Ženskou krásu podtrhnou i svůdné nehty

Každá žena chce být krásná a přitažlivá. Nejen sportovní postava, dokonalý make up, nádherné vlasy, ale svůdné nehty podtrhnou ženskou krásu.

I když si muži nejprve na každé ženě všimnou úplně jiných partií, udržované a zajímavě upravené nehty jsou vizitkou moderní ženy a bez nadsázky tvoří image i celkový dojem. Pokud chcete i vy doladit na své bezchybné vizáži i tuto – stále ještě často opomíjenou část – poradíme vám, jak si své nehty pěstovat upravené, trendy a šik.

Vyzrajte na začarovaný kruh

I když budete své nehty lakovat a zdobit sebevíc, pokud podceníte samotnou kvalitu a správnou výživu nehtů, nikdy vaše úsilí nesklidí tolik ovoce jako v případě, že zdobíte nehty zdravé od základů.

V prvé řadě se tedy vždy zaměřte na kvalitu nehtů a věnujte jim svou pozornost co se výživy a výživového ošetření týká. Ani nehtům totiž nesvědčí nedostatek vitamínů, špatný životní styl a ani stres, o používání čistících a chemických prostředků bez rukavic pak ani nemluvě. Takže milé dámy a slečny –na každé mytí nádobí rukavice na ruce, při zahrádkaření ale i škrábání brambor či mrkve jakbysmet a pokud v práci pracujete s chemikáliemi, pak dokonce z důvodů bezpečnosti práce musíte rukavice mít. Ano, nejsou zrovna módním výstřelkem, ovšem bez nich vaše nehty budou trpět a k dokonalé kráse budou mít daleko.

Nezapomínejte ani na důkladné ošetření rukou kvalitním krémem a o vitamínech zajištující zdravý růst a vývoj nejen nehtů, ale také vlasů a pokožky toho bylo napsáno již mnohé.

Čas výzdoby nehtů právě začíná

Pokud dostanete své nehty do formy a dobré kondičky, je nejvyšší čas vrhnout se na vytouženou trendy výzdobu nehtů. Pod tou si každá žena představuje krapet něco jiného, a nemalý podíl má na rozhodování také druh zaměstnání či koníčků.

Každé nehty však ocení pravidelnou úpravu v podobě očištění, zapilování i odstranění kůžičky. Nehty ocení ochranu proti vysoušení v podobě speciálních olejíčků a také kvalitní nástroje pro péči. Tím hlavním je bezesporu pilníček – nejlépe papírový či skleněný. Nejste-li zastánkyní laků na nehty, lesk a šmrnc můžete nehtům dodat obyčejným vyhlazením pomocí leštících pilníčků.

Ženskou krásu podtrhnou i svůdné nehty

Víte jak správně lakovat nehty?

Výběrem oblíbené barvy to začíná, a minimálně třemi vrstvami lakování pokračujePodkladový lak , barevný lak a vrchní lak, který se postará nejen o lesk, ale také ochranu samotné barvy, která vydrží déle bez nepříjemného olupování. Lak aplikujte pomalu, rovnoměrnými tahy a nezapomeňte jej nechat dostatečně dlouhou dobu volně oschnout.

Oblíbenou záležitostí posledních let je také zdobení nehtů kamínky, nálepkami či ornamenty – záleží jen na vašem vkusu, fantazii a chuti.

Pak už jen stačí vyrazit ven, cítit se sebevědomě a okouzlovat 🙂

Pro lepší pleť používejte kvalitní kosmetiku od ověřených obchodů zde:  Další zajímavé články z kategorie Krása