péče o vlasy

Krása

Přírodní domácí náhražky kosmetických přípravků

Kožní problémy jsou běžné, ale používání komerčních kosmetických přípravků k jejich odstranění může představovat riziko, které podstupujete. Mohou obsahovat škodlivé chemické látky, které mohou mít z dlouhodobého hlediska nepříznivé účinky na vaši pleť, a také na vaše zdraví.

Read More
Krása

Konec povyku kolem roztřepených konečků díky přírodní kosmetice

Roztřepené konečky našich vlasů jsou smutným a obávaným pohledem. Nikdo nikdy nebyl šťastný, když viděl, jak se mu vlasy třepí a vypadají slabé a lámavé. Příčin roztřepených konečků je mnoho. Většina z nás si s nimi neví rady a nakonec navštíví kadeřnický salón, aby ty krásné kadeře ostříhal.

Read More
Zdraví

Cibulová šťáva nemusí být pro vaše vlasy tak prospěšná

Od doby, kdy došlo k uzavírání kadeřnictví a kosmetických služeb v rámci opatření COVID, se velmi rozšířily kosmetické vychytávky typu „udělej si sám“. Kvůli uzavírkám byly všechny kosmetické salony na několik měsíců zavřené, což vedlo lidi k tomu, aby vzali péči o vlasy a pleť do vlastních rukou.

Read More
Zdraví

9 důvodů proč vám vypadávají vlasy a jak zastavit vypadávání

Všimli jste si na svém povlaku na polštář více vypadaných vlasů než obvykle? A co teprve váš hřeben či kartáč na vlasy? Vypadávání některých vlasů je zcela přirozené a zdravé. Pokud si však všimnete, že vám vypadává více vlasů, než je obvyklé, je načase podívat se na to, čím si to pravděpodobně sami způsobujete.

Read More