5 mýtů, které byste měli vědět o řasenkách

Mezi řasenkou a rajčatovým sendvičem není zas tak velký rozdíl – 5 mýtů o řasenkách.

Ve své klasické podobě se rajčatový sendvič skládá ze tří jednoduchých složek: pečivo, majonéza a rajče. Totéž lze říci o řasence – ta má tubu, kartáček a náplň. Oba dva musí spoléhat na kvalitu všech tří složek, protože pokud jedna z nich selže, je vše ztraceno. Samozřejmě, jako bonus můžete přidat lístky bazalky, slaninu, cibulku nebo značku slavné kosmetiky, ale stejně to může být zbytečné. Pojďme si říci oněch 5 mýtů o řasenkách.

1.Krása a nákladnost korelují s kvalitou: Co se týká řasenek, tento mýtus platí dvojnásobně. Když dojde na obsah tuby, nenajdete žádný velký rozdíl mezi Diorem a drogerií, protože zatím nebylo vymyšleno mnoho inovací týkajících se přísad. Pokud jde o balení, jestli se vám líbí luxusní design příšerně drahé značky, která pro vaši ješitnost funguje jako umělecké dílo, klidně si ji kupte, ale věřte, že neplatíte za nic jiného, než za pěkné balení.

5 mýtů, které byste měli vědět o řasenkách

2. Vše je o kartáčku: Ano, provedení kartáčku je sice důležité, ale co je ještě důležitější, je horní díl řasenky. Uvnitř horní části je něco jako malinký stěrač, který odstraňuje přebytečnou barvu z kartáčku. Pokud odstraní moc, budete namáčet před každým tahem; pokud odstraní málo, budou vaše řasy slepené a ošklivé.

3. Věrnost především: Tolik dam se utvrzuje v přesvědčení, že je nejlepší být věrná své osvědčené značce a jakákoli změna jim přijde příliš riskantní. Vyzkoušejte tedy alespoň zkombinovat více řasenek pro vytvoření požadovaného efektu. I když se vám to zdá možná zbytečné, vzpomeňte si, kolik investujete do oblečení. Nejdříve zkuste nanést řasenku pro objem a následně přidejte na konečky maskaru pro prodloužení řas.

4. Pokud slepuje řasy, vyhodit: I když si myslíte, že řasenka je jediný viník vašeho nedokonalého nalíčení, existuje mnoho dalších podezřelých, které byste měli vyloučit, než vaše drahá poletí do koše. Nezměnili jste v poslední době pleťový krém? Používáte nový oční krém? Myli jste si obličej čisticím prostředkem na bázi oleje? Stav vašich řas ovlivňuje mnohem více faktorů, než si myslíte.

5. Řasenka umí zázraky: Víte, že perfektní sendvič s rajčaty vypadá nejlépe na bílém talíři? Podobně i řasenka vypadá nejlépe na očích, které jsou svěží. Používejte ráno oční kapky a vaše oči budou svěží a jiskřivé po celý den.

Pokud hledáte kvalitní  řasenku a kosmetiku, tak doporučujeme ověřené obchody zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása