelný držák na kapsle vám pomůže udržovat kávovar stále čistý a navíc prodlouží životnost vašeho kávovaru.

Recenze a hodnocení Krups KP123B31 Nescafé Dolce Gusto Mini Me je 95%

Kapslový kávovar Krups KP340831 Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus

Kávovar Krups Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus KP340831 disponuje moderním a intuitivním ovládacím panelem, díky kterému vše snadno nastavíte. Upravit si můžete teplotu vašeho nápoje – od horkého po extra horký. Ze širokého sortimentu kapslí si můžete zvolit jeden ze 30 horkých i ledových nápojů, ať už čokoládových nebo kávových.

Profesionální tlak až 15 barů umožňuje přípravu perfektní kávy s hustou a sametovou cremou. Příprava je naprosto jednoduchá – stačí vložit kapsli do přístroje, zvolit množství vody a stisknout tlačítko. Z kapsle rovnou do vašeho šálku.

Kompatibilní s kapslemi NESCAFÉ Dolce Gusto, moderní design, kompaktní rozměry. Na výběr máte z bohaté nabídky nápojů Dolce gusto v hermeticky uzavřených kapslích. Obsluha je opravdu jednoduchá, stačí vložit kapsli, stisknout tlačítko a o vše ostatní se postará kávovar.

Určitě oceníte možnost nastavení teploty nápoje a funkci Espresso Boost pro intenzivnější chuť a bohatší pěnu. Kávovar je lze snadno ovládat na intuitivním panely.

Recenze a hodnocení Krups KP340831 Nescafé Dolce Gusto Genio S Plus je 97%

Kapslový kávovar Espresso Krups KP100B Piccolo PF

Ultra kompaktní kapslový kávovar kompatibilní s hermeticky uzavřenými kapslemi Nescafé Dolce Gusto. Kávovar s profesionálním tlakem až 15 barů pro přípravu kávy s hustou sametovou cremou. Více než 30 druhů kávy a dalších lahodných teplých a studených nápojů připravovaných během chvilky díky snadnému manuálnímu ovládání.

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít. Jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a jedním pohybem manuální páčky připravíte skvělý nápoj, podle své chuti.

S kávovarem Nescafé Dolce Gusto si můžete užít přes 30 kávových kreací, ať už máte rádi kávu malou nebo velkou, černou nebo bílou. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

Kapslový systém Nescafé Dolce Gusto je jediný na trhu, který dokáže připravit teplé i studené nápoje. Praktický energeticky úsporný režim automaticky vypne váš kávovar Nescafé Dolce Gusto Piccolo po 5 minutách nečinnosti.

Recenze a hodnocení Krups KP100B Piccolo PF je 91%

Kapslový kávovar Krups KP173B31 Nescafé Dolce Gusto Infinissima

Kapslový kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Infinissima se svými kompaktními rozměry hodí do každé menší kuchyně. Jeho moderní tvar je inspirovaný symbolem nekonečna, má štíhlou konstrukci a ovládá se manuálně. S jeho pomocí si můžete připravit přes 30 horkých i studených nápojů. Je libo kávu, čaj, kakao nebo mléko? Z široké nabídky nápojových kapslí si vybere opravdu každý.

Kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto Infinissima disponuje tlakem čerpadla 15 barů, díky tomuto tlaku bude mít vaše káva hustou a sametovou pěnu. Kávovar navíc spotřebuje jen tolik energie, kolik skutečně k přípravě nápojů potřebuje. Po pěti minutách nečinnosti se automaticky vypne, a vy tak můžete v klidu odejít do práce a nebát se účtů za elektřinu ani případné havárie, ke které by mohlo dojít, kdyby zůstal kávovar zapnutý po celý den.

Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem, nadýchaným cappuccinem i horkou čokoládou. S hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aroma.

Kompaktní kapslový kávovar v elegantním designu vás sám upozorní, až nastane čas k odvápnění. Tlačítko se rozsvítí oranžově.

Recenze a hodnocení Krups KP173B31 Nescafé Dolce Gusto Infinissima je 98%

Kapslový kávovar Krups KP1201CS Nescafé Dolce Gusto Mini Me

Kompaktní automatický kapslový kávovar Nescafé Dolce Gusto Mini Me se bude svým moderním designem hodit k vašemu jedinečnému stylu. Díky profesionálnímu tlaku kávovaru až 15 barů připravíte kávu vysoké kvality s hustou sametovou cremou. Více než 30 druhů kávy a dalších lahodných teplých a studených nápojů, připravených během chvilky, díky snadnému automatickému ovládání. Velikost nápoje lze nastavit pomocí funkce Play & Select.

Pro přípravu své skvělé kávy jednoduše vložte vámi vybranou kapsli a nastavte velikost vašeho nápoje pomocí funkce Play & Select. Váš kávovar Nescafé Dolce Gusto Mini Me automaticky zastaví proud vody. Využijte výběru mezi výrazným ristrettem, intenzivním espressem, aromatickým lungem, plným grandem a nadýchaným cappuccinem, hebkým latte macchiatem, čaji a lahodnými čokoládovými nebo osvěžujícími studenými nápoji.

S našimi hermeticky uzavřenými kapslemi, které uchovávají kávu čerstvou, si vychutnáte šálky s bohatým aromatem, kdykoliv budete chtít. Kapslový systém Nescafé Dolce Gusto je jediný na trhu, který dokáže připravit teplé i studené nápoje.

Recenze a hodnocení Krups KP1201CS Nescafé Dolce Gusto Mini Me je 92%

Automatický kávovar Krups Essential EA810B70

Automatický kávovar od Krups, který je navržen pro přípravu kávy s bohatou a neodolatelnou chutí, se vyznačuje nenáročnou manipulací a údržbou. Zaujme nejen svými kompaktními rozměry, ale také vysokou kvalitou přípravy kávy díky hydraulické technologii stlačení kávy. Součástí je velkokapacitní zásobník na kávová zrna s objemem 260 gramů a zásobník na vodu s objemem 1,7 litru.

Snadné ovládání pomoci otočného voliče umožní jednoduché nastavení velikosti zvoleného nápoje. Spolu s patentovaný systém kompaktního topného tělesa a s vyspělou technologií firmy KRUPS zaručuje dokonalý požitek z intenzivní chuti a aromatu kávy v její pravé podstatě.

Mlecí kovové kónické kameny jsou navržený tak, aby poskytovaly výsledky na profesionální úrovni. Mlýnek nabízí volbu mezi třemi stupni hrubosti mletí pro přípravu výjimečného ristretta, espresa a kávy. Unikátní hydraulický tempovací systém stlačí namletou kávu silou až 30 kg na cm a zaručí tak rovnoměrnou extrakci chuti a aroma kávy.

S parní tryskou připravíte řadu mléčných kávových specialit a překvapíte tak nejednu návštěvu. Stačí trysku ponořit do mléka připraveného v šálku a výsledkem bude lahodné cappuccio či latte macchiato.

Snadné čištění pomoci automatického programu bude udržovat váš kávovar v dokonalé čistotě a hygieně. K pravidelnému čištění vás kávovar vyzve sám.

Recenze a hodnocení Krups Essential EA810B70 je 94%

Automatický kávovar espresso Krups EA8108

Automatický kávovar od KRUPS, který je navržen pro přípravu kávy s bohatou a neodolatelnou chutí, se vyznačuje nenáročnou manipulací a údržbou. Zaujme nejen svými kompaktními rozměry, ale také vysokou kvalitou přípravy kávy díky hydraulické technologii stlačení kávy. Součástí je velkokapacitní zásobník na kávová zrna s objemem 260 g a zásobník na vodu s objemem 1.7 l.

Plně automatické espreso Krups s pohodlným ovládáním a snadným používáním. Při přípravě kávy si můžete zvolit ze tří stupňů teploty. V automatu Krups si můžete připravit oblíbené Caffé Latté anebo jen ohřát vodu. Velmi praktická je plotýnka na předehřívání šálků. Automat sám upozorní na nutnost čištění a odvápnění.

Možnost volby širokého spektra nápojů (od ristretta po velkou kávu), Nastavení množství nápoje od 20ml do 220ml, Možnost současné přípravy 2 šálků kávy, Nastavení síly kávy podle chuti (standardní, silná), Nastavitelná teplota a stupeň namletí kávy (3 možnosti), Parní tryska pro perfektní napěnění mléka, Vodní filtr „claris aqua“ se zpětným chodem, Vyjímatelný zásobník na vodu 1,6l s držadlem, Velký zásobník na kávová zrna 500 g, Program proplachování, čištění a odvápňování.

Recenze a hodnocení Krups EA8108 je 92%

Automatický kávovar espresso Krups Evidence EA890810

Automatický kávovar na espresso vyrobený s maximální péčí a precizností až do posledního detailu, nabízí nepřekonatelný požitek z kávy, a to jak během přípravy, tak i během jejího vychutnávání. 15 přednastavených voleb umožní přípravu všech oblíbených druhů káv, od aromatického espressa po dokonale vyvážené capuccino One-Touch, s možností přidání extra porce espressa, která jakémukoli nápoji dodá intenzivnější chuť a energii, nebo nastavení na tmavou kávu pro dosažení extra silné chuti.

Tento snadno použitelný kávovar na espresso je vybavený technologií Krups Quattro Force pro přípravu vynikající kávy s rozdílem, který si vychutnáte, kvalitou mletí závratnou rychlostí jako u baristy, bohatou a krémovou pěnou a automatickým cyklem proplachu parní trysky pro zajištění dlouhodobé výkonnosti.

Výběr z 15 druhů káv nabízí širokou paletu možností jako aromatické espresso, krémové cappuccino One-Touch, lahodné latté, vynikající dvojité latté a čaje s volitelným nastavením teploty, všechny dokonale vyluhované s úžasnou rychlostí a lehkostí. Tím, že se postaráme o každý detail, od mletí zrn až po napuštění do šálku, s naprostou rychlostí a lehkostí, můžete objevit zážitek z dokonalé kávy v domácím prostředí, a to vše se stylovým a elegantním vzhledem.

Vylepšete svůj oblíbený nápoj extra porcí espressa, která dodá jakémukoliv nápoji intenzivnější chuť a energii, nebo použijte nastavení na tmavou kávu pro získání silné a výrazné kávy. Kávovar Krups s technologií Quattro Force optimalizuje každý krok procesu přípravy espressa od mletí zrn až po napuštění do šálku.

Díky automatickému cyklu proplachu parní trysky lze snížit usazování vodního kamene a snížit pravidelnou údržbu na absolutní minimum, a tak zajistit dlouhodobou výkonnost.

Recenze a hodnocení Krups Evidence EA890810 je 93%

Automatický kávovar Krups Arabica EA8118

Automatický kávovar od KRUPS, který je navržen pro přípravu kávy s bohatou a neodolatelnou chutí, se vyznačuje nenáročnou manipulací a údržbou. Zaujme nejen svými kompaktními rozměry, ale také vysokou kvalitou přípravy kávy díky hydraulické technologii stlačení kávy. Součástí je velkokapacitní zásobník na kávová zrna s objemem 260 g a zásobník na vodu s objemem 1.7 l.

Dopřejte si to pravé espresso připravené snadno a rychle díky automatickému přístroji na espresso KRUPS ARABICA. Praktické kompaktní provedení, které přístroji nijak neubírá na výkonu, nabízí intuitivní funkce, které vám ve spojení s moderními technologiemi a nádherně intuitivním ovládacím panelem připraví přímo do šálku kávu a espresso dokonalé chuti.

Espresso a velká káva profesionální kvality v kompaktním, elegantním provedení, které se perfektně hodí do každé kuchyně. Plně automatický přístroj na espresso se systémem KRUPS Quattro Force pro optimalizaci jednotlivých kroků a zprostředkování výjimečné chuti.

Nádržka na vodu o velkém objemu a zásobník na zrnkovou kávu v moderním a kompaktním rámu pro maximální komfort. Panel pro přirozené a intuitivní ovládání s uživatelsky přívětivým rozhraním. Nastavení 3 teplot a 3 stupňů mletí pro individuální recepty. Své oblíbené recepty si můžete zaznamenat prostřednictvím intuitivního paměťového režimu.

Recenze a hodnocení Krups Arabica EA8118 je 98%

Automatický kávovar espresso Krups EA8107

Nejsilnější stlačení kávy. Aby vaše káva měla co nejvíce chuti a aroma, musí být před spařením stlačena dostatečnou silou. Kávovary KRUPS jsou vybaveny unikátním hydraulicky pěchovacím systémem, který stlačí kávu silou 30 kg/cm2 a zaručí tak nejintenzivnější požitek z plné chuti a aroma kávy.

Káva, jak ji máte rádi. Můžete si zvolit kávu přesně podle vaší chuti! Při přípravě kávy si můžete zvolit nejen ze tří stupňů teploty, ale také přizpůsobit přístroj tvrdosti vody, a to dokonce ve čtyřech stupních. V automatu si můžete díky parní trysce připravit oblíbené caffé latté nebo cappuccino.

Vysoce kvalitní kovový mlýnek, který se také používá v profesionálních kávových přístrojích, má záruku švýcarské kvality. Mlýnek je možno individuálně nastavit na tři stupně jemnosti mletí. Využijte jemnější nastavení pro espresso s bohatou pěnou, hrubší pro lahodnou povzbuzující kávu. Jako jediný na trhu přizpůsobuje délku mletí tak, aby vždy použil přesné množství kávy.

Kávovary KRUPS mají volbu automatického čistění nebo zahájení čištění spařovací komory na přání. Nikdy nemusíte spařovací komoru manuálně vyjímat, namáčet, seřizovat, odmašťovat nebo promazávat. Jen si nastavíte automatický program nebo manuálně zvolíte proplach spařovací komory. O nic víc se nestaráte a v klidu si vychutnáváte svou kávu jako v kavárně, protože každý KRUPS se čistí sám.

Recenze a hodnocení Krups EA8107 je 92%