Existují zázračné pilulky po kterých se opravdu hubne

Každý by chtěl být krásný a hlavně štíhlý, a proto hledá zázračné pilulky, aby mohl co nejrychleji a bez námahy zhubnout.

Odpradávna chce člověk vypadat hezky a přitažlivě i když pojem krása se po staletí značně měnil a ze zaoblených ženských tvarů je dnes spíše symbolem krásy tělo bez křivek – jen kosti a kůže. Dokazují to dnešní módní trendy, které dokonalou ženskou krásu vykreslují jako tělo bez jakýchkoliv tukových zásob.

Nablýskané módní časopisy nám ukazují jen ženy, které jsou superštíhlé a tak „obyčejná“ ženská část populace touží být přesně jako ony – ty krásky s dokonalým tělem bez tukových polštářků. I když zrovna ta dokonalá, bezchybná krása je nezřídka v časopisech vytvořena pomocí šikovných retušovacích programů a neodpovídá skutečnosti.

Jak toho efektu superštíhlosti ale docílit? A co nejrychleji samozřejmě….

Tohle přání je připraven splnit náš farmaceutický průmysl, který nabízí celou škálu pilulek na rychlé zhubnutí – tedy zbavení se podkožního tuku, které si člověk střádá třeba celé roky.
Je to jednoduché – stačí si za nemalou cenu zakoupit hubnoucí kůru, která nějakým zázrakem má ty tukové buňky vyhnat z našeho těla, aby se stalo krásnějším a žádanějším.

Fotografie poněkud obézních žen, které měly velikost XXL a po užívání daných tabletek se najednou jejich velikost změnila na konfekční velikost M jsou samozřejmostí, avšak věšinou fikcí.
Většina těchto superpilulek funguje na bázi toho, že jen „blokují“ chuť k jídlu a tak dotyčný nemá tak vysoký energetický příjem, jako před zahájením hubnoucí kůry.

Hubnutí v tomto případě není však tak rychlé, jak si někdo představuje a pokud se nepřidá nějaká sportovní aktivita, tak nemusí přinést kýžený efekt.
Obsah látek blokujících chuť k jídlu je ve volně prodejných hubnoucích kůrách minimální a tak se většinou žádný zázrak v podobě rychle opadávajících kil prostě nekoná.

Většinou jde jen o reklamní trik, který má z našich peněženek vymámit nemalou částku.

Základem našeho úspěchu je nevěřit reklamním zázrakům, ale sám sobě.

Pokud si ale člověk sám neuvědomí, kde dělá ve svém stravování chyby, tak mu žádné „superpilulky“ na hubnutí zcela jistě nepomohou a většinou i když se mu podaří pár kil shodit, tak je brzy nabere zpět.
Nejjednodušším a trvalým řešením je změna stravovacích návyků. Je to nejen našemu tělu prospěšné, ale také snadno docílíme toho, že se naše postava začne formovat k obrazu, jaký si představujeme.

Je třeba si uvědomit, že žádné zázraky na hubnutí neexistují a naše tělo je odrazem toho, jak se o něj staráme, tedy jak se stravujeme.

Kvalitní a ověřené biopotraviny, doplňky stravy, proteiny a vitamíny najdete zde:  Další zajímavé články z kategorie Zdraví