Tipy na nejprodávanější a oblíbené tyčové vysavače

Vysavače jsou základní součástí každé domácnosti a patří mezi užitečné pomocníky, proto představíme nejprodávanější a nejvíce oblíbené tyčové vysavače. Nejdůležitějším kritériem při výběru tyčových vysavačů je jejich účinnost, ať už na tvrdé podlaze nebo na koberci. Obecně ale tyčové vysavače dosahují horších výsledků než klasické vysavače.

Mají typický protáhlý tvar a jsou schopné stát bez opory. Jejich výhodou je lehkost a skladnost. I tak při nákupu věnujte pozornost hmotnosti tyčového vysavače. Při vysávání totiž budete držet téměř celou váhu vysavače v ruce.

Tyčové vysavače mohou využívat buď síťového napájení, pak mají vyšší výkon, nebo mají akumulátor, v takovém případě je výkon nižší, ale při vysávání je neomezuje vzdálenost od zásuvky.

Bezdrátové akumulátorové vysavače jsou mobilnější a vhodné pro vysávání velkých ploch. Navíc nejsou omezené délkou šňůry. Nevýhodou je většinou menší výkon a výdrž baterie. Zároveň je nutné zohlednit také výdrž na jedno nabití a dobu nabíjení.

Elektrické vysavače napájené ze sítě jsou naopak méně mobilní a k jejich použití potřebujete v dostatečné vzdálenosti zásuvku. Výhodou je většinou větší výkon a není třeba čekat na jejich nabití. Jsou vhodnější na vysávání koberců.

Sáčkové vysavače jsou obvykle výkonnější a lépe zachycují nečistoty. Jejich největším problémem je nákladnost sáčků, které musíte neustále vyměňovat. Jeden sáček stojí většinou pár desítek korun a kupují se nejčastěji v balení po pěti kusech.

Bezsáčkové vysavače jsou ekologičtější a také s nimi ušetříte peníze za sáčky. U těchto vysavačů jsou sáčky nahrazeny nádobou, která sbírá nečistoty. Největším problémem bezsáčkových vysavačů je riziko zanášení filtru, který je nutné opakovaně čistit. Při vysypávání nádobky se navíc ve vzduchu víří prach, což není ideální varianta pro alergiky.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší tyčové vysavače letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné vysavače, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní a levné tyčové vysavače můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Multifunkční vysavač Rovus Storm Vac 2v1 šedý

Bez ohledu na to, zda potřebujete vyčistit koberce, jemné čalounů, tvrdé podlahy, kachličky či dokonce zaprášené stropní ventilátor, vysavač Rovus Storm Vac si poradí s každou úlohou, kterou pro něj máte. Je multifunkční a z tyčového vysavače na ruční ho změníte jediným cvaknutím.

Lehký a dobře manévrovatelný design nabízí všechny výhody klasických bezšňůrových vysavačů a výkonný motor s napájením má sací sílu dostatečně výkonnou na to, aby si poradila s jakýmkoli nepořádkem. Vysavač Rovus Storm Vac hravě zvládne všechny úklidové úkoly v každém rohu vaší domácnosti. Ve standardní poloze je to tyčový vysavač se spolehlivou a výkonnou sací silou. Díky svému manévrovatelný designu jednoduše vysaje drobky pod kuchyňským stolem, vlasy z koupelnového koberce nebo chuchvalce prachu zpod pohovky.

HEPA filtr zaručuje zdravé prostředí ve vašem domově
Vysavač Rovus Storm Vac má bezsáčkový design s omyvatelným HEPA filtrem a zásobníkem na prach. Efektivní filtruje a zachycuje malé částečky a mikroskopické spouštěče alergií, jako jsou prachové roztoče, spóry plísní a zvířecí chlupy. Zároveň zabraňuje jejich uniknutí zpět do vzduchu a vytváří zdravé životní prostředí pro celou vaši rodinu.

Lehký design zaručuje nenamáhavé přenášení vysavače po domě nebo po schodech, kdekoli potřebujete uklidit nepořádek. Jednoduché složení a rozložení zaručuje rychlou změnu vysavače z tyčového na ruční, který si poradí s nečistotami a prachem, kdekoli je to potřeba.

Dlouhý napájecí kabel zaručuje velký čistící rádius, takže nebudete muset příliš často měnit zásuvky. Bezsáčkový zásobník na nečistoty s jednoduchým vyprazdňováním je praktické a úsporné řešení.

Testy a recenze tyčového vysavače Rovus Storm Vac 2v1 dávají hodnocení 92%

Bezdrátový tyčový vysavač SOGO SS-16165 černý – červený

SOGO SS-16165 je bezsáčkový ruční a tyčový vysavač v provedení 3 v 1, který si vždy přizpůsobíte aktuálním potřebám. Je vhodný na úklid všech typů podlah, v případě potřeby ho jednoduše upravíte na ruční jednotku.

Vybaven je výkonným a tichým BLDC motorem se sacím výkonem 350 W a kvalitní Li-Ion baterií, která po plném nabití, trvajícím 4-5 hodin, vydrží v provozu až 45 minut. Účinné vysávání zajistí cyklónová technologie, která efektivně sbírá prach ze vzduchu.

Bezdrátový vysavač nabízí neomezený akční rádius, při úklidu nejste omezování žádným kabelem, který by se vám motal pod nohy.

Sběr nečistot zajistí elektrický rotační kartáč s jednoduchou údržbou. Odpadní nádobu o objemu 0,65 litrů velmi snadno vyprázdníte, ve výbavě se nachází také HEPA filtr. Velkou výhodou je integrované LED osvětlení, se kterým si posvítíte i na různá zákoutí.

Díky lehké konstrukci je manipulace s vysavačem opravdu pohodlná, snadno se s ním dostanete všude tam, kam potřebujete. Pohodlný úklid umožní kloubové uchycení podlahové hubice a správné nastavení délky sací trubice, ergonomická rukojeť příjemně padne do ruky.

Součástí balení je také štěrbinová hubice pro vysávání hůře dostupných míst, kartáč na čalounění a nabíjecí základna.

Testy a recenze tyčového vysavače SOGO SS-16165 3v1 dávají hodnocení 100%

Bezšňůrový tyčový vysavač Sencor SVC 8621TI šedý

Tyčový vysavač Sencor SVC 2 v 1 se systémem cyklónové filtrace HEPA filtrem je lehký, tichý a snadno ovladatelný. Úklid s ním je rychlý a jednoduchý. Přístroj je bateriový, tudíž vás v pohybu neomezuje žádný napájecí kabel.

Spolehlivě odstraní drobky po dětech a další nepořádek v domácnosti nebo autě. Zabudovaný rotační kartáč dosahuje vynikajících výsledků na jakémkoli typu podlah a usnadňuje vysávání nečistot na kobercích.

Samozřejmostí je funkce samostatného stání pro dočasné odstavení i pohodlné uložení. Nabízí dvě rychlosti provozu, vysoký výkon a nízký výkon pro prodloužení doby vysávání.

Díky nízké hmotnosti a hubici otočné v rozsahu 180° je vysavač snadno ovladatelný. Odnímatelná ruční jednotka umožní jednoduché odstranění nečistot ze sedací soupravy, stolu či vozidla za pomoci štěrbinové hubice či prachového kartáčku.

Pro temná místa poslouží LED osvětlení umístěné na hubici, které odhalí i ten nejjemnější prach. Při vysávání v chodbách a stinných koutech tak již nebudete muset rozsvěcovat hlavní osvětlení.

Jednotlivé části ruční jednotky se rozloží a nádoba na prach se tak vyprázdní a filtr vyčistí. Technologie je plně bezsáčková. Nádoba na prach má plně dostačující objem 0,5 litru.

Pro praktické uložení vysavače poslouží nabíjecí základna, která je opatřena integrovaným držákem příslušenství. Li-lon baterie je vysoce účinná, s krátkou dobou nabíjení 4-6 hodin a dlouhou dobou provozu 22 až 50 minut v závislosti na zvoleném vysávacím výkonu. Na plné nabití vás upozorní LED indikátor.

Testy a recenze tyčového vysavače Sencor SVC 8621TI dávají hodnocení 94%

Bezdrátový tyčový vysavač Philips PowerPro Aqua FC6408/01

PowerPro Aqua je výkonný bezdrátový a bezsáčkový vysavač na všechny typy podlah. Skvěle zastoupí i roli mopu, díky inovativnímu stíracímu systému s optimálním vlhčením pro všechny typy tvrdých podlah. Ruční vysavač, který bude vždy při ruce pro vysávání nenadálých neštěstí, pohovek, gaučů, křesel nebo těžce přístupných rohů. Je lehčí než běžné vysavače.

Rychlé a snadné vysávání všech místností. Silné sání na všech površích, dokonce i na kobercích. Odstraňuje až 97 % hrubých nečistot jedním tahem. Mimořádně dlouhý provoz až 60 minut provozu díky výkonnému 25,2V lithium-iontovému akumulátoru.

Hubice TriActive Turbo zajišťuje vysoký výkon při vysávání koberců a tvrdých podlah. Motorizovaný kartáč a optimalizované proudění vzduchu se postarají o odstranění veškerého prachu a nečistot.

Třívrstvý omyvatelný filtr umí zachytit více než 90 % alergenů, jako jsou pyl, chlupy domácích zvířat a prach, pro čistý vzduch. U nového bezsáčkového vysavače PowerPro Aqua lze odstranit prach z nádoby na prach bez nutnosti dotýkat se nečistot.

Už žádné vybírání trasy dle délky kabelu. Nabíjecí baterie pro bezdrátový provoz vám dávají volnost uklízet kdekoli. Kabel už vám v ničem nebude bránit a vy můžete bez problémů uklízet v různých místnostech. Vysoká ovladatelnost a nízká hmotnost nových vysavačů PowerPro Aqua zajišťují snadnou manipulaci.

Flexibilní střídání mokrého a suchého čištění díky magnetům na obou stranách můžete stírací systém snadno nasadit nebo odejmout z hubice. Jedinečný stírací systém reguluje uvolňování vody a udržuje tak optimální vlhkost všech typů tvrdých podlah po celou dobu čištění. Polštářky z mikrovlákna je možné prát ručně nebo v pračce.

Zvládněte celý byt na jedno nabití. S výkonným 25,2V lithium-iontovým akumulátorem můžete vysávat bez kabelu až 1 hodinu. Nabíjení je možné kdykoli, není nutné čekat na vybití akumulátoru.

Testy a recenze tyčového vysavače Philips PowerPro Aqua FC6408/01 dávají hodnocení 87%

Tyčový a ruční vysavač 2v1 ETA Moneto 0449 90000

Moderní design, důmyslný tvar, nízká hmotnost, praktické sklopné rameno, ergonomická pogumovaná rukojeť, tichý chod a rychlý úklid, to jsou hlavní přednosti tohoto modelu. Jistě oceníte také kvalitní HEPA filtr, který spolehlivě zachytí i ty nejjemnější prachové částice. Nebo působivé LED diody umístěné přímo na hubici pro osvětlení bezprostředního prostoru před vysavačem.

Stejně praktický je také motor, který je chráněný proti přetížení nebo zablokování speciálním elektronickým systémem. Tento model můžete použít také jako samostatný ruční vysavač, což ocení především rodiče malých dětí, nebo starší lidé pro každodenní drobnější úklid. Údržba je rychlá a snadná, po úklidu stačí vysavač zaparkovat do dobíjecí stanice a ušpiněné části otřít vlhkým hadříkem.

Vysavač můžete použít klasicky, nebo i jen jako samostatný ruční vysavač, třeba na rychlý úklid konkrétního místa, na drobečky po dětech, nebo na pár chloupků po domácích mazlíčcích. Díky jeho variabilitě ho můžete mít kdykoli a kdekoli snadno po ruce.

Podlahová hubice s rotačním kartáčem je ideální pro vysávání koberců s nízkým vlasem a pro hladké podlahy. Štěrbinová hubice vyčistí i těžko přístupná místa. Kartáč s jemnými štětinami je vhodný pro nábytek, zdi a obrazy. Prostory ve stojanu nabídnou místo pro uložení dalšího příslušenství.

I když je vysavač relativně malý, nabídne vám velký výkon. Na jedno nabití vydrží v provozu až dvacet minut. Úroveň sacího výkonu můžete nastavit podle vaší aktuální potřeby. Integrovaná kontrolní světla vás budou automaticky informovat o stavu nabití. Prachová nádoba je opatřena cyklónovým filtračním systémem. Vysavač má kvalitní HEPA filtr.

Testy a recenze tyčového vysavače ETA Moneto 0449 90000 dávají hodnocení 89%

Tyčový vysavač Electrolux ANIMA PURE Q9 PQ91 stříbrný

S tyčovým vysavačem Electrolux ANIMA PURE Q9 PQ91 bude úklid domácnosti hračka. Výkonné zařízení lze díky chytrému designu totiž použít hned 2 různými způsoby – jako tyčový vysavač, nebo jako kratší ruční vysavač, s nímž se snáze dostanete i do špatně dostupných prostor. Maximální sací síla dosahuje 27 W.

Tento model je vybaven Li-ion baterii, která vydrží v provozu až 51 minut. Bez problému tak stihnete uklidit celou domácnost. Určitě oceníte i to, že už vás nebude nijak omezovat příliš krátký kabel. Plné nabití trvá 3,5 hodiny, přičemž umístění a vyjmutí spotřebiče z nabíjecí stanice je opravdu snadné a rychlé.

Návrháři si dali záležet i na tom, aby byl tento model tišší než jeho předchůdci. Ruční jednotka je navržena tak, aby jí vzduch protékal plynule. Tlumený je také vývod vzduchu. Maximální hlučnost tak dosahuje 75 dB, což je o 3 dB méně než u klasických ručních vysavačů.

S pomocí unikátní technologie BrushRollClean jednoduše vyčistíte kartáč od namotaných vlasů a vláken pouhým sešlápnutím pedálu. Zařízení přitom nemusíte vůbec zapínat. Rolku kartáče můžete uvolnit také stisknutím tlačítka. Díky hliníkové konstrukci je navíc velmi lehký, váží pouze 2,7 kg, takže se s ním snadno manipuluje.

S technologií DustSpotter nemá prach už žádnou šanci. Na hubici se totiž nachází LED osvětlení, s jehož pomocí uvidíte i ty nejmenší drobky. Tento model je také vybaven účinným ventilátorem motoru a o 50 % větším skládaným filtrem s dvojitou filtrací, které zvyšují jeho výkon.

Dejte sbohem klasickým sáčkům na prach. Electrolux PURE je vybaven speciální, omyvatelnou nádobou o objemu 0,3 litru. Ta navíc nemá žádný vliv na výkon zařízení. I když ji tedy během úklidu zcela zaplníte, přístroj bude dosahovat stále skvělých výsledků.

Testy a recenze tyčového vysavače Electrolux ANIMA PURE Q9 PQ91 dávají hodnocení 96%

Akumulátorový tyčový vysavač Sencor SVC 0740BL

Tyčový vysavač Sencor SVC 0740BL je lehký, tichý a snadno ovladatelný přístroj, který nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každodenní úklid všech typů povrchů (včetně vytírání tvrdých podlah). Bezšňůrový tyčový vysavač 3v1 s mopem a možností vyjmutí ruční jednotky – odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování prachu a nečistot z nábytku, stolu aj.

Rotační kartáč s vlastním motorem zaručuje vynikající výsledky na jakémkoli typu podlah a zlepšuje vysávání nečistot na kobercích a hubice s LED osvětlením snadno odhalí i nejjemnější prach a zjednoduší vysávání. Navíc má vysoce kvalitní HEPA filtr, který zachytí i ty nejmenší částice prachu a alergenů.

Umím spolehlivě pracovat jako vysavač, který se postará o nepořádek na všech podlahách, a zároveň může vytírat s oddělenou nádržkou na vodu. No a jelikož Sencor myslel i na malý nepořádek, který se nejvíce vyskytuje na povrchu nábytku nebo v autě, připojil ke mně i vyjímatelný ruční vysavač.

Díky LED osvětlení si posvítím na malé nečistoty a jemný prach. LED osvětlení je strategicky umístěno uprostřed otočné hubice a světlo z něho dosáhne na poměrně slušnou vzdálenost. Už vás nezaskočí nepořádek pod nábytkem, postelí, ani v komoře nebo kdekoli je více šero nebo přítmí. Ukliďte svou domácnost, aniž byste museli rozsvítit velké světlo. S LED osvětlením a se dvěma nastavitelnými výkony se postarám o všechen nepořádek.

S HEPA filtrem jsem maximálně ohleduplný ke všem nosům. Jsem více než vhodný do domácností s alergiky i s malými dětmi. HEPA filtr je vysoce účinný a zachytí nejmenší částečky prachu i alergenů, snadno ho omyjete, očistíte a opět vrátíte zpátky. Stejně tak nemusíte myslet na koupi výměnných sáčku. Nádobu na prach o objemu 0,5 litrů lze kdykoli vysypat a opět vrátit zpět.

Kapacitní baterie a silný sací výkon jsou pro můj chod nepostradatelnými pomocníky, stejně jako rotační kartáč. Dosahuji s ním účinnějšího úklidu už v prvním tahu. Rotační kartáč je speciálně sestaven a zaručuje mi perfektní výsledky na všech podlahách i kobercích. Dokonale zbavím podlahy vlasů, vousů, chlupů, nití, drobků a prachu.

Testy a recenze tyčového vysavače Sencor SVC 0740BL dávají hodnocení 93%

Akumulátorový tyčový vysavač Dyson V8 Absolute

Dopřejte si úžasně výkonný a příjemně lehký vysavač Dyson V8 s několika praktickými hubicemi pro různé povrchy, který vám nabídne snadný a rychlý úklid pro všechny typy podlah, včetně úklidu koberců opravdu do hloubky. Samozřejmostí je vysoký sací výkon, až čtyřicet minut provozu, bezproblémové vysypávání nádobky na nečistoty, extra příslušenství pro domácnost se zvířecími mazlíčky aj.

Velkou předností je účinná filtrace. Vysavač zachytí vše – od alergenů, přes mikroskopický prach a další nečistoty. To vše díky neustále zdokonalované patentované cyklónové technologii vysávání Radial Root Cyclone, která je schválena i britskou asociací British Allergy Foundation.

Speciální podlahová hubice s rotačním kartáčem a přímým pohonem je specifická tím, že tlačí štětiny hlouběji do koberce a díky tomu odstraňuje i hluboko usazené nečistoty. Nabídne až o 150 % vyšší výkon rotačního kartáče než hubice akumulátorového vysavače od téže značky. Konstrukce hubice je speciálně vyvinuta a uzpůsobena pro hladké podlahy. Měkký rotační válec spolehlivě odstraňuje jemný prach i velké nečistoty.

Vysoce výkonný digitální motor Dyson V8 dokáže vygenerovat vyšší sací výkon než kterýkoliv jiný akumulátorový bezkabelový vysavač, což je jeho velkou předností. Tento akumulátorový bezkabelový vysavač je napájen Li-Iontovým akumulátorem s nikl kobalt hliníkovými elektrodami. Výsledkem je dostatek energie umožňující až 40 minut klasického vysávání, nebo 25 minut úklidu s podlahovou hubicí s motorovým rotačním kartáčem.

Vysavač zachycuje alergeny, mikroskopický prach a obecně více nečistot, než kterýkoli jiný cyklon. Vyfukuje čistší vzduch než ten, který dýcháte, což je výsledkem neustále zdokonalované cyklónové technologie vysávání. To vše bez sáčků, bez ztráty sacího výkonu, bez jakéhokoli omezení během úklidu.

Jistě budete pozitivně kvitovat nový způsob hygienického vysypávání nečistot a prachu pomocí jediného úkonu. Dalším plusem je praktický úchyt na stěnu sloužící pro uložení a nabíjení vysavače a uložení všech nástavců. Díky tomu budete mít vysavač vždy připravený, plně nabitý a uklizený na jednom místě.

Testy a recenze tyčového vysavače Dyson V8 Absolute dávají hodnocení 97%

Akumulátorový tyčový vysavač Makita DCL 180 Z

Akumulátorový vysavač je praktický ve více ohledech. Jistě oceníte volnost pohybu díky absenci kabelu, stejně jako nízkou váhu, kompaktní rozměry, dostatečně velkou nádobu na smetí a především opravdu příznivou cenu. Další předností je praktická pogumovaná rukojeť, která se dobře drží a je příjemná do ruky.

Vysavač je skvělý pro klasický domácí úklid, vysávání prachu, nebo nečistot v dílně. Nezapomeňte prach a nečistoty z nádoby odstraňovat pravidelně, protože hodně prachu znamená menší sací výkon. Tento akumulátorový vysavač je určen pouze pro vysávání suchých nečistot. Vyvarujte se tedy vody, oleje, ale současně také drobných ostrých předmětů.

Akumulátorový vysavač vám nabídne jednu velkou výhodu, a to je absence kabelu. Díky tomu můžete po bytě, domě či dílně uklízet doslova bez omezení. Doba použitelnosti akumulátoru je cca dvacet minut. Jistě oceníte i nízkou váhu vysavače a kompaktní rozměry.

Praktická je určitě i dostatečně velká nádoba na smetí, pogumovaná rukojeť, která se dobře drží a je příjemná na omak, bohaté příslušenství a v neposlední řadě opravdu sympatická cena. Dodávka je bez akumulátorů, nabíječky a kufru.

Testy a recenze tyčového vysavače Makita DCL 180 Z dávají hodnocení 97%

Akumulátorový tyčový vysavač ETA Rotelo 5448 90000 bílý – bronzový

Praktický spotřebič si dokáže poradit zároveň s vysáváním i s mopováním a to současně. Jeho provoz je bezdrátový, takže není potřeba se neustále vyhýbat překážejícímu kabelu a nemusíte si dělat starosti s tím, jak daleko jste od volné zásuvky. Na jedno nabití přitom dokáže nepřetržitě pracovat až 70 minut.

Maximální efektivitu zajišťuje cyklónový filtrační systém. Pro lepší přehled je hubice opatřena kontrolními LED diodami. Rukojeť je ergonomická a zároveň sklopná, takže se maximálně přizpůsobí potřebám. Pohodlí zajišťují také kompaktní rozměry a nízká hmotnost.

Aby bylo možné pohodlně uklízet i menší plochy, pro oživení čalouněného nábytku či úklid auta je možné stisknutím jistícího tlačítka oddělit tyč a využít vysavač jako kompaktní ruční.

Mopovací textilii je možné bez komplikací vyprat v pračce, zásobník na vodu postačí jen nechat vyschnout a prachovou nádobu vyprázdnit do odpadků. Textilní filtr je také možné jednoduše omýt.

Příslušenství
Rotační turbokartáč
Mopovací nástavec vč. mopovací textilie
Štěrbinová hubice pro těžkopřístupná místa
Kartáček s jemnými štětinkami
Adaptér 100-240 V (AC) / 30 V (DC)

Testy a recenze tyčového vysavače ETA Rotelo 5448 90000 dávají hodnocení 93%

Bezsáčkový tyčový vysavač Hoover HF122RH 011 akumulátorový

Tento bezsáčkový vysavač je určený pro všechny typy podlah. Pohání ho spolehlivá Li-Ion baterie, která nabídne až čtyřicet minut ničím nerušené práce. A pokud si navíc zablokujete tlačítko on/off do pozice nepřetržitého režimu, pak bude vaše práce opravdu doslova nerušená. Vysavač totiž nebudete muset opakovaně zapínat.

Jistě oceníte turbo výkon, pogumovaná kolečka, integrované přední osvětlení, snadnou výměnu hubice a vyjímatelnou baterii, kterou můžete nabíjet i mimo tělo vysavače. Praktická LED kontrolka vám prozradí stav nabití baterie. O dokonalý úklid se postará prachový kartáč a štěrbinová hubice.

Systém výměny hubice je opravdu jednoduchý. Stejně důmyslný je i systém nabíjení baterie, kterou můžete nabíjet doslova kdekoli chcete. Stačí ji vyjmout a můžete ji nabíjet samostatně mimo tělo vysavače.

O prach se postará technologie samostatného cyklonu a prostorná nádoba na prach, která se snadno vysypává jedním dotekem díky systému One Touch. Nádoba na prach má kapacitu téměř jeden litr. Nezdá se to, ale znatelně vám to ušetří četnost jejího vysypávání. Navíc nepřijdete do přímého kontaktu s prachem.

Součástí hubice je integrované přední osvětlení, které zajistí opravdu důkladný a přitom pro vás maximálně pohodlný úklid. Bez problému uvidíte do tmavých rohů a žádný prach se před vámi už neschová.

Vrch skříní, police s knihami, nebo vitríny snadno zbavíte prachu a nečistot díky integrovanému kartáči na prach. Praktická štěrbinová hubice je naopak doslova jako stvořená pro precizní úklid malých, úzkých a špatně dostupných míst, jako jsou například podlahové lišty, radiátory aj.

Testy a recenze tyčového vysavače Hoover HF122RH 011 dávají hodnocení 94%

Tyčový vysavač Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C bílý

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C je výkonný vysavač, který vám umožní efektivně vysát byt, ale také jej využijete při úklidu vozu nebo znečištěné kuchyňské desky atp. Excelentních výsledků dosahuje zejména zásluhou výkonného motoru doplněného o 9 cyklónů pro perfektní oddělení prachu a nečistot a zajištění konzistentního výkonu.

Standardně dokáže pracovat na nabití až 60 minut v Eco módu, což znamená, že vám umožní vysát najednou i větší prostory. Nabízí i systém pro hygienické vyprazdňování nečistot a zaujme také krásně tichým chodem a vynikající ergonomií.

Zachytí až 99,97 % prachových částic. Špičkové efektivity vysavač dosahuje díky pokročilému filtračnímu systému, jenž zachytává i částice o velikosti 0.3 mikronu, aby byl vzduch, který vypouští zpět, dokonale čistý a bez alergenů.

V režimu Max máte k dispozici výrazně vyšší výkon po dobu 8 minut. Můžete jej využít pro úklid silně znečištěných míst.

Motorizovaný kartáč zlikviduje veškeré nečistoty – včetně roztočů a dalších alergenů. Nemusíte se bát využít vysavač ani na dřevěných podlahách či dlažbě. Kartáč je navržený tak, aby byl efektivní, ale přitom mimořádně šetrný. Stačí zmáčknout tlačítko pro vyprázdnění nečistot, kterých se tak nemusíte ani dotknout.

Testy a recenze tyčového vysavače Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner dávají hodnocení 100%

Tyčový akumulátorový vysavač Miele Triflex HX1 3v1

Tyčový akumulátorový vysavač Miele Triflex HX1 představuje skvělé řešení pro flexibilní úklid celé domácnosti. Vzhledem k nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům se s ním snadno manipuluje. Vaše podlahy zbaví všech nečistot, je perfektním pomocníkem pro úklid výše položených míst a využívat ho lze také jako ruční vysavač.

Dle potřeby si můžete výkon regulovat pomocí posuvného voliče, pro rychlé odstavení vysavače nechybí ani parkovací poloha Self-Stand. Bezsáčkový tyčový vysavač je ideální pomocník pro běžný úklid. V příslušenství naleznete také sací štětec, který je ideální pro vysávání prachu z knih, úzkých míst nebo rohů, štěrbinovou hubici a hubici na čalounění. Hlučnost vysavače se nachází na příjemné úrovni 78 dB.

Konstrukce vysavače je přizpůsobená tomu, abyste pohodlně uklidili jak pod nábytkem, tak i na vyvýšených místech nebo na stropě. Pro úklid velkých ploch nasadíte PowerUnit jednotku do spodní pozice, extra široký elektrokartáč odstraní z podlahy všechny nečistoty.

Pokud potřebujete vysát drobky ze sedačky nebo uklidit interiér vozidla, použijete samostatnou ruční jednotku PowerUnit. Vždy bude připravená k použití a vy budete mít radost z rychlého a efektivního úklidu.

Vysáté nečistoty se ukládají do prachové nádoby o objemu 0,5 litru, která disponuje funkcí Twist2open umožňující její rychlé a snadné vysypání. Stačí ji pouze otočit a nádoba se automaticky otevře, její obsah poté vysypete přímo do smetí.

Vysavač pohání akumulátorová baterie Varta, která po plném nabití trvající 4 hodiny vydrží v provozu až 60 minut. O stavu baterie vás bude informovat LED indikátor. Přístroj nabízí flexibilní nabíjení dle toho, v jaké pozici se nachází jednotka PowerUnit. Baterii lze také pohodlně dobít i mimo přístroj. V rámci příslušenství je k dispozici také nástěnný držák.

Testy a recenze tyčového vysavače Miele Triflex HX1 dávají hodnocení 100%

Tyčový akumulátorový vysavač s mopem Concept VP 4210

Tyčový vysavač s funkcí vytírání zaujme především možností přidání dezinfekce do zásobníku na vodu. Vaši domácnost tak efektivně zbaví nečistot, virů a bakterií s minimální námahou. Vysavač jedním tahem vysává a vytírá, navíc jej můžete využít i jako praktický ruční vysavač. Zárukou komfortního užívání je kvalitní baterie s dlouhou výdrží, motorizovaný turbokartáč a LED osvětlení, které vám posvítí na každou nečistotu.

Rozlučte se s namáhavou a časově náročnou údržbou podlah. Tento multifunkční pomocník vám každodenní úklid maximálně usnadní. Jedním tahem zbaví podlahy nečistot, drobků i prachu, a zároveň je precizně vytře. Všechno zvládne bez zbytečného víření prachu, což ocení především rodiny s malými dětmi a alergici. Nádržku na vodu můžete snadno a rychle nasadit i odejmout, takže vysavač můžete používat i bez ní.

Obrovskou výhodou tohoto modelu je možnost přidání dezinfekčního prostředku do zásobníku na vodu. Na rozdíl od většiny jiných tyčových vysavačů s funkcí vytírání, Concept VP4210 podlahy nevytírá pouze vodou, ale efektivně je zbaví i bakterií a virů. Vaše podlahy tak budou stále hygienicky čisté.

Tento vysavač je akumulátorový, takže vás při práci nebude omezovat žádný kabel. Využívá vysoce kvalitní Li-Ion baterii, díky níž je schopen na jedno nabití pracovat až 40 minut. Opětovné nabití pak trvá přibližně 3,5 hodiny. O aktuálním stavu baterie vás bude informovat praktická světelná kontrolka.

Tento vysavač si poradí nejenom s tvrdými podlahami, ale i s koberci. Špičková cyklónová technologie společně s motorizovaným turbokartáčem zaručují perfektní sací sílu. Z koberce tak tento vysavač bez problémů dostane nečistoty, prach, vlasy i chlupy domácích mazlíčků.

Ruční vysavač, který lze snadno vyjmout z těla vysavače, se stane praktickým pomocníkem pro úklid nejrůznějších míst. Díky několika nástavcům s ním pohodlně uklidíte úzká místa, pohovku, nábytek či interiér automobilu.

Nádobu na nečistoty stačí jen vyjmout a vysypat, vrásky vám nepřidělá ani údržba turbokartáče. Ten je totiž navržen tak, aby šel jednoduše rozebrat, vyčistit a zase složit.

Testy a recenze tyčového vysavače Concept VP 4210 dávají hodnocení 95%

Kompaktní tyčový vysavač Hoover HF522NPW 011 akumulátorový

Lehký a kompaktní vysavač, s výkonem kabelového vysavače. Díky výšce pouhých 69 centimetrů ho uskladníte kdekoli. Navíc je možné ho připojit k síti Wi-Fi, která kompletní úklid vašeho domu udělá ještě snazší. Tyčový vysavač Hoover HF522NPW 011 se zařadil mezi vítěze kategorie Produktový design 2020 v rámci proslulého prestižního ocenění Red Dot Award.

Motor H-Lab Brushless Compact poskytuje konzistentní sací výkon a zaručuje tak zachycení každého drobného prachu, ale i větších nečistot, vlasů a chlupů domácích mazlíčků. Kombinace silného motoru, proudění vzduchu a kvalitní hubice garantuje skvělé výsledky čištění, to vše navíc s volností vysávání bez kabelu.

Je vybaven integrovaným příslušenstvím 2v1, jehož součástí je i štěrbinová hubice, kterou lze připevnit jak na tělo vysavače, tak na trubku určenou pro vysávání nad podlahou. Toto příslušenství je vhodné pro tvrdé i textilní povrchy.

Kontrolní systém s LED osvětlením vám umožní pohodlně hlídat aktuální stav a sílu vašeho vysavače. Díky vyjímatelné baterii můžete pro nabíjení využít jakoukoli zásuvku ve vašem domě. Přední osvětlení na podlahové hubici zviditelní tmavé rohy a prostor pod nábytkem. Díky samostatně stojící parkovací pozici lze vysavač uskladnit kdekoli.

Vysavač je vybaven WI-FI připojením a poskytuje tak spoustu dalších extra funkcí. Stažením aplikace Hoover Wizard můžete kdykoli zkontrolovat stav vašeho vysavače (např. statistiku použití nebo úroveň nabití baterie). Zkontrolujte stav filtru a nastavte upozornění, když je čas jej vyčistit.

Jedna z dalších funkcí je Rodičovská kontrola, která zabraňuje dětem v nechtěném spuštění vysavače. Jako další vychytávku nabízí vysavač kalkulačku kalorií, která ukazuje počet spálených kalorií během vysávání.

Testy a recenze tyčového vysavače Hoover HF522NPW 011 dávají hodnocení 100%

Tyčový vysavač s mopem Rowenta Air Force 560 Flex Aqua RH9490WO bílý – modrý

Tyčový vysavač 3 v 1 Rowenta Air Force 560 Flex Aqua RH9490WO můžete použít hned k několika různým činnostem a ušetřit si tak spoustu času a námahy při úklidu domácnosti. Díky hlavě Aqua totiž umí vysávat a vytírat v jednom tahu.

Tento model disponuje digitálním bezkartáčovým motorem se sacím výkonem až 100 W. Bez problému proto vysává všechny typy povrchů od tvrdých podlah po koberce. Na výběr budete mít ze 2 rychlostí. Ve srovnání s řadou Rowenta Air Force 360 je vysavač ve zrychleném režimu až 2× tišší – hlučnost dosahuje 82 dB.

Kabelům, které musíte neustále přepojovat mezi zásuvkami, můžete dát jednou provždy sbohem. Integrovaná Li-Ion baterie totiž vydrží na jedno nabití až 35 minut provozu. Díky tomu můžete neomezeně přecházet mezi jednotlivými místnostmi. Opětovné nabití trvá pouze 3 hodiny.

S pomocí ohebné trubice uklidíte bez problému také prostory pod postelí nebo pohovkou. Vysavač je totiž tak flexibilní, že se dostane i do hůře dostupných škvír a nízkých prostorů. A naopak, Rowenta Air Force 560 Flex Aqua RH9490WO dosáhne až 5× dál, takže se rychle a snadno zbavíte všech nečistot i ve výšce.

Vysavač Air Force se díky řadě chytrých funkcí doslova stane vaší pravou rukou při péči o domácnost. Je bezsáčkový, prach místo toho sbírá do 0,65l nádoby, kterou stačí kdykoliv jednoduše vysypat. Pro vaše pohodlí disponuje také ergonomickou rukojetí. Bez doplňků váží pouze 3 kg. K ovládání slouží tlačítko.

Součástí balení je pestrá nabídka hlavic a nástavců. K dispozici vám bude například motorizovaný kartáč pro hluboké čištění, s jehož pomocí odstraníte zvířecí chlupy. XL štěrbinová hubice má flexibilní design, takže se dostane i do těžko dostupných míst.

Nechybí ani pohovkový kartáč, rozkládací nástavec a nabíjecí základna s úložným prostorem pro 2 kusy vybavení. Hlava je opatřena LED světly, díky nimž získáte přehled i o těch nejtmavších zákoutích.

Testy a recenze tyčového vysavače s mopem Rowenta Air Force 560 Flex Aqua RH9490WO dávají hodnocení 99%

Elektrický tyčový vysavač Miele Swing H1 Excellence EcoLine SACP3 červený

Pokud máte velký dům či byt, pak je pro vás tento model ideální. Nabídne vám akční rádius devět metrů, což je dostatečný prostor na to, abyste nemuseli každou chvíli hledat další elektrickou zásuvku. Praktické je i ovládání vysavače, které vás příjemně překvapí ergonomickým posuvným spínačem, který je dobře viditelný a snadno ovladatelný.

Tyčový vysavač nabízející vysoký výkon a úsporný provoz. Má univerzální podlahovou hubici, velký akční rádius, nízkou hlučnost a nízkou hmotnost. Dobře se s ním manévruje a uklízí.

Pro dokonale pohodlný úklid je snadné manévrování důležité. Tyčový vysavač je úzký a má nízko posazené těžiště. Právě proto je doslova radost s ním uklízet. Budete se elegantně pohybovat mezi nábytkem a pohovkou, aniž byste museli cokoli odsouvat.

Po skončení úklidu jistě oceníte šikovné navíjení kabelu s možností rychlého odejmutí. Zamotaný kabel už bude navždy minulostí. Stejně rychlé je i následné uskladnění. Vysavač má kompaktní rozměry, je lehký a úzký. Vejde se i do malého prostoru. Integrovaná protiskluzová zarážka umožní opřít ho i o stěnu. Nebo ho klidně můžete zavěsit za integrovaný nástěnný držák.

Kabel tyčového vysavače je připevněn pomocí dvou speciálních háčků a kabelového klipu, takže ho můžete snadno odebírat a zároveň snadno uklízet. Pro rychlé odejmutí kabelu stačí jen otočit háček směrem nahoru.

Testy a recenze tyčového vysavače Miele Swing H1 Excellence EcoLine SACP3 dávají hodnocení 93%

Tyčový vysavač s mopem Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01

Jeden přístroj, tři možnosti. Výkonný bezdrátový vysavač, mop a ruční vysavač, který vysává a vytírá jedním tahem. Úklid bytu či domu tak zabere jen polovinu času. Celý byt zvládnete na jedno nabití. Už žádná vybitá baterie uprostřed úklidu. Vysává a vytírá až 75 minut na jedno nabití díky vysoce výkonné 25,2V lithium-iontové baterii.

Vhodný na všechny typy podlah a koberců. Vysaje i pod nízkým nábytkem. Motor je totiž v horní části, kde nepřekáží. Unikátní 360° hubici s rotačním kartáčem a s LED osvětlením neunikne ani smítko. Sbírá nečistoty ze všech stran, a tak vysává rychleji. Je vždy po ruce. S MiniTurbo kartáčem pro odstranění srsti či vlasů z pohovek, křesel nebo sedaček v autě. S integrovaným příslušenstvím ideálním pro čištění rohů, podlah a stěn.

Dokončete dříve namáhavou práci rychleji a pohodlněji s bezdrátovým vysavačem 3 v 1. Výkonná 360° sací hubice zachytí prach a špínu okamžitě a ze všech stran – každý váš pohyb přinese výsledky, ať už čistíte koberec, nebo tvrdé podlahy. Jedinečný systém vysávání a vytírání si poradí s několika typy špíny najednou.

Špína už se neschová. Díky LED světlům v hubici SpeedPro Max jsou prach, chomáče nečistot, vlasy i drobky snadno viditelné a jednoduše se odstraňují. Hubice LED odhalí i skryté nečistoty.

Systém trojité filtrace vrací do motoru jen čistý vzduch, takže silné proudění vzduchu vydrží déle. Technologie PowerCyclone 8 – nejlepší Philips technologie bezsáčkového vysávání nyní v bezdrátovém tyčovém vysavači, aby silnější sání vydrželo déle.

Testy a recenze tyčového vysavače s mopem Philips SpeedPro Max Aqua FC6904/01 dávají hodnocení 95%

Výkonný tyčový vysavač Dyson V11 Absolute Extra

Úklid nebyl nikdy snazší a příjemnější. Spolehněte se na kvalitu a celou řadu důmyslných detailů, které z tohoto vysavače dělají naprosto nepostradatelného pomocníka. Sofistikovaný systém Dynamic Load Sensing snímá povrch, vyhodnocuje a automaticky přizpůsobuje potřebný výkon.

Speciální hubice High Torque zajistí maximálně výkonné a účinné vysávání díky tuhým nylonovým štětinám a měkkým antistatickým karbonovým vláknům. Přehledný LCD displej zajistí informace o aktuálním výkonu, o zvoleném režimu, zbývající době chodu, upozornění na údržbu aj.

Nečistoty hravě pojme až o 40 % větší zásobník na odpad a díky systému „namířit a stisknout“ je i snadno a rychle vysypete. Po skončení úklidu vysavač zasuňte do nástěnné dobíjecí stanice, kam můžete uložit i ostatní hubice.

Sofistikovaný systém dynamického snímání Dynamic Load Sensing 360krát za sekundu snímá a vyhodnocuje odpor rotačního kartáče, poté sám automaticky přizpůsobuje potřebné otáčky motoru při přechodu mezi kobercem a tvrdou podlahou. Právě tím je zaručeno opravdu důkladné vysátí všech typů podlah.

Speciální hubice High Torque je zatím nejvýkonnější hubici v segmentu akumulátorových vysavačů značky Dyson. Hlavní odlišností jsou tuhé nylonové štětiny kartáče intenzivně pronikající do koberce a efektně odstraňující všechny nečistoty. O jemný prach z tvrdých podlah a zákoutí se spolehlivě postarají měkká antistatická karbonová vlákna.

Můžete vysávat až šedesát minut. Můžete si vybrat ze tří inteligentních a výkonných vysávacích režimů, které jsou navržené pro skutečně pestrou paletu činností. Nejen aktuální výkon, zvolený režim, zbývající dobu chodu, upozornění na údržbu, hlášku o ucpání uvidíte na přehledném LCD displeji.

Testy a recenze tyčového vysavače Dyson V11 Absolute Extra dávají hodnocení 98%

Tyčový vysavač Bosch Flexxo ProAnimal BBH3ZOO25 červený

Ať už chcete vysávat celý byt, nebo jen třeba menší plochu, s vysavačem Bosch Flexxo budete vždy připraveni. Těží totiž z variabilní konstrukce, kdy lze snadno odejmout jeho ruční jednotku a vrhnout se například na úklid automobilu. Dostane se vám přitom bohaté porce času – 55 minut na jedno nabití, které zabere cca 4 až 5 hodin. Vybírat si přitom můžete ze dvou rychlostí vysávání a efektivně si budete vést na všech typech povrchů. Jeho velkou výhodou je také systém RobustAir pro maximální výkon i v případě plné nádoby.

Vysavač Bosch Flexxo ProAnimal je vybaven omyvatelným filtrem a nespornou předností je v jeho podání také systém Easy Clean pro snadné vyjímání a vyprazdňování zásobníku na prach. Těšit se ale můžete i na úžasně jednoduchou obsluhu díky ultralehké konstrukci a další benefity, které vám pomohou docílit dokonale čisté domácnosti v rekordním čase. Rozhodně velký podíl na tom bude mít i dodávané příslušenství, které ocení zejména majitelé domácích zvířat, neb jim umožní snadno a rychle odstranit chlupy.

Už nemusíte ztrácet čas hledáním příslušenství. Je integrováno přímo do rukojeti vysavače a lze je kombinovat. Flexibilní štěrbinová hubice se dá prodloužit, takže můžete dosáhnout do všech rohů a na vysoké stropy. Speciálně navržený kartáč v hubici efektivně sbírá srst domácích mazlíčků.

Vysavač lze jednoduše použít samostatně bez jakéhokoli příslušenství. Ruční vysavač se snadno používá díky ergonomicky umístěnému vypínači a dobrému vyvážení. Vysavač je také ideální pro rychlé vysávání stolů, židlí a pohovek nebo pro vysávání těžko dostupných míst jako jsou zásuvky a nábytek. I nádobu na prach a filtr lze snadno vyprázdnit a vyměnit.

Vysavače mají tendenci ztratit sání, když se naplní nádoba na prach. Efektivní systém RobustAir poskytuje konzistentně vysoký výkon díky proudění vzduchu a vylepšeným těsněním. To znamená, že nádoba na prach a filtr vyžadují méně časté čištění.

Bezdrátový vysavač Bosch Flexxo ProAnimal se díky své štíhlé a kompaktní konstrukci vejde do jakéhokoli výklenku nebo rohu. Může být také volně odstaven, což je výhodné, když krátce přestanete vysávat nebo když dobíjíte spotřebič.

Testy a recenze tyčového vysavače Bosch Flexxo ProAnimal BBH3ZOO25 dávají hodnocení 96%