Chcete aby vám ranní rutina nezabrala víc než 5 minut? Vyzkoušejte tyto tipy

Dlouhá ranní rutina může být uklidňující, avšak některá rána máme příliš silné nutkání zůstat v posteli o několik desítek minut déle a poté už nestíháme. Zde jsou některé věci, které můžete udělat pro urychlení celého procesu příprav a vytvořit si dokonalý vzhled během pouhých 5 minut.

Rychlá ranní rutina:

Používejte universální produkty

Ušetříte s nimi peníze i čas. Například BB a CC krémy jsou ideální pro odpolední výpravy, kdy si chcete udržet hydrataci a přitom pěkně vypadat. Také univerzální make-up produkty, které můžete použít na tváře, rty i oči. Snadno je hodíte do tašky pro případ, že budete potřebovat svůj vzhled obnovit během dne.

Pořiďte si suchý šampon a kondicionér

Když nemáte čas na sprchu, použijte suchý šampon a kondicionér. Jsou to zázračné produkty pro ženy, které jsou příliš zaneprázdněné na to, aby měly čas mýt si každý den vlasy. Nejen že skvěle pohltí přebytečnou mastnotu a dodá objem, ale také zanechává jemnou svěží vůni. A suchý kondicionér zregeneruje vaše konečky.

Najděte rtěnky, které vás oživíChcete aby vám ranní rutina nezabrala víc než 5 minut? Vyzkoušejte tyto tipy

Pokud nemáte čas na make-up celého obličeje, vyberte si rtěnku, která se k vám dobře hodí a vytáhne celý váš vzhled o několik úrovní nahoru, takže se budete cítit skvěle. Korálová, růžová i červená nevyjdou z módy snad nikdy.

Připravujte předem

Večer si najděte pět minut a připravte si oblečení, které si druhý den vezmete na sebe, zorganizujte si své kosmetické produkty, ať je ráno nemusíte hledat. Tím zefektivníte svou rutinu a ráno ušetříte cenné minuty.

Mějte se rády

Uvědomte si, že oblečení, make-up ani účes by neměl určovat vaši krásu. Trochu mastnější vlasy či nedokonalý make-up nezmění to, kým jste uvnitř.

Pokud hledáte kvalitní  make-upkosmetiku, tak doporučujeme ověřené obchody zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása