Pár jednoduchých triků díky kterým budete mladší o 5 let

Vlasy a váš účes hrají klíčovou roli při vytváření harmonického obrazu, který vám umožní vypadat o několik let mladší.

Někdy stačí jiná barva vlasů, někdy zase změnit účes, nebo rozhoduje délka vlasů. To vše mohou být jednoduché triky, které změní nejen náš celkový vzhled, ale můžeme vypadat výrazně mladší. Proto jsme sestavili pár praktických rad a doporučení, které jsou vyzkoušené a určitě pomohou.

Prostříhané vrstvené účesy

Prostříhané vrstvené účesy
Když vybíráte styl účesů před stříháním vlasů, tak nejlepší způsob abychom vypadali mladší je vrstvený střih. Nechejte si vlasy prostříhat ve stylu postupných zámků a řezů, které vypadají skvěle a omladí.

Barva vlasů

Barva vlasů
Vlasy světlé barvy vytváří omlazující účinek, ale musíte vybrat ten správný odstín. Každému nesedí čistá blond barva, ale třeba tmavší odstín barvy vlasů. Doporučuje se barva vlasů zhruba o dva až tři tóny světlejší než je přirozená barva vlasů. Samozřejmě nesmíme zapomenout zvolit barevný odstín vlasů podle barvy očí a kůže. Toto vše jsou základní pravidla kadeřníku při barvení vlasů.

Kratší vlasy

Kratší vlasy
Krátké vlasy jsou spojeny s aktivním životním stylem a mládím, takže čím jste starší, tím kratší vlasy by jste měli mít. Ale zase pozor na určité extrémy, protože moc krátké vlasy mají tendenci zdůraznit obličej, kdy jde vidět váš věk.

Objemný styl vlasů

Objemný styl vlasů
Rovné a zplihlé vlasy vás dělají starší, takže je lepší jemně nadýchaný a objemný účes. Nicméně u tohoto stylu účesu se musíme držet zlatého středu a nepřehánět to s objemem. Moc velký objem nám může naopak pár let přidat a to přece nechceme. Správný objem vlasů by měl působit přirozeně a nenapádně. Dosáhneme toho nejlépe vrstveným účesem a zkroucenými prameny na které můžeme použít lak na vlasy.

Styl střihu na pěšinku

Styl střihu na pěšinku
Jestli nosíte vlasy rovné a ještě ve stylu na pěšinku, tak dodáváte svému vzhledu na přísnosti a budete viditelně starší. Doporučuje se načesat vlasy na stranu s jemnými vlnkami a tento účes zvýrazní vaše oči. Tím, že budou vaše oči vypadat větší a výrazněji, tak působíte o mnoho mlaději.

Vyzkoušejte některé z těchto rad a tipů, které vás zaujmou a uvidíte, že budete vypadat o pár let mladší. Navíc se budete cítit lépe s lepším a novým účesem, který si vyberete. Zcela určitě záleží na kvalitě a množství různých přípravků, které na své vlasy používáte. Používejte co nejvíce přírodní produkty a co nejméně různé spreje a laky na vlasy. Budete díky stylu účesu vypadat mladší, ale zároveň budou vaše vlasy vypadat zdravěji.

Pokud hledáte kvalitní  kosmetiku na vlasy, tak doporučujeme ověřené obchody zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása