bolest břicha

Typy bolesti těla, které mohou být smrtelné

Dobré zdraví je největším pokladem na tomto světě. Pokud jste zdraví, můžete dosáhnout čehokoli, a pokud nejste, váš život se zcela obrátí k horšímu. Veškerý váš čas, peníze a úsilí směřují do snahy být opět zdravý. Abyste si udrželi zdraví, musíte se správně stravovat, dobře spát a pravidelně cvičit.

Read More

Běžné příčiny bolesti v pravém podbřišku

Bolest břicha je běžnou, ale pro každého děsivou příhodou. Při setkání s bolestí břicha nás jako první napadne zánět slepého střeva a hospitalizace v nemocnici. Obvykle taková bolest v podbřišku ukazuje na problém v tlustém střevě.

Read More

Zvládněte syndrom dráždivého tračníku s trochou kurkumy

Syndrom dráždivého tračníku (IBS) dokáže znepříjemnit každodenní život. Příznaky jsou nepříjemné a ztěžují soustředění a práci, kterou máte rádi. Navíc neexistuje žádný účinný lék. Léky sice mohou příznaky tlumit, ale pokud chcete něco přírodního, sáhněte po kurkumě.

Read More

Vše o bolesti při plynatosti, její příčině a úlevě od ní

Téměř každý z nás už někdy zažil bodavou bolest břicha, která vzniká při snaze zadržet prd. Odhaduje se, že průměrný člověk může za den vypustit střevní plyny 13-20 krát. Ačkoli je hromadění plynů ve střevech zcela přirozený proces, ke kterému dochází během trávení potravy, je třeba vypuzování plynů provádět opatrně.

Read More