Tipy na nejprodávanější a oblíbené ruční mixéry a šlehače

Šlehač neboli ruční mixér je skvělý kuchyňský pomocník v každé domácnosti, proto představíme nejprodávanější a nejvíce oblíbené ruční mixéry a šlehače. Jejich součástí jsou výměnné metly, které umožňují nejen šlehání, ale například také hnětení nebo mixování.

Ruční mixér vám bude nápomocen při hnětení, šlehání a mixování. Zvládnete s ním přípravu mnoha pokrmů a v mnoha ohledech dokáže nahradit i klasický tyčový mixér. Ruční šlehač by měl disponovat odpovídajícími parametry, aby jeho obsluha byla jednoduchá, pohodlná a konstrukce dostatečně bytelná.

Přístroje se uplatní především při přípravě těst. Primární funkcí je šlehání a ve výbavě mají většinou také háky na hnětení těsta. Někdy bývá v příslušenství také nástavec k mixování. Šlehače jsou tvořeny rukojetí, na níž jsou ovladače s vsazenými a vyměnitelnými šlehacími metlami.

Některé šlehače se prodávají i s nádobou a stojanem. Po sestavení šlehač pracuje, aniž byste jej museli držet.

Tělo mixéru může být vyrobeno z nerezové oceli nebo z kvalitního plastu.
Plastové mixéry a šlehače – díky tomuto materiálu se většinou jedná o levnější přístroje
Nerezové mixéry a šlehače – nerezové přístroje jsou z pohledu pořizovacích výdajů daleko nákladnější

Metly jsou jednou z nedůležitějších součástí šlehače a mixéru. Tyto se u většiny přístrojů přichytí za pomoci rychloupínacího systému. Tento systém zaručuje jejich jednoduchou a nenáročnou výměnu.

Šlehací metly
Metly, které slouží primárně ke šlehání, například piškotového těsta, šlehačky, sněhu a podobně.

Hnětací metly
Tyto metly slouží především pro zpracování tužšího těsta. Oproti šlehacím metlám jsou daleko tlustší a masivnější.

Balonové metly
Jsou velmi podobné šlehacím metlám, jen disponují větším počtem šlehacích ramen.

Ruční šlehače vypadají na první pohled jako jednoduchá a jednorázová zařízení. Pakliže je však zakoupíte s řadou praktického příslušenství, můžete rozšířit jejich možnosti užití.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší ruční mixéry a šlehače letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné mixéry a šlehače, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní a levné ruční mixéry a šlehače můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Ruční šlehač Bosch MFQ 40301 stříbrný – krémový

Moderní, lehký, snadno ovladatelný, s několika rychlostmi, přesně tak by měl vypadat šikovný ruční mixér. Jeho další předností je ergonomický tvar madla s protiskluzovou povrchovou úpravou SoftTouch. Díky tomu se vám bude mixér při práci dobře držet. Jistě oceníte také funkci SuperSilent pro vysoký výkon a nízký hluk, nebo funkci Light, která zajišťuje opravdu nízkou celkovou hmotnost přístroje.

O větší objem těsta se postarají inovované šlehací metly FineCreamer. Těsto bude krásně zpracované a viditelně nadýchané. S jeho dalším zpracováním si poradí pět rychlostí mixéru, nebo funkce Puls/Turbo pro maximální výkon pouhým stiskem jednoho tlačítka.

Speciální ergonomický design a důmyslný tvar madla s protiskluzovou povrchovou úpravou SoftTouch se spolehlivě postarají o to, aby se vám ruční mixér při práci dobře držel. Pocit pohodlí, bezpečí a jistoty je v tomto případě opravdu důležitý.

Nové technologie, kvalitní materiály, vývojáři a mistři designéři propůjčili tomuto mixéru skutečně nízkou váhu. Citelné snížení váhy se týká zejména oblasti motoru, který pomocí četných úprav doznal několika změn s cílem co nejnižší váhy pro co nejsnazší, nejjednodušší a nejpohodlnější manipulaci během příprav na vaření a pečení.

Inovované šlehací metly FineCreamer dodají připravované směsi větší objem. To vše díky malým speciálním kuličkám nacházejícím se přímo na metlách. Do směsi se tak dostane více vzduchu. Výsledkem je krásně nadýchané těsto, bohatší krémy a výrazně větší objem našlehaného bílku za kratší dobu.

Každá správná kuchařka ví, že každý typ těsta, nebo krému potřebuje jiný způsob šlehání a jinou rychlost. Právě proto je mixér vybaven pěti různými rychlostmi, které vám zajistí potřebný výkon a potřebnou rychlost.

Funkce Puls/Turbo zajistí maximální výkon pouhým stisknutím tlačítka. Právě díky ní vymícháte a připravíte naprosto dokonalé těsto. Je to nepostradatelná vychytávka, kterou jistě ocení každá nadšená kuchařka. Kvalitně zpracované těsto je základ každého výtečného koláče, dortu a buchty.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Bosch MFQ 40301 dávají hodnocení 93%

Ruční šlehač Bosch ErgoMixx MFQ 36440

Moderní výkonný šlehač s velmi nízkou hlučností a hmotností vám díky ergonomickému designu a speciálnímu jemnému povrchu rukojeti skvěle padne do ruky, takže se vám s ním bude mnohem lépe pracovat.

Disponuje výkonným 450W motorem s 5 rychlostními stupni a také pulsním spínačem s turbo výkonem. Nechybí mu praktické tlačítko pro vysunutí šlehacích a hnětacích metlí a možnost připojení rychlošlehací nohy. Příslušenství lze bez problému omýt v myčce.

Pro ještě lepší výsledky je k dispozici 5stupňové nastavení rychlosti a navíc pulsní tlačítko s funkcí Turbo, díky níž dosáhnete maximální výkonnosti pro dokonalé promíchání těsta.

Pro větší komfort a snadnější manipulaci s přístrojem byla snížena hmotnost motoru na minimum. Ergonomický tvar se speciální protiskluzovou vrstvou SoftTouch se postará o vaše pohodlí a bezpečnost. Díky tomu se spotřebič bezpečně drží v ruce a neklouže.

Zapomeňte na hlučné přístroje. Tento ruční šlehač nabízí funkci SuperSilent, která pomocí nejnovějších technologií snižuje hluk na minimum, ačkoli zachovává stejnou výkonnost spotřebiče.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Bosch ErgoMixx MFQ 36440 dávají hodnocení 92%

Ruční šlehač Rohnson R-5510

Praktický ruční šlehač Rohnson R-5510 se snadno ovládá a je zaručeně spolehlivý. Mixér je poháněn 500 W příkonem. Ovládání je pomocí tlačítka. Ideální pro začátečníky. Disponuje jedním párem šlehacích metel a jedním párem háků na hnětení.

Ruční šlehač se sadou nerezových hnětacích háků a šlehacích metel pro přípravu různých pokrmů. Tyto metly se díky skvělému rychloupínacímu systému dají velmi rychle vyměnit. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí.

S metlami hravě připravíte vynikající pěny či krémy, háky vám zase pomohou při přípravě těsta na pečení. Mixér nabízí 5 rychlostí k uspokojení různých požadavků při mixování a možností Turbo.

Další výhodou je nízká hmotnost přístroje pro lepší manipulaci. Skvělý a lehký pomocník při přípravě a mixování polévek, omáček nebo vyšlehání bramborové kaše.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Rohnson R-5510 dávají hodnocení 93%

Ruční šlehač Hyundai HM 706 bílý

Pokud si chcete opravdu pochutnat, ulehčit si práci a ušetřit čas, pak svou domácnost obohaťte o kuchyňské roboty, které vám budou skutečně k ruce. Ruční šlehač využijete často, a proto je to investice, která se vyplatí.

Výkonný motor zajistí snadné mixování, vyšlehání, hnětení, nebo míchání krémů, polévek, omáček, pyré, nebo přípravu nejrůznějších těst. Vaření a pečení nikdy nebylo snazší. Šlehač má pět různých rychlostí, včetně tlačítka Turbo pro maximální výkon.

Kvalitní plastové provedení s ergonomickým tvarem rukojeti pro pevný a bezpečný úchop vám zpříjemní práci. Montáž i demontáž šlehače je rychlá a snadná. Vašemu kulinářskému umění už nic nebude bránit.

Šlehač má pět rychlostních stupňů pro optimální nastavení dle aktuální potřeby během vaření a pečení. Samozřejmě nechybí ani tlačítko Turbo pro maximální okamžitý výkon. Jistě oceníte i dostatečnou délku napájecího kabelu.

Příslušenství vám nabídne dvě šlehací metly a dva hnětací háky. Chutné krémové polévky, lahodné omáčky, jemné pyré, nebo třeba domácí buchty odteď u vás budou vonět častěji, než kdykoli předtím. Šlehač je vyroben z kvalitního plastu.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Hyundai HM 706 dávají hodnocení 87%

Ruční šlehač ETA Noar 0044 90000 bílý

Kompaktní ruční šlehač, který je malý, lehký a dobře skladný, se skvěle hodí do každé kuchyně. To jsou jeho hlavní přednosti. Díky tomu si ho s sebou můžete vzít doslova kamkoli, jak na chalupu, tak na dovolenou, kde víte, že budete často vařit.

Tento model má tři rychlostní stupně a ergonomicky tvarovanou rukojeť, která se dobře drží a je příjemná do ruky. S tímto ručním šlehačem se dobře pracuje a hezky ho využijete na vaření i pečení.

Během chvilky vyšlehá sníh z bílků, krásně nadýchanou šlehačku, chutné pomazánky a lahodné krémové náplně. Hnětací háky využijete na hnětení těsta pro přípravu slaného a sladkého pečiva. Hnětací háky i šlehací metly jsou vyrobené z kvalitní nerez oceli.

S ručním šlehačem můžete připravit celou řadu dobrot, na kterých si pochutnáte nejen sami, ale i celá vaše rodina. Šlehač během okamžiku vyšlehá sníh z bílků, vykouzlí nadýchanou šlehačku, chutné pomazánky, nebo lahodné a krásně krémové náplně.

Sestavení, používání i údržba jsou opravdu jednoduché. Díky jeho nízké váze a malé velikosti je ideální do malé kuchyně či na cestování. Při výběru ručního šlehače neopomeňte sledovat jeho váhu. Při delším hnětení či šlehání se vyšší váha ručního šlehače může nepříjemně projevit.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru ETA Noar 0044 90000 dávají hodnocení 95%

Ruční šlehač s mísou Sencor SHM 5330-EUE3

Ruční šlehač s otočnou mísou vám ušetří čas při přípravě různých druhů krémů, těst, šlehačky, bílků a obzvláště jej oceníte při zpracování surovin, které potřebují delší mísení. Stačí vložit šlehač do základny s otočnou mísou o objemu 3,5 l a nechat jej pracovat. Vy se mezitím můžete pustit do další práce.

Ruční šlehač se postará o rovnoměrné zpracování ingrediencí v celé míse hladce a bez hrudek pomocí šlehacích nebo hnětacích metel. Šlehací metly využijete na přípravu různých krémů, omáček a lehkých těst. Hnětací háky si poradí i s těstem na chléb, koláče či pizzu.

Díky silnému a tichému motoru s max. hlučností 79 dB(A) přístroj nabízí 5 rychlostí zpracování a zvládne i pulsní Turbo provoz, při kterém je dosaženo téměř ihned maximálních otáček. Efektivně mísí jemnější i hutnější suroviny.

Snadnou manipulaci zajišťuje stojan s výklopným ramenem, ergonomická rukojeť šlehače, tlačítko pro snadné uvolnění nástavců a protiskluzové nožičky stojanu pro dobrou stabilitu. Pro přípravu můžete volit sadu šlehacích nebo hnětacích metel.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Sencor SHM 5330-EUE3 dávají hodnocení 97%

Ruční šlehač Bosch MFQ 4730 černý

Nezáleží na tom, zda jste levák, nebo pravák. Ruční šlehač Bosch MFQ4730 má totiž rukojeť uzpůsobenou tak, aby jej mohl pohodlně používat kdokoliv. Tento kuchyňský pomocník navíc váží jen něco málo přes 1 kilo, takže nehrozí, že by vás snad po chvilce mixování rozbolely ruce.

Pořiďte si do kuchyně skvělého pomocníka v podobě silného ručního mixéru, který dokáže zastat spoustu práce. Bez problému zvládne šlehání, hnětení i mixování. Inovativní metle na šlehání s umístěnými kuličkami dostanou do směsi více vzduchu a vytvoří tak lahodnou šlehačku i nadýchané těsto mnohem rychleji a důkladněji.

Elegantní vzhled přístroje jistě ocení každá hospodyně. Motor mixéru je maximálně výkonný, ale zároveň příjemně tichý. Ergonomický tvar s protiskluzovým madlem je velice komfortní a myslí na vaši bezpečnost. Tlačítka lze snadno ovládat jednou rukou. Příslušenství lze mýt v myčce. Tlačítko pro snadné vysunutí metliček je příjemným bonusem.

Vašim kulinářským nápadům dodáte větší objem. Inovativní šlehací metly FineCreamer jsou vybaveny speciálními malými kuličkami, pomocí kterých se do zpracovávané směsi dostane mnohem více vzduchu. Výsledkem jsou nadýchaná těsta a krémy a větší objem šlehaného bílku nebo krému za mnohem kratší dobu.

Stejně jednoduchá a pohodlná je také údržba celého přístroje. Metličky jednoduše vysuňte a následně je klidně umístěte do myčky. Součástí šlehače je také prostor, kolem nějž lze ovinout kabel, aby vám nepřekážel v době, kdy jej nebudete používat.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Bosch MFQ 4730 dávají hodnocení 98%

Ruční šlehač s mísou Bosch ErgoMixx MFQ 36460 bílý

Každý profesionální i amatérský kuchař ví, že ruční mixér je v kuchyni nepostradatelným pomocníkem. Zvládá našlehat bílky, připravovat krémy, těsta a mnoho dalšího. Společnost Bosch patří mezi přední výrobce domácích spotřebičů.

Šlehač MFQ36460 vás na první pohled zaujme svými moderními křivkami a rukojetí se SoftTouch povrchem, zajišťujícím pohodlný a pevný úchop pro bezproblémovou a rychlou práci. K tomu dále poslouží i lehká konstrukce, aby vás ani při zdlouhavém zpracovávání těst nebolela ruka.

Podle aktuálních preferencí a potřeb si vyberte jednu z pěti rychlostí s odlišným počtem otáček. Pokud vám základní nabídka nestačí, aktivujte turbo režim a využijte motor na maximum. Jeho příkon 450 W zaručí, že si šlehač bez obtíží poradí i s tužší konzistencí surovin a dokáže je spolehlivě rovnoměrně promíchat.

Součástí balení je mísa s kapacitou pro 500 g mouky a přísad, kterou umístíte do stojanu pro větší stabilitu. Nechybí ani turbometly a hnětací háky. Po skončení používání příslušenství vložte do myčky, aby bylo vždy čisté a připravené pro příště.

Naopak vaše rodina určitě ocení tichý provoz spotřebiče. Celkový hluk se podařilo snížit, jelikož odborníci z Bosch zvolili pro výrobu nejnovější materiály a inovativní technologie, které vám umožní dopřávat si výhod silného výkonu a zároveň tichého provozu.

Při šlehání nebo hnětení máte na výběr hned z 5 rychlostních stupňů. Ty můžete intuitivně měnit během práce podle toho, jaký výkon právě potřebujete. Kromě možnosti výběru rychlosti máte k dispozici také turbo rychlost. Ta ihned uvede šlehač do maximálních možných otáček, díky čemuž nebudete muset ztrácet čas.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Bosch ErgoMixx MFQ 36460 dávají hodnocení 94%

Ruční šlehač a mixér Electrolux ESM 3300 Love your day

Ruční mixér Electrolux nabízí silný výkon 450 W, který zaručuje pohodlné zpracování i tužších silnic a dalších potravin. Jeho další předností je nerezová šlehací nádoba o objemu 3,5 litru, kterou doplňuje standardní výbava dvou šlehacích metel a dvou hnětacích háků.

Velmi příjemnou vlastností je možnost volby mezi 5 rychlostmi a populární pulsní tlačítko, které v okamžiku zvýší rychlost na maximum. Vše je usazeno do praktického stojanu, takže můžete mít volné ruce a pohodlně přidávat suroviny, nebo nechat přístroj pracovat a věnovat se něčemu jinému.

Mnohé z vás například od pečení odradí namáhavé ruční zpracování těsta. Někdo zase nemá rád ušpiněné ruce od těsta. Někdo jen často peče a vaří, tak chce ušetřit čas. Záleží čistě jen na vás, jaký důvod máte. Kvalitní ruční šlehač Electrolux ESM3300 bude vhodný a pohodlný úplně pro každého.

Díky míse umístěné na základně, nemusíte šlehač vůbec držet v ruce. Stačí jen nasypat vhodné suroviny a pozorovat práci šlehače. Za minutku budete mít dokonale ušlehané suroviny.

Mísa z nerezové oceli je opravdu velká a o objemu 3,5 litru nabízí důkladné promíchání vložených surovin. Vykoukne na vás úžasně ušlehaný sníh z bílků, nebo máslový krém do narozeninového dortu či zpracované těsto na domácí pečivo.

Po ukončení práce jednoduše umyjete ve vodě veškeré příslušenství kromě podstavce s motorem. Ten očistíte pouze vlhkým hadříkem. Spotřebič bude okamžitě nachystaný na další použití, až někoho z vás zase přepadne na sladké.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Electrolux ESM 3300 dávají hodnocení 90%

Ruční šlehač Sencor SHM 5205-EUE3 bílý

Pokud zbožňujete vaření a pečení, jistě budete přímo nadšeni ze spolehlivého kuchyňského pomocníka v podobě výkonného ručního šlehače Sencor SHM 5205-EUE3. Již na první pohled vás zaujme elegantním provedením s ergonomickou rukojetí, která padne do ruky levákům i pravákům.

Šlehač se pyšní příkonem 500 W a nabízí možnost výběru až z 5 rychlostí – rychlost otáčení metel tak snadno přizpůsobíte právě vykonávané činnosti. Nadšeni budete také z pulzního spínače, jehož stisknutím a nepřetržitým držením spustíte pulzní stupeň Turbo pro maximální možný výkon přístroje.

Kromě samotného šlehače v rámci balení obdržíte také sadu šlehacích metel, které jsou jako stvořené pro šlehání smetany, vajec, kaší nebo pomazánek, a sadu hnětacích metel, s nimiž bez problému zpracujete jakékoli těsto. Přístroj se navíc pyšní tichým chodem, takže se nemusíte obávat nepříjemných a rušivých zvuků během vaření.

Klíčové vlastnosti šlehače:
Přizpůsobení šlehače konkrétní činnosti zásluhou 5 volitelných rychlostí
Pulzní spínač se stupněm Turbo pro maximální výkon šlehače
O ničím nerušené vaření a pečení se postará tichý chod
2 sady metel pro snadné šlehání řidších směsí i hnětení těsta
Tichý chod
Příkon 250W

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Sencor SHM 5205-EUE3 dávají hodnocení 86%

Ruční šlehač ECG RS 200 bílý

Výkonný ruční šlehač ECG RS 200 je šikovný kuchyňský pomocník, který by neměl chybět ve výbavě všech vášnivých milovníků pečení i vaření. Kromě elegantního designu se tento model může pochlubit velice bohatým vybavením i snadným elektronickým ovládáním.

Neméně důležitým prvkem je ergonomické zpracování rukojeti, které zajišťuje komfort při obsluze, přičemž tak dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků. Krémy i těsta zvládne snadno a neskutečně rychle.

Pomocí několika tlačítek můžete vybírat celkem z 5 stupňů rychlosti. Pro rychlé dosažení maximálního výkonu zde máte k dispozici speciální funkci Turbo. Šlehání a mixování se stane zábavou a vaše omáčky a další potraviny budou skvělé připraveny.

V příslušenství tohoto šlehače naleznete 2 šlehací metly společně se 2 hnětacími háky. Ke snadné výměně nástavců slouží praktické tlačítko. Samozřejmostí je mytí v myčce nádobí.

Základním stavebním kamenem přístroje je silný 200W motor. Samozřejmě zde nechybí ani bezpečnostní pojistka proti přehřátí.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru ECG RS 200 dávají hodnocení 88%

Ruční šlehač ETA Lento 2051 90000 bílý

Ruční šlehač ETA Lento 2051 je nepostradatelným pomocníkem zejména při šlehání bílků, šlehaček a krémů. Tento je však vybaven dalšími praktickými nástavci, díky nimž nahradí hned několik přístrojů a ušetří drahocenné místo ve vaší kuchyni.

Kromě šlehání poslouží jako mixér, drtič a sekáček a díky hnětacím hákům vám usnadní i přípravu těst. Jeho výkonný motor umožňuje využití čtyř rychlostí a disponuje i funkcí maximálních otáček. Zároveň je příjemně tichý, ergonomicky tvarovaný a lehký, takže práce s ním je mimořádně komfortní.

Největší výhodou toho šlehače je jeho variabilita, díky níž nahradí práci několika spotřebičů. S využitím dodávaného příslušenství uhněte těsto, rozmíchá brambory a vyšlehá bílky, pěnu, šlehačku i nejrůznější krémy.

Nástavec na mixování vám usnadní přípravu omáček, polévek, šťáv, kaší, pyré a přesnídávek. Funkci sekání a drcení využijte zejména při porcování ovoce a zeleniny, bylinek, ořechů a koření.

Chod ručního šlehače zajišťuje výkonný DC motor s dlouhou životností. Šlehač disponuje čtyřmi rychlostními stupni a funkcí maximálních otáček, takže jeho výkon snadno přizpůsobíte připravovanému pokrmu. Díky intuitivnímu ovládání pak budete moci rychlosti snadno přepínat přímo během práce.

Tento ruční šlehač je navržen tak, aby práce s ním byla maximálně komfortní. Příprava i časově náročnějších pokrmů bude pohodlná díky nízké hmotnosti a ergonomicky tvarované rukojeti. Snadnou výměnu metel pak zajišťuje praktické tlačítko, které stačí jen zmáčknout a metlu jednoduše vyjmout.

Metly tohoto ručního šlehače jsou vyvedeny v unikátním designu, díky němuž je šlehač příjemně tichý. Zároveň zajišťují zcela rovnoměrné zpracování surovin a nepoškozují povrch šlehací nádoby.

Myšleno bylo i na bezpečné používání šlehače, proto disponuje bezpečnostní pojistkou proti přehřátí. Veškeré dodávané příslušenství je pak vyrobeno z prvotřídních hygienicky prověřených materiálů.

V neposlední řadě oceníte, že příslušenství lze uložit do dodávaného ochranného pouzdra, takže jej v kuchyni budete moci snadno a přehledně skladovat.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru ETA Lento 2051 90000 dávají hodnocení 85%

Ruční šlehač ETA Lento 0051 90000 bílý

Více i méně zdatné kuchařky ocení ruční mixér Eta Lento, který se jim stane nedocenitelným pomocníkem zejména při pečení. Samozřejmě i šlahání a hnětení těsta je pro něj hračka.

Voňavému koláči či sladkému dortu předchází spousta práce. A právě od ní vám alespoň trošku ulehčí mixér Eta Lento s výkonem 500 wattů, který mixuje, hněte i šlehá. 4 různé rychlosti se postarají o perfektně zpracované těsto přesně podle vašich představ. V případě, že je zapotřebí maximálních otáček, stačí zmáčknout tlačítko „M“.

Výjimečně nízká hmotnost a ergonomicky tvarovaná rukojeť jsou přesně ty přednosti, jež během kuchařského zápalu velmi oceníte. K pohodlnému používání přispívá snadné uvolnění háků a metel a samozřejmě snadná údržba.

Součástí příslušenství jsou pak 2 dlouhé metly a 2 háky. Jako bonus připočtěte bezpečnostní pojistku zabraňující přehřátí motoru a máte tip na spotřebič, který ve vaší kuchyni prostě nesmí chybět.

Klíčové vlastnosti šlehače:
4 rychlostní stupně
Funkce pro maximální otáčky
Tlačítko pro snadné uvolnění metel a háků
Bezpečnostní pojistka proti přehřátí
Součástí příslušenství jsou 2 dlouhé metly a 2 háky
Ergonomický tvar rukojeti
Velmi rychlé sestavení, jednoduché ovládání a snadná údržba
Moderní a elegantní design
Délka napájecího kabelu 1,2 m

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru ETA Lento 0051 90000 dávají hodnocení 84%

Ruční šlehač Bosch ErgoMixx MFQ 36470 bílý

Ruční šlehač Bosch MFQ 36470 v bílo šedivém provedení dokonale padne do ruky. Součástí je široká škála příslušenství – nerezová mixovací noha s QuattroBlade nožem a nádoba s víkem pro míchání a mixování.

Ergonomický design s protiskluzovým soft touch povrchem pro jednoduchou a pohodlnou manipulaci. Šlehač Bosch MFQ36470 obsahuje výkonný motor o příkonu 450 W pro lepší výsledky.

Separátně umístěné tlačítko pro vysunutí šlehacích a hnětacích metel 2 vysoce výkonné turbo metly pro optimální výsledky šlehání a míchání 2 stabilní hnětací háky. Snadno nasazovací a vyjímatelná mixovací noha díky patentovanému klick systému.

Lze ho nastavit až na 5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček. Mixovací nádoba s měrkou a víkem. Spotřebič a příslušenství se jednoduše čistí. Příslušenství je dokonce možné mýt i v myčce nádobí.

Klíčové vlastnosti šlehače:
optimální manipulace díky ergonomickému designu, velkým tlačítkům a soft Touch povrchu rukojeti
5 rychlostních stupňů s odlišným počtem otáček
momentový a turbo stupeň
separátně umístěné tlačítko pro vysunutí šlehacích a hnětacích metel
2 vysoce výkonné turbometly pro optimální výsledky šlehání a míchání
2 stabilní hnětací háky
navinutí kabelu
možnost připojení rychlošlehací nohy
snadno nasazovací a vyjímatelná mixovací noha díky patentovanému klick systému
robustní nerezová mixovací noha s inovovanou čtyřbřitou čepelí
mixovací nádoba s měrkou a víkem

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Bosch ErgoMixx MFQ 36470 dávají hodnocení 94%

Ruční šlehač Kitchenaid P2 5KHM 9212 EAC

Jedinečný šlehač Kitchenaid 5KHM9212EAC je šikovným a moderní pomocníkem pro každou hospodyňku. Je výkonný, díky čemuž bude příprava pokrmů s ním rychlá a pohodlná. Ruční šlehač nabízí možnost digitálního nastavení 9 rychlostí. Od pomalého míchání a přimíchávání při rychlosti 1, přes jednoduché míchání dortového těsta při rychlosti 5, až po šlehání bílků při nejvyšší rychlosti.

Ruční šlehač Kitchenaid 5KHM9212EAC disponuje exkluzivním příslušenstvím pro snadné použití „jednou rukou“ při nesčetných kuchyňských pracích. Příslušenství zahrnuje 2 hnětací háky, 2 turbošlehače, 1 metlu na šlehání, 1 mixovací tyč a praktický obal. Nástavce lze mýt v myčce. Postupné zvyšování otáček při spuštění šlehače pomáhá zabránit nechtěnému vyšplíchnutí surovin z nádoby.

Délka přívodního kabelu je 1,5 metru s možností uzamčení na pravé nebo levé straně. Kabel vám tak nebude při práci překážet. Jeho výhodou je také, že je rovný a snadno se tak udržuje čistý.

Klíčové vlastnosti šlehače:
9 rychlostí pro optimální zpracování surovin
Digitální nastavení rychlosti
Měkký/pozvolný start zabraňující rozsypání ingrediencí z nádoby
Rukojeť s měkkým úchopem

Příslušenství: turbošlehače, mixovací tyč, hnětací háky, šlehací metla, obal na nástavce

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Kitchenaid P2 5KHM 9212 EAC dávají hodnocení 98%

Ruční elektrický šlehač Orava SL-109 bílý

Ruční šlehač Orava SL-109 je opravdu velmi výkonný. Nabízí vám dvě základní funkce: šlehání a míchání s 5 rychlostmi, díky kterým si můžete regulovat výkon podle vlastní potřeby. Každý pokrm se přece připravuje jinak a tak se tento pomocník dokáže jednou dav přizpůsobit.

Nechybí ani rychlost Turbo, kterou také určitě v některých případech využijete. Celkový příkon tohoto skvělého pomocníka je 300 W. Ovládání spotřebiče je velmi jednoduché a navíc je usnadněno pohodlným ergonomickým designem.

Aby šlehač zvládal všechny úkoly, které má, disponuje kvalitním příslušenstvím. Obsahuje 2 metly určené na šlehání a 2 háky určené k hnětení. Velmi jednoduchá je i údržba tohoto mixéru. Tělo se umyje a otře v rychlosti hadříkem. Metly i háky je možné mýt v myčce nádobí a tak odpadá jakákoliv práce navíc.

Klíčové vlastnosti šlehače:
vysoce výkonný motor
5 rychlostí
funkce Turbo
šlehací metly, hnětací háky z ušlechtilé oceli

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Orava SL-109 dávají hodnocení 94%

Ruční šlehač s mísou Electrolux ESM 3310 černý – nerez

Ať už jste medailemi ověnčená kuchařka nebo s kouzlením se surovinami teprve začínáte, zasloužíte si menšího pomocníka. S mixérem Electrolux se vám bude těsto hníst lehce jako pírko. Stojanový mixér z kolekce Love Your Day vám poskytne vše potřebné k přeměně čerstvých ingrediencí na svěží pečené pokrmy.

Konec zdlouhavému vyšlehávání i hnětení co vyžaduje nadměrnou sílu a vytrvalost. Elextrolux přichází se spotřebičem, který odedře tu nejtěžší práci za vás. Podle potřeby můžete volit až z 5 rychlostí a když stisknete pulsní tlačítko, proces se okamžitě zastaví. Mísa z nerezové oceli má objem 3,5 l a vejde se toho do ní požehnaně.

Se stojanovým mixérem 2 v 1 můžete být tvořivější – Mixér lze oddělit od mísy a vy tak máte větší kontrolu, potřebujete-li rychle vyšlehat nebo smíchat menší množství přísad.

Chutné pečivo – Pečení je nyní snazší než kdykoli předtím. K mixéru se dodává otočná mísa a ocelové hnětače těsta, takže k přípravě chutného těsta stačí stisknout tlačítko.

Až za vaším výtvorem zaklapnou dveře trouby, můžete se směle pustit do úklidu. Dobroty totiž nejvíc chutnají v pěkném prostředí. Uklízecí maniaky ale zklameme. Mísu i metly z nerezové oceli stačí jen vložit do myčky a máte hotovo. Samotné tělo mixéru váží 2 kila a přesunout ho do kouta linky není nijak namáhavé.

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Electrolux ESM 3310 dávají hodnocení 99%

Ruční šlehač Tefal HT 310838 Quickmix černý

Quickmix je všestranný a výkonný ruční mixér, s nímž jde pečení rychle a snadno! Jeho výkonný motor o příkonu 300 W, 5 nastavení rychlosti a funkce turbo nabízejí dokonalou kontrolu nad pečením podle jakéhokoli receptu.

Ruční mixér Quickmix nabízí 2 sady nerezových nástrojů (šlehací metly pro tekutá těsta, dortové směsi, vejce a krémy a hnětací háky pro snadnou přípravu těsta na pizzu nebo chléb) a je dokonalým pomocníkem při pečení.

Objevte radost z domácích dortů a cukroví. Od šlehání nejjemnějšího sněhu po míchání koláčových směsí a hnětení těsta na pizzu či chléb je ruční mixér Quickmix vaším všestranným a výkonným pomocníkem v kuchyni.

Klíčové vlastnosti šlehače:
Rychlosti: 5
Funkce: Turbo
Tlačítko pro uvolnění nástavců
Kovové metly
Kovové háky na těsto
Odnímatelná noha ručního mixéru: NE
Vhodné do myčky

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Tefal HT 310838 Quickmix dávají hodnocení 90%

Ruční šlehač Braun HM 3135 MultiMix 3 bílý

Díky důmyslnému designu lze všechny nástavce ručního šlehače intuitivně připevnit vpředu a umožnit tak zachovat stejně pohodlnou polohu ruky při mísení, mixování i odpočinku bez ohledu na použitý nástavec. Protože stabilně stojí se všemi nástavci, pracovní prostor zůstává čistý a vy můžete rychle a bez přerušení přejít k dalšímu kroku.

Díky umístění motoru přímo nad příslušenstvím působí jeho hmotnost směrem do mísy, nikoli do ruky. To vám usnadní práci až o 40 %. Přepnutí nastavení rychlosti z nízké na turbo pohybem palce umožňuje lepší ovládání a efektivitu při přípravě pokrmů. Protiskluzové držadlo zaručuje pevnou, pohodlnou a bezpečnou manipulaci i při nejvyšší rychlosti.

Obsah balení:
sekací nástavec o objemu 500ml
plastová mixovací noha s designem rozšířené spodní části
nerezová mixovací noha
plastová nádoba o objemu 600ml
měkká rukojeť
2 nerezové šlehací metly
2 nerezové hnětací metly

Klíčové vlastnosti šlehače:
Unikátní vertikální umístění motoru (SmartMix) pro lepší distribuci váhy a snadnou manipulaci
Variabilní nastavení rychlosti – 5 rychlostí – Turbo
Tlačítko pro uvolnění příslušenství
Protiskluzová měkká rukojeť
Flexi výstup kabelu
Mixovací noha s patentem PowerBell proti rozstřiku
Sekací nástavec o objemu 500 ml pro nasekání ořechů, čokolády, a dalších surovin
ComfortClick – připojení mixovací nohy a sekacího nástavce do přední části pro lepší manipulaci
600 ml odměrná nádoba
Příslušenství lze mýt v myčce

Testy a recenze ručního šlehače a mixéru Braun HM 3135 MultiMix 3 dávají hodnocení 95%