Elektronika

Nejlepší tipy na nejprodávanější a oblíbené chytré hodinky

Při výběru hodinek se na trhu nabízí nespočet různých variant a možností, proto představíme nejprodávanější a nejvíce oblíbené chytré hodinky. Tyto moderní přístroje jsou vybavené pestrými funkcemi, kterými se začínají pomalu vyrovnávat chytrým telefonům.

Chytré hodinky dostanou informace z displeje mobilu na zápěstí. Změří fyziologické hodnoty i kvalitu spánku, přesně zaznamenají sportovní aktivitu a posunou vás k lepším výkonům. Ohlídají vám dítě, diskrétně vzbudí vibracemi, nahradí platební kartu, přehrají hudbu rovnou do sluchátek a udrží vás ve spojení se světem, i když necháte mobil doma.

Každá chytrá elektronika potřebuje operační systém (OS), který definuje vnitřní prostředí a koordinuje probíhající procesy. Existuje jich více, navzájem se liší uživatelským prostředím, uzavřeností/otevřeností či kompatibilitou s mobily. V dnešní době jsou běžné dva operační systémy – Android (Samsung, Huawei, Xiaomi a další) a iOS (Apple).

Pokud máte iPhone, na prvním místě uvažujte o Apple Watch různé generace. Všechna zařízení od Apple jsou dokonale sehraná a v případě této kombinace vám nehrozí takřka žádné problémy, spolupráce bude velmi dobrá.

Pokud máte mobil s Androidem, je situace trochu jiná – využívá ho spousta mobilů, už proto neexistuje natolik specifické propojení s hodinkami, jako u Apple. Drtivá většina hodinek bude s Androidem kompatibilních.

Důležitá je pro vás bezproblémová spolupráce s mobilním telefonem, příjemné prostředí a dostupnost aplikací, které od chytrých hodinek očekáváte. Ta souvisí s typem operačního systému, které rozlišujeme dva:

Otevřené OS – umožňují vám stahování aplikací, můžete si hodinky snadno uzpůsobit pro svoje potřeby.
Uzavřené OS – neumožňují personalizaci, nabídka funkcí a aplikací je přesně daná výrobcem.

Kvalitní a levné chytré hodinky můžete koupit zde: Další zajímavé články z kategorie Elektronika

Chytré hodinky, sportovní hodinky nebo fitness náramek

Mezi těmito přístroji jsou značné rozdíly, ačkoli jejich funkce mohou splývat. Záleží, za jakým účelem si hodinky či náramek chcete pořídit, jaké funkce jsou pro vás podstatné a budete je nejvíce využívat. Pokud například sháníte drobnější pohodlný náramek, který vám bude měřit pár základních tělesných funkcí, můžete sáhnout i po chytrých hodinkách, s největší pravděpodobností však nevyužijete všechny jejich benefity.

Chytré hodinky – smartwatch
Chcete mít kromě času také přehled o všech svých notifikacích? Vědět o každém e-mailu, který vám přijde, sledovat zprávy, poslouchat hudbu a brouzdat internetem? V takovém případě vám poslouží klasické chytré hodinky. Pokročilejší modely umí kromě již zmíněných funkcí například také uskutečňovat telefonické hovory nebo psát SMS zprávy.

Sportovní hodinky – sporttestery
Sportovní hodinky, někdy označované také jako sporttestery, jsou vytvořené speciálně pro sledování a plánování sportovního tréninku a jsou jakousi odnoží klasických chytrých hodinek. Mají zabudovaný GPS senzor, měří tepovou frekvenci, spálené kalorie a mnoho dalšího.

Fitness náramky – chytré náramky
Pro sledování a kontrolu pohybových aktivit slouží v omezenější míře také populární fitness – chytré náramky. Ty nabízejí méně funkcí s omezenou přesností měření sportovního výkonu, jde je však podobně jako u sportovních a chytrých hodinek připojit například k mobilnímu telefonu. Jde o základní produkt pro sportovní nadšence, kteří nepotřebují utrácet za výrobek pro kontrolu a plánování výkonu tisíce korun.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší chytré hodinky letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné hodinky, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTS

Společnost Xiaomi přišla s chytrými hodinkami, které zvládnou sledovat veškeré vaše sportovní aktivity. Rozpoznají 12 různých základních pohybů, připomenou vám, že byste se měli začít hýbat, počítají kalorický výdej při sportu a sledují kvalitu vašeho spánku.

Navíc celý den zaznamenávají srdeční tep a při jakýchkoli nezvyklých hodnotách vás upozorní. Jsou voděodolné a vydrží dva týdny každodenního používání bez potřeby nabití. Můžete s nimi plavat, šnorchlovat nebo běžet maraton. Kromě toho, že vás celou dobu budou navigovat a ukládat vaši aktivitu, zvládnou během všech aktivit i skvěle vypadat!

Na hodinky s 1,65″ AMOLED displejem, parádním rozlišením 348×442 a 341 PPI bude radost pohledět. Díky těmto skvělým hodnotám uvidíte všechny detaily jasně a ostře i na přímém slunečním svitu.

Jedinečnému zobrazení pomáhají i živé barvy, které dodají každému obrazu realistický vzhled. Obrazovka je vytvarována do čtverce, díky čemuž máte k dispozici o něco větší plochu, než kdyby byly hodinky kulaté.

Můžete si vybrat, zda chcete v centru displeje zobrazit srdeční tep, kalendář, počasí nebo nadcházející události. V levém horním rohu se vždy zobrazuje aktuální čas, ale zbytek si můžete upravovat a nastavovat, podle toho, jak vám to právě vyhovuje. Ve spodní části obrazovky si z nabídky můžete vybrat budík, stopky, ukazatel baterie anebo kteroukoli z dalších šestnácti možností.

Hodinky jsou na první pohled uměleckým dílem. Zakřivené 2,5D sklo hladce zapadá do kovového rámečku, které na tloušťku měří pouhých 9,4 mm. Kompaktní tělo z hliníku váží celkem jen 24,8 g, díky čemuž Xiaomi Amazfit GTS vypadají elegantně a během nošení je prakticky necítíte. Vybírat si můžete z šesti různých stylových barev, které se hodí pro každou příležitost.

Nejen sportovci ocení voděodolnost stupně 5 ATM. Můžete s nimi plavat a potápět se až do padesáti metrů, zvládnou déšť i sníh nebo třeba ledovou sprchu. Amazfit GTS rozpoznají různé plavecké styly a vše zaznamenávají, takže máte podrobné záznamy vašeho sportování i s přesným výpočtem kalorického výdaje. Kromě plavání dokáží rozpoznat dalších 11 cvičebních módů a se zabudovanými systémy GPS a GLONASS budete mít přehled o trasách, které jste zdolali.

V malém těle je schována výkonná baterie, která zvládne dodávat hodinkám energii i dva týdny při běžném používání. Po zapnutí úsporného režimu vám vydrží bez nabití až měsíc a půl. Při zapnuté navigaci fungují 25 hodin nepřetržitého provozu. I kdybyste si tedy chtěli zaběhnout ultramaraton, Amazfit GTS budou po vašem boku, aby vás úspěšně dovedly až do cíle.

V hodinkách je zabudovaný vysoce spolehlivý BioTracker, který konstantně kontroluje váš srdeční tep. Během cvičení hlídá, abyste nepřesáhli bezpečné hodnoty, a v případě příliš vysokého tepu vás upozorní.

Zvládne rozpoznat i srdeční arytmii, o které vás taktéž informuje. Mezi další funkce pomáhající zlepšení zdravotního stavu celého organismu patří i analýza spánku nebo upozornění při dlouhé nečinnosti.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit GTS dávají hodnocení 93%

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Premium

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Premium

Oproti starší verzi nyní přináší menu i mobilní aplikaci kompletně v češtině, plně dotykový kulatý displej, vylepšenou výdrž baterie a několik nových funkcí. Z 5 nových jedinečných ciferníků si vyberete ten pravý. ARMODD Candywatch Premium nabízí řadu užitečných funkcí pro sport i pro běžný den.

Dámské chytré hodinky Candywatch Premium z nové prémiové kolekce ARMODD zaznamenávají každodenní aktivitu a zvládnou i měření srdečního tepu a orientační měření krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi. Po spojení s telefonem upozorní na příchozí hovory, SMS a další notifikace.

Přímo na hodinkách vidíte údaje volajícího a zprávu si můžete ihned přečíst, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky. V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás mají hodinky upozorňovat. Aplikace zobrazuje denní statistiky vaší aktivity včetně ušlých kroků, kilometrů, spálených kalorií a měření spánku. V aplikaci si můžete nastavit i příjemné probuzení pomocí vibrací.

Dámské chytré hodinky ARMODD Candywatch Premium jsou dostupné ve 2 provedeních – stříbrná a zlatá. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a skla. Kovový řemínek dokonale padne na zápěstí. K chytrým hodinkám si můžete pořídit i stylový vyměnitelný kožený řemínek v černé a bílé barvě. Hodinky umožňují 5 zobrazení ciferníku. Displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí.

Chytré hodinky vám pomohou s vylepšením kondice a zdraví. ARMODD Candywatch Premium zaznamenávají ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Pokročilý senzor hodinek změří aktuální tepovou frekvenci i tlak. Nastavit si můžete i měření tepové frekvence v pravidelných intervalech.

Pomocí mobilní aplikace v češtině máte dokonalý a podrobný přehled o vašem životním stylu. Sportovní režim hodinek vám navíc umožňuje změřit jednotlivé sportovní aktivity a tréninky.

Přestože jsou ARMODD Candywatch Premium elegantním módním doplňkem, přizpůsobí se i nepříznivým podmínkám. Certifikace IP68 zaručuje, že se chytré hodinky nezaleknou prachu ani vody.

Při běžném používání vydrží až 5 dní na jedno nabití. V pohotovostním režimu vydrží až 15 dní. Doplňková funkce „Find me“ umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Armodd Candywatch Premium dávají hodnocení 83%

Odolné sportovní hodinky s vojenskou certifikací Xiaomi Amazfit T-Rex

Odolné sportovní hodinky s vojenskou certifikací Xiaomi Amazfit T-Rex

Chytré sportovní hodinky Xiaomi Amazfit T-Rex disponují kvalitním zpracováním s vojenskou certifikací. Jejich tělo odolá vysokým i nízkým teplotám a je voděodolné. Ergonomický design disponuje příjemným silikonovým řemínkem a robustním ciferníkem s displejem AMOLED.

Hodinky jsou vybaveny řadou sportovních režimů a díky kvalitní baterii se chlubí dlouhotrvající výdrží. Nechybí praktické funkce jako monitor srdečního tepu, GPS přijímač či technologie Always on Display.

Hodinky se chlubí vojenskou certifikací, která zaručuje jejich vysokou kvalitu a odolnost. Jsou schopné přežít v teplotě od -40° až do 70°. Poradí si s vysokou vlhkostí vzduchu a odolají i vodě, a to až do 50 metrů pod hladinu.

Kvalitní robustní tělo je zhotovené jen z těch nejkvalitnějších materiálů. Kovová tlačítka jsou snadno dostupná a usnadňují manipulaci s hodinkami. Silikonový náramek je příjemný k vašemu zápěstí a nepotí se pod ním ruka.

Hodinky disponují kvalitním displejem AMOLED, který podporuje funkci Always on Display. Vše důležité s nimi budete mít vždy na očích pouhým otočením zápěstí. Nechybí jim nejrůznější chytré funkce, včetně aktuální předpovědi počasí, upozornění na hovory i dalších notifikací.

Součástí vybavení je škála 14 sportovních režimů, jež oceníte při svých aktivitách. Nechybí ani monitor srdečního tepu, který dohlédne na vaše zdraví. Díky kvalitnímu GPS čipu od Sony se s nimi nikde neztratíte.

Těšte se na baterii, která vydrží opravdu dlouho. Při běžném denním používání vám hodinky poběží až 20 dní, v pohotovostním režimu pak 66 dní.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit T-Rex dávají hodnocení 92%

Malé sportovní hodinky Garmin vívoActive 3 Optic

Malé sportovní hodinky Garmin vívoActive 3 Optic

Malé sportovní hodinky, které zvládnou více než 15 sportovních režimů. Hodí se na cvičení ve fitness centru, jógu, veslování, golf, běžecké i sjezdové lyžování, plavání v bazénu a samozřejmě i jízdu na kole, běh, nebo chůzi.

Mají funkci celodenního měření tepu přímo na zápěstí, oproti předchozím modelům jsou ale kompaktnější. Mají dotykové ovládání na displeji, ale umožňují také scrollování pomocí přejíždění prstem z boku.

Kromě dotykového systému mají hodinky také jedno klasické tlačítko, které je umístěno jako u klasických hodinek. V případě potřeby je možné displej otočit, tak aby tlačítko nepřekáželo. Hodinky mají integrované bezkontaktní platby.

Hodinky mají senzor, který na principu optického měření snímá srdeční tep přímo ze zápěstí ruky. Měření pak probíhá průběžně po celý den a automaticky detekuje klidový srdeční tep a zobrazuje jeho průběh za posledních sedm dní.

Za pomoci měření variability srdečního tepu dokáží hodinky monitorovat a ukládat míru stresu a dokáže identifikovat stresové situace a pomoci tak s jejich eliminací a navázanou změnou životního stylu. Během sportování dokáží hodinky hodnotit fyzickou kondici svého uživatele.

Hodinky mají dotykový displej s vysokým rozlišením. Mají výbornou čitelnost i za nejnáročnějších světelných podmínek. V průběhu dne displej neustále svítí a nezhasíná, proto jsou údaje na displeji neustále vidět.

Jednou z funkcí hodinek je technologie pro bezkontaktní platby. Počítá se s podporou nejrozšířenějších platebních karet, jako jsou Visa a MasterCard. Existující kartu stačí spárovat s hodinkami a v obchodě pak lze zaplatit pouze za pomoci přiložení zápěstí.

S hodinkami je možné bezplatně využívat služeb tréninkové deníku Garmin Connect. Ten je dostupný v mobilní a webové verzi. Pomocí něj můžete uchovávat, vyhodnocovat a sdílet s přáteli různé sportovní aktivity, které hodinky podporují. Můžete si zobrazit třeba zdolanou trasu v mapě.

Hodinky můžete propojit s chytrým telefonem a díky tomu pak můžete využívat zobrazení příchozích volání, textových zpráv a dalších notifikací přímo v hodinkách. Hodinky dokáží také ovládat hudební přehrávač, ukázat předpověď počasí nebo dálkově ovládat akční kamery.

Pokud zrovna sportujete, můžete aktivovat funkci, pomocí níž můžete sledovat s přáteli nebo fanoušky pozici, rychlost nebo srdeční tep v průběhu tréninku nebo závodu v reálném čase.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Garmin vívoActive 3 Optic dávají hodnocení 89%

Sportovní chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 44mm SM-R820

Sportovní chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 44mm SM-R820

Chytré sportovní hodinky Galaxy Watch Active 2 značky Samsung tu pro vás budou na každém kroku. Jsou vybaveny GPS a monitorem srdečního tepu, řadou sportovních režimů a velkým dotykovým displejem.

Hodinky jsou vysoce odolné vůči prachu a vodě, takže jsou vhodné i pro náruživé plavce. Jejich vzhled potěší každého perfekcionistu – díky vyměnitelným páskům si snadno zvolíte, jak budou hodinky vypadat.

Chytré hodinky Galaxy Watch Active 2 představují perfektní doplněk vašeho zdraví. Díky jejich voděodolnosti si je můžete vzít kamkoli a silná baterie vám zajistí dostatek energie po celý den. A co víc – na vašem zápěstí jim to bude díky elegantnímu provedení náramně slušet.

Ať už běháte, jedete na kole, plavete nebo se věnujete jiné aktivitě, hodinky vám vždy nabídnou tu nejlepší podporu. Sami poznají, co zrovna děláte, a poskytnou vám užitečné rady.

Užijte si každý pohled na své hodinky. Galaxy Watch Active 2 jsou vybaveny pokročilým displejem, který je téměř bez rámečku. Dotyková funkce vám usnadní ovládání.

Galaxy Watch Active 2 hlídají váš srdeční tep a dohlížejí na to, zda jsou jeho hodnoty v normě. Disponují také monitorem stresu, který vám v případě potřeby nabídne doporučená dechová cvičení.

Pásek kožený či silikonový, ciferník hliníkový nebo ocelový i široká škála barev… Sami si zvolte, jaká podoba hodinek vám vyhovuje nejvíce.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Samsung Galaxy Watch Active2 dávají hodnocení 94%

Stylové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800

Stylové chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800

Chytré hodinky nejsou zbytečný výstřelek, ale zařízení, se kterým se velmi rychle sžijete a bude vám dělat společníka na každém kroku. Galaxy Watch kombinují elegantní design klasických hodinek se špičkovými technologiemi jako je perfektně čitelný Super AMOLED displej, měření srdečního tepu a bezdrátové nabíjení.

Stylový vzhled hodinek si můžete přizpůsobit pomocí vyměnitelných pásků a řemínků, navíc odolají vodě do 5 ATM a splňují dokonce vojenské standardy odolnosti. Inteligentní asistent zobrazuje vždy jen ty funkce, které právě potřebujete.

Díky funkci Always On není nutné pokaždé aktivovat displej, abyste zjistili nejdůležitější informace včetně času. Hodinky sledují vaše pohybové aktivity i zdravotní stav, oceníte přitom také prodlouženou výdrž baterie.

Chytré hodinky Galaxy Watch si zamilujete díky elegantnímu designu, který si navíc můžete přizpůsobit podle vašeho outfitu. V balení naleznete praktický silikonový pásek, ale hodinky jsou kompatibilní také s běžnými 22 milimetrovými řemínky.

Kulatý displej typu Super AMOLED je zárukou výborné čitelnosti za všech podmínek. Zásluhou funkce Always On navíc může displej zůstávat stále zapnutý, takže máte vždy na očích aktuální čas bez nutnosti otáčet lunetou či stisknout tlačítko.

Nenechte se zmást elegantním zevnějškem, hodinky totiž vydrží i náročnější podmínky. Konkrétně splňují certifikaci IP68 a jsou voděodolné až do 5 ATM (hloubka 50 metrů). Tuhý kořínek potvrzují také úspěšně splněné testy podle standardů americké armády.

Baterie s výdrží až 80 hodin vás nenechá ve štychu při žádném dobrodružství. A samotné dobíjení baterie nebylo nikdy snadnější. Stačí hodinky položit na bezdrátovou nabíječku a dojde k automatickému zahájení nabíjení.

Asistent vám inteligentně předkládá ty nejpodstatnější informace. Funkce hodinek můžete rozšiřovat pomocí snadno stažitelných aplikací. Nebo ze svého zápěstí ovládejte všechny kompatibilní spotřebiče chytré domácnosti.

Hodinky pomocí senzorů pozorně sledují každý váš pohyb i zdravotní ukazatele, jako je například srdeční tep. Pomocí GPS můžete zaznamenávat přesnou trasu a pro největší dobrodruhy je připraven také výškoměr i barometr.

Chcete telefonovat a odesílat zprávy přímo ze svého zápěstí? Nebo poslouchat hudbu, aniž byste s sebou museli tahat smartphone? A mít neustále přehled o všech nadcházejících schůzkách? Galaxy Watch zkrátka nebudete chtít sundat z ruky.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Samsung Galaxy Watch dávají hodnocení 92%

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Crystal

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Crystal

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Crystal zaujmou svou elegancí a minimalistickým řemínkem s magnetickým zapínáním. Z 5 unikátních ciferníků si vyberete ten pravý. Candywatch Crystal nabízejí řadu užitečných funkcí pro sport i pro běžný den.

Dámské chytré hodinky Candywatch Crystal z limitované edice Armodd zaznamenávají každodenní aktivitu a zvládnou i měření srdečního tepu. Po spojení s telefonem upozorní na příchozí hovory, SMS a další notifikace. Přímo na hodinkách vidíte údaje volajícího a zprávu si můžete ihned přečíst, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy nebo kabelky.

V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás mají hodinky upozorňovat. Aplikace zobrazuje denní statistiky vaší aktivity včetně ušlých kroků, kilometrů, spálených kalorií a měření spánku. V aplikaci si můžete nastavit i příjemné probuzení pomocí vibrací.

Dámské chytré hodinky Armodd Candywatch Crystal jsou dostupné ve 2 provedeních – stříbrná a zlatá. Jsou vyrobené z kvalitní oceli a skla. Kovový magnetický řemínek dokonale padne na zápěstí. K chytrým hodinkám si můžete pořídit i stylový vyměnitelný kožený řemínek v černé a bílé barvě.

Hodinky umožňují 5 zobrazení ciferníku. Displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí. Chytré hodinky vám pomohou s vylepšením kondice a zdraví. Armodd Candywatch Crystal zaznamenávají ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie.

Pokročilý senzor hodinek změří aktuální tepovou frekvenci i tlak. Nastavit si můžete i měření tepové frekvence v pravidelných intervalech. Pomocí mobilní aplikace v češtině máte dokonalý a podrobný přehled o vašem životním stylu. Sportovní režim hodinek vám navíc umožňuje změřit jednotlivé sportovní aktivity a tréninky.

Přestože jsou tyto dámské chytré hodinky elegantním módním doplňkem, přizpůsobí se i nepříznivým podmínkám. Certifikace IP68 zaručuje, že se chytré hodinky nezaleknou prachu ani vody.

Při běžném používání vydrží až 5 dní na jedno nabití. V pohotovostním režimu vydrží až 15 dní. Doplňková funkce „Find me“ umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Armodd Candywatch Crystal dávají hodnocení 91%

Sportovní hodinky s dotykovým displejem Garmin vívoactive 4S

Sportovní hodinky s dotykovým displejem Garmin vívoactive 4S

Chytré hodinky Garmin vívoactive4S jsou další generační přírůstek do řady vívoactive, která se vždy pyšnila vynikajícím poměrem ceny a výkonu. U čtvrté řady to platí stále, ačkoliv je i nadále oproti svému předchůdci posunuta a lépe vybavena.

Řady hodinek Garmin jsou právě díky vynikajícímu cenovému kompromisu mezi špičkou nejprodávanějších výrobků tohoto typu na českém trhu. Kromě dostupné ceny jsou dalšími atributy vynikající funkce a v neposlední řadě elegantní design, který na první pohled zaujme každého.

Ačkoliv jsou hodinky Garmin vívoactive4S vybaveny výjimečnou elegancí a jako málokterý konkurenční výrobek se chlubí špičkovým designem, ukrývají v sobě funkce, které jsou naprosto vhodné i pro pravidelný monitoring sportovních aktivit uživatele.

Ten sleduje veškeré dění na velikém barevném displeji se skvělou viditelností a průměrem 1,1 palce. Rozlišení 218 × 218 pixelů je ideálem pro zobrazení všeho potřebného. Hodinky zároveň nebudou při žádné situaci na obtíž, jejich váha činí 40 gramů, a po chvíli tak ani nebudete vědět, že je máte na ruce.

Věnujte se svému oblíbenému sportu naplno. Hodinky jsou vybaveny řadou režimů a stanou se ideálním trenérem. Dohlédnou na vás při běhu, cyklistice, plavání, posilování i dalších aktivitách. Poskytnou vám komplexní data o vašich výkonech a budou vás motivovat k lepším výsledkům.

Hodinky disponují příjemným řemínkem, který vašemu zápěstí poskytne maximální komfort. Kompaktní rozměry a elegantní minimalistický design z nich dělají ideálního společníka na každou příležitost. Díky vyměnitelným řemínkům navíc snadno změníte barvu či materiál. Samozřejmostí je dotykový displej.

Přístroji nechybí řada užitečných funkcí, jako je monitor srdečního tepu, krokoměr, GPS, ukazatel spálených kalorií či okysličení vaší krve. Monitoruje také váš spánek a poskytuje vám informace o jeho kvalitě.

Hodinky nakonec nejsou jen hodinkami. Vybaveny jsou také chytrými funkcemi, kterým kraluje možnost je využít jako bezkontaktní platební kartu. Po jejich propojení s chytrým telefonem lze na jejich displeji sledovat příchozí hovory, zprávy i další upozornění.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Garmin vívoactive 4S dávají hodnocení 95%

Stylové chytré hodinky Honor MagicWatch 2 46mm

Stylové chytré hodinky Honor MagicWatch 2 46mm

Chytré sportovní hodinky s elegantním designem, který ledacos vydrží. Hodinky jsou zhotoveny z nerezové oceli a chlubí se voděodolnou konstrukcí. Potěší vás jejich personalizovatelný ciferník i baterie s dlouhotrvající výdrží.

Jsou vybaveny řadou sportovních režimů, monitorem srdečního tepu, relaxačními cvičením i spoustou dalšího. Díky chytrému procesoru je snadno propojíte se svým smartphonem a využijete je třeba jako přehrávač hudby.

Hodinky vám nabídnou kvalitní displej AMOLED chlubící se funkcí Always On Display. Veškeré informace tak budete mít vždy na očích. Zpracované jsou z nerezové oceli, která zajišťuje jejich vysokou odolnost. Přitom jsou však lehké a na zápěstí o nich nebudete téměř vědět. Díky barevným variantám si každý najde svého favorita.

Abyste měli z hodinek ještě větší radost, můžete si jejich ciferník přizpůsobit svému vkusu. Uložte si do nich třeba své oblíbené fotografie a mějte je na očích, kdykoli se na hodinky podíváte.

Věnujte se svému oblíbenému sportu naplno. 15 fitness režimů, kterými jsou hodinky vybaveny, vám umožní dosáhnout vašich stanovených cílů ještě efektivněji. Disponují také hlasovým asistentem, běžeckými kurzy či relaxačním cvičením. Díky voděodolnosti si je můžete vzít i na plavání, zatímco monitor srdečního tepu dohlédne na vaše zdraví.

Uvnitř přístroje se ukrývá zcela nová čipová sada Huawei, díky které využívají hodinky méně energie. Vydrží vám proto běžet překvapivě dlouho, a to až 14 dní.

Propojte hodinky se svým chytrým telefonem a sledujte veškeré důležité notifikace nebo s jejich pomocí poslouchejte hudbu. Mějte přehled o aktuálním počasí, nastavte si budík nebo spusťte stopky. Jednoduše a rychle.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 dávají hodnocení 93%

Chytré sportovní hodinky Apple Watch SE 40mm

Chytré sportovní hodinky Apple Watch SE 40mm

S chytrými hodinkami Apple Watch SE budete mít detailní přehled o vašem výkonu během výletu či tréninku. Kroužky Aktivity fungují jako motivátor k ještě lepším sportovním výsledkům.

Hodinky monitorují váš zdravotní stav a vedou vás k dodržování zdravého životního stylu. Během tréninku, na výletě či cestě do práce máte možnost si zlepšit náladu poslechem oblíbené hudby nebo zajímavých podcastů.

Důležité emaily, hovory, bezkontaktní platby vyřešíte pohodlně na zápěstí a cestou na schůzku se s integrovanými Mapami již nikdy neztratíte. Přizpůsobení vzhledu hodinek vašemu stylu není problém. Vyberte si z barevných variací pouzdra, řemínků z měkkého silikonu či pleteného tahu a nepřeberného množství vzhledů ciferníků vhodných pro každou příležitost.

Ať už se pohybujete ve výšinách, nížinách, na hladině či pod vodou, žádná informace o vašem výkonu vám neuteče. K dispozici máte výškoměr, měření vzdálenosti, tempa, kadence, spálených kalorií či tepové frekvence.

Motivovat vás budou kroužky Aktivity podávající informace o pohybu, cvičení a stání v průběhu dne. Své výsledky můžete srovnávat s kamarády, rodinou, vyhlašovat mezi sebou soutěže a bavit se.

Hodinky tiše monitorují váš zdravotní stav a vlivy na něj. Pokud zaregistrují např. nepravidelný tep či nebezpečnou vysokou hladinu hluku v okolí, okamžitě vás na nebezpečí upozorní. Navíc se naučíte správně dýchat, chodit spát v rozumnou dobu, mýt si důkladně ruce.

Bonus pro dámy představuje možnost sledování svého menstruačního cyklu. Díky vestavěnému akcelerometru a gyroskopu můžete být i během nesnází v klidu. Hodinky rozpoznají pád a zavolají záchranáře. Pokud se cítíte ohrožení, můžete si pomoc přivolat také podržením bočního tlačítka.

Hodinky se o vaší zábavu postarají. Potřebujete motivaci při tréninku? Vyberte si ze 70 milionů skladeb. Pokud se budete chtít dozvědět něco nového, k dispozici je také spousta podcastů.

S hodinkami Apple Watch SE vyřídíte pracovní hovory, e-maily, nezapomenete na důležitou schůzku, díky navigaci v Mapách se cestou na místo schůzky neztratíte a na brunchi se šéfem zazáříte bezkontaktní platbou.

Začněte barvou pouzdra. Na výběr máte ze stříbrného, zlatého a vesmírně šedého pouzdra ze stoprocentně recyklovaného hliníku. Navlékací řemínky bez zapínání a přezky jsou k dostání v měkkém silikonu a pleteném tahu. Třešničku na dortu představuje opravdu široká škála ciferníků.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Apple Watch SE dávají hodnocení 92%

Chytré hodinky s celodotykovým displejem Smartomat Squarz 8 Pro

Chytré hodinky s celodotykovým displejem Smartomat Squarz 8 Pro

Chytré hodinky, které vás upozorní na příchozí hovory, SMS, e-maily, zprávy z aplikací a události. Obsahují snímač tepové frekvence, který umožňuje měření tepu v pravidelných intervalech. Hodinky také umí změřit kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie, spánek, krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi.

Přehled všech statistika naleznete přímo v mobilní aplikaci LinkTo Sport. Displej hodinek s vysokým jasem je chráněn sférickým sklem a můžete si vybrat z více variant zobrazení ciferníku.

Sportovní režim zahrnuje sedm různých aktivit: běh, chůze, chůze na pásu, běh na pásu, jízda na kole, turistika, plavání. Dalšími funkcemi jsou dálkové ovládání fotoaparátu a hudby na telefonu, funkce Najdi telefon, budík (vibrace), stopky, časovač a režim spánek.

Chytré hodinky Smartomat Squarz 8 Pro zaznamenávají každodenní aktivitu a zvládnou i měření tepové frekvence v pravidelných intervalech, měření krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi. Po spojení s telefonem vás chytré hodinky upozorní na příchozí hovory, SMS, e-maily a další notifikace.

Přímo na hodinkách uvidíte, kdo vám volá a můžete si ihned přečíst příchozí zprávu, aniž byste museli vytahovat telefon z kapsy. V mobilní aplikaci si přesně podle svých potřeb nastavíte, na co vás mají hodinky upozorňovat.

Aplikace zobrazuje denní statistiky vaší aktivity včetně ušlých kroků, kilometrů, spálených kalorií a měření spánku. V aplikaci si můžete nastavit i ranní probuzení pomocí vibrací. Užitečné je i dálkové ovládání spouště mobilního fotoaparátu a hudebního přehrávače.

Chytré hodinky Smartomat Squarz 8 Pro jsou dostupné ve více barevných provedeních. Řemínek je jednoduše vyměnitelný. Chytré hodinky umožňují čtyři zobrazení ciferníku. Barevný displej hodinek se rozsvítí otočením zápěstí.

Kromě mnoha jiných funkcí vám chytré hodinky pomohou s vylepšením kondice a zdraví. Hodinky zaznamenávají ušlé kroky, vzdálenost a spálené kalorie. Senzor chytrých hodinek změří aktuální tělesnou teplotu, tepovou frekvenci, krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi. Pomocí mobilní aplikace máte dokonalý přehled o vašem životním stylu.

Chytré hodinky Smartomat Squarz 8 Pro se díky certifikaci IP68 nezaleknou prachu ani vody. Při běžném používání vydrží až 5 dnů na jedno nabití. V pohotovostním režimu vydrží až 15 dnů. Řemínek chytrých hodinek je vyměnitelný. Doplňková funkce Find me umožňuje nalézt ztracený mobilní telefon, pokud je v dosahu bluetooth spojení.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Smartomat Squarz 8 Pro dávají hodnocení 80%

Chytré sportovní hodinky Samsung Galaxy Watch Active SM-R500

Chytré sportovní hodinky Samsung Galaxy Watch Active SM-R500

Dohlédnou na vaše zdraví a ještě se stanou elegantním doplňkem jakéhokoli outfitu. Takové jsou chytré hodinky Galaxy Watch Active od značky Samsung, které perfektně padnou vašemu zápěstí.

Jsou vybaveny pokročilým monitorem srdečního tepu a díky chytrému procesoru dokáží sledovat vaše tempo při jakékoli činnosti. Podají vám výsledky o vašich výkonech a navrhnou vám, jak být ještě lepší. Dohlédnou i na váš spánek a postarají se, abyste se vyhýbali stresu. Samozřejmostí je pak jejich synchronizace s chytrým telefonem.

Abyste měli ten nejlepší přehled o své kondici, sledují hodinky každý váš krok. Zobrazí vám všechny důležité hodnoty, díky kterým budete vždy vědět, co je třeba zlepšit. Dohlédnou na vás i v noci – podrobně sledují váš spánek a ukážou vám, jak kvalitní a hluboký byl.

Galaxy Watch Active jsou vybaveny chytrým režimem Denní aktivita, který vás doprovodí při každé sportovní činnosti. Pokročilé pohybové senzory sledují vaše tempo a dokáží rozpoznat různé aktivity. Navíc vám poradí, jak být ve svých výkonech ještě lepší.

Hodinky Galaxy Watch Active disponují opravdu překrásným zpracováním, které zaujme jak ženy, tak muže. Minimalistický design, který si můžete zvolit z několika barevných provedení, vás doprovodí na každém kroku. Vezměte si je do posilovny i na pracovní schůzku – hodí se k jakékoli příležitosti. Ciferníky a řemínky navíc můžete dle libosti měnit.

S hodinkami můžete sledovat i svůj srdeční rytmus. Pokročilá technologie na vás pečlivě dohlíží a v případě nežádoucích hodnot vás ihned upozorní a nabídne vhodná dechová cvičení. Stres si na vás už nepřijde.

Jednoduše si propojte chytré hodinky se svým telefonem a užívejte si ještě více možností. Prostřednictvím Galaxy Watch můžete posílat zprávy nebo sledovat notifikace. Díky možnosti bezdrátového nabíjení je navíc můžete za pomocí svého smartphonu i nabíjet. V nepřetržitém provozu vám vydrží až 45 hodin.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Samsung Galaxy Watch Active SM-R500 dávají hodnocení 88%

Voděodolné sportovní hodinky s GPS Apple Watch Series 3 38mm

Voděodolné sportovní hodinky s GPS Apple Watch Series 3 38mm

Každý trénink je výzva, na kterou byste neměli být sami! A právě proto jsou tu voděodolné sportovní hodinky s GPS a výškoměrem – Apple Watch Series 3, které potěší vaše tělo i duši – skvěle totiž vypadají, udrží vás v kontaktu s okolím a především budou inteligentně sledovat vaši aktivitu a pomohou vám dosahovat lepších výsledků.

Skvěle vypadají, mají prvotřídní displej, ze kterého nespustíte oči a jsou voděodolné (do 50 metrů), takže si je bez výčitek můžete vzít do sprchy či do bazénu. Vnitřní baterie má v závislosti na používání výdrž až 18 hodin. K dostání jsou s pohodlným řemínkem v několika barevných odstínech.

Tyto hodinky se zabudovanou GPS a výškoměrem budou pečlivě hlídat každý váš trénink a dokonce vás v něm podpoří. Apple Watch Series 3 zaznamenají všechny důležité údaje (vzdálenost, trasu i rychlost) a spolu s hudbou z Apple Music vytvoří ideální podmínky pro maximálně efektivní trénink. A to nejen na suchu, ale i ve vodě.

Můžete se dřít v posilovně, pobíhat kolem dětí, nebo třeba vyrazit na procházku – každý krok se počítá! Kroužky Aktivity vám každý den ukážou, jak jste aktivní a jak se zlepšujete. Hodinky Watch Series 3 se stanou vaším osobním trenérem, který vás pochválí za každý pokrok a tím vás motivuje k ještě lepším výsledkům. Ty potom můžete dále sdílet a porovnávat s ostatními.

Nezapomínejte na to, že zdraví máte pouze jedno. Aplikace Srdeční tep, kterou jsou tyto chytré hodinky vybaveny, ohlídá vaši tepovou frekvenci a s aplikací Dýchání se naučíte, jak odbourávat každodenní stres. Všechny naměřené údaje, které využijete nejen při tréninku, se vám navíc budou ukládat v telefonu, takže není problém nahlédnout do nich i zpětně. Za zmínku stojí také funkce SOS, která vám sežene pomoc, budete-li ji potřebovat.

Nezdržujte se věčným hledáním telefonu. Vše podstatné, od volání až po zprávy, vyřídíte během okamžiku ze svého zápěstí. Jednoduše a přehledně. Apple Watch Series 3 dostaly do vínku operační systém WatchOS čtvrté generace, se kterým zvládnete mnohem víc.

Získáte rychlejší přístup k oblíbeným aplikacím, budete mít možnost přizpůsobit si ciferník podle aktuální nálady a stejně snadné bude i sdílení svých aktivit s přáteli.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Apple Watch Series 3 dávají hodnocení 99%

Chytré sportovní hodinky Apple Watch Series 6 44mm

Chytré sportovní hodinky Apple Watch Series 6 44mm

S chytrými hodinkami Apple Watch Series 6 se budete při sportu cítit skvěle. Aplikace Saturace kyslíkem vám podle úrovně okysličení krve sdělí, zda je vhodné daný den cvičit, či nikoliv. Váš srdeční rytmus sledují hodinky nepřetržitě a v případě potřeby vygenerují vlnový průběh EKG.

Aplikace Spánek vám pomůže se uložit ke spánku každý den ve stejnou dobu a můžete sledovat, jaké jsou vaše spánkové rytmy. Věnujte se jakémukoliv sportu, měřte a překonávejte své výsledky.

Množství písniček a kroužky Aktivity motivují k aktivnímu zdravotnímu stylu. Ve více lidech se to lépe táhne, proto neváhejte své kroužky Aktivity sdílet s přáteli, rodinou a pořádejte s nimi soutěže. Máte možnost se rozhodnout mezi jednoduchým a pleteným řemínkem, zbytek doladíte volbou toho nejhezčího ciferníku.

Poraďte se se svými chytrými hodinkami. Odpověď vám sdělí na základě hladiny saturace krve kyslíkem. Jedinečný snímač a aplikace Saturace kyslíkem ji snímá průběžně během dne i noci. Pokud je saturace kyslíkem v krvi moc nízká, je lepší trénink přesunout na den, kdy se pohybuje ve vyšších hodnotách.

Přiložte prst na korunku Digital Crown a zjistěte, jak si vedete. Elektrody snímají elektrické impulsy srdce a výsledek vám během třiceti sekund interpretuje aplikace EKG.

Aplikace spánek vám pomůže vylepšit spánek tím, že vás učí dodržovat pravidla spánkové hygieny. Naučí vás chodit spát každý den ve stejnou dobu a ráno si můžete prostudovat vaše spánkové rytmy.

Ať sportujete na souši, pod vodou, ve výšinách či nížinách, hodinky nestále sledují ty nejdůležitější hodnoty. Naměřené hodnoty si prohlédnete během spotu na jasném displeji, a tak vám nic neuteče ani při pohybu na ostrém slunci.

S chytrými hodinkami získáte spoustu možností, jak se naladit na podávání těch nejlepších sportovních výkonů. Vyberte si ze 70 milionů písniček z Apple Music, nechte se motivovat kroužky Aktivity, které vás informují o tom, že byste měli méně sedět, více se hýbat atp. Kroužky Aktivity lze sdílet s přáteli a rodinou, tudíž se můžete vzájemně motivovat a soutěžit mezi sebou.

Ať jste na pracovní schůzce či rande, komunikovat s hodinkami můžete bez jediného pohybu s nimi, stačí pouze přejet prstem přes obrazovku. S hodinkami lze bezkontaktně platit, spravovat hovory, zprávy, připomenou vám schůzku a dokonce vás v případě potřeby budou navigovat na místo určení.

Pouzdro je vyrobené ze stoprocentně recyklovaného hliníku a dostupné v několika barvách. Nové řemínky nemají jediný šev, sponu nebo přezku. Na výběr jsou dva různé materiály.

Máte-li sportovní náladu, pružný navlékací řemínek je pro vás tou správnou volbou. Jdete do společnosti? Pleteným navlékacím řemínkem rozhodně neuděláte chybu, zaujme zajímavou texturou. Mimo řemínku lze hodinky přizpůsobit outfitu volbou ciferníku. Je z čeho vybírat, hodinky nabízí největší škálu nových ciferníků.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Apple Watch Series 6 dávají hodnocení 99%

Chytré sportovní hodinky Huawei Watch GT 2e

Chytré sportovní hodinky Huawei Watch GT 2e

Chytré hodinky Huawei Watch GT 2e s možností měnit řemínky a ciferníky dle aktuální nálady. Vysoký provozní výkon a nízkou spotřebu zajišťuje čip Kirin A1. Hodinky disponují 85 tréninkovými a 15 profesionálními režimy.

Sledují hladinu VO2Max, SpO2, aerobní/anaerobní účinek tréninku, dobu zotavení a intenzitu tréninku. Využívají polohovací systémy GPS a GLONASS. O zdravý spánek a duševní pohodu se postará funkce TruRelax a TruSleep.

Hodinky zachytí důležité okamžiky pomocí vzdálené spouště s přednastaveným pětisekundovým časovačem. Přehrají vaše skladby a upozorní vás na příchozí hovory, SMS zprávy, emaily a události z kalendáře. Součástí je budík, časovač a předpověď počasí.

Přizpůsobte si styl hodinek dle nálady a příležitosti. Hodinky disponují displejem AMOLED HD s úhlopříčkou 1,39 palce a širokou škálou ciferníků na výběr. Rám displeje vyrobený z odolné nerezové oceli, včetně barevných řemínků, dodá hodinkám dojem nedbalé elegance.

Kirin A1, první nositelný čip od značky Huawei, zajišťuje vysoký pracovní výkon ve dne i v noci a zároveň neuvěřitelně nízkou spotřebu energie díky chytré optimalizaci.

V hodinkách naleznete 85 tréninkových režimů. Objevování nových dobrodružství při horolezectví, parkuru, street dance, skateboardingu a dalších sportech může začít. S využitím špičkové technologie navíc hodinky sledují v reálném čase data pro 15 profesionálních sportů, jako je lezení, běh, plavání či cyklistika.

Aby byl trénink opravdu efektivní, hodinky měří širokou škálu údajů o vašem těle a tréninku. Sledují maximální míru spotřeby kyslíku VO2Max, saturaci kyslíkem v krvi SpO2 i to, zda ve svém tréninku dosahujete aerobního či anaerobního prahu. Prozradí vám, kolik času vaše tělo potřebuje k úplnému zotavení z tréninku.

Na základě týdenního objemu doporučují vhodnou tréninkovou zátěž a poskytnou profesionální rady pro budoucí tréninky. Toužíte-li dosáhnout určitého běžeckého cíle, jako je tempo, hubnutí či vytrvalost, v reálném čase reagují na váš výkon pomocí hlasového kurzu.

Hodinky automaticky detekují pohyb a samy rozlišují šest druhů tréninku: indoor/outdoor běh, indoor/outdoor chůze, orbitrek a veslování. Šikovnými pomocníky během venkovního tréninku jsou také polohovací systémy GPS a GLONASS, které zaznamenávající vaši trasu po celé trvání tréninku.

Funkce TruRelax sleduje úroveň stresu a nabízí trénink dýchání a uvolnění psychického napětí. K upevnění zdraví také přispívá i funkce TruSleep, která během spánku monitoruje srdeční frekvenci, analyzuje dýchání a uděluje skóre za celkovou kvalitu spánku. Navíc dokáže diagnostikovat šest běžných problémů se spánkem a navrhne vám lepší odpočinek.

Během tréninku oceníte možnost poslechu své oblíbené hudby přímo z hodinek po spárování s Bluetooth sluchátky. Hodinky vás také upozorní na příchozí hovory, SMS zprávy, emaily a události z kalendáře.

Každodenní život vám usnadní informace o počasí, budík, časovač i ukazatel stavu baterky. Budete-li potřebovat zachytit nezapomenutelné okamžiky, hodinky nabízí vzdálenou spoušť s přednastaveným pětisekundovým časovačem.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Huawei Watch GT 2e dávají hodnocení 96%

Voděodolné sportovní hodinky Xiaomi Haylou Solar LS05

Voděodolné sportovní hodinky Xiaomi Haylou Solar LS05

Hodinky s barevným kulatým displejem jsou voděodolné, takže se s nimi můžete bez obav pustit do jakékoli sportovní aktivity včetně plavání. Díky prodyšnému silikonovému pásku a velké baterii, se kterou vydrží hodinky nabité až měsíc, nebudete mít žádný důvod je hned tak z ruky sundat.

Kromě ukazování času vám budou kontrolovat srdeční tep, kvalitu spánku a nahradí i stopky nebo časovač. Poslouží také jako dálkový ovladač telefonu, který dokáží vyhledat a přepnout v něm třeba písničku.

Design hodinek je jednoduchý a zároveň elegantní. Kulatá 1,28″ obrazovka je zasazena do odolného kovového rámečku. Veškeré informace na displeji jsou vyobrazeny barevně, ostře a jasně, takže vše perfektně uvidíte i na ostrém slunečním světle.

Silikonový pásek byl vyroben za použití moderní technologie, která umožňuje kůži pod hodinkami dýchat i při náročné aktivitě a pocení ruky. Po celé délce pásku jsou otvory, díky kterým se hodinky přizpůsobí prakticky jakémukoli zápěstí a navíc snižují váhu hodinek.

V nabídce najdete 12 různých sportovních aktivit od běhu a rychlochůze, přes fotbal a posilování až po volný sport nebo jógu. A protože jsou hodinky odolné vodě a prachu na stupni krytí IP68, můžete s nimi jít i plavat. Tak budete mít záznam o opravdu každém pohybu.

Velkokapacitní baterie vydrží pohánět hodinky po 30 dnů v úsporném režimu nebo 15 dní při běžném použití a se zapnutým snímačem srdečního tepu. Ten po celých 24 hodin denně kontroluje činnost srdce a poukáže na jakékoli výkyvy.

Vestavěný senzor monitoruje celý váš spánek. Každé ráno ho vyhodnotí a předloží vám přesnou statistiku v aplikaci Haylou App. Můžete tedy sledovat, jak kvalitně spíte, a případně své zvyklosti upravit tak, abyste byli ráno maximálně odpočinutí.

Hodinky lze využít jako stopky nebo časovač a zobrazí vám třídenní předpověď počasí. Po spárování s chytrým telefonem získáte další funkce. Haylou Solar vás informují o příchozích notifikacích, na dálku s nimi přepnete písničku a najdou i ztracený smartphone.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Xiaomi Haylou Solar LS05 dávají hodnocení 92%

Sportovní chytré hodinky Huawei Watch GT2 46mm

Sportovní chytré hodinky Huawei Watch GT2 46mm

Elegantní doplněk a chytrý společník pro každého, to jsou tyto revoluční inteligentní hodinky. Dokáží monitorovat váš tep v reálném čase, v průběhu dne i noci, a při kterékoliv fyzické námaze.

Už nepotřebujete utrácet za drahého osobního sportovního trenéra, s tímto přístrojem ho budete mít neustále u sebe a můžete se spolehnout, že trénink bude vždy efektivní a přímo na vaše tělo. Díky dlouhé výdrži baterie se na ně můžete vždy spolehnout!

Nádherný design a řemeslné zpracování ohromí i ty nejnáročnější zákazníky. Nová generace přináší bezrámečkový ciferník, který chrání vysoce kvalitní 3D zakřivené sklo. Na jeho opracování byla použita stejná technologie jako při zpracování drahokamů, díky tomu odolá vodě i prachu.

Ultra tenké tělo s vysokou odolností působí elegantně a jemně. Oslnivý AMOLED displej se snadno ovládá dotykem. Podobu ciferníku je možné měnit podle aktuální nálady uživatele, změnit se dají barvy i styly.

Tyto hodinky přináší dokonalý přehled o vašem srdečním tepu v reálném čase (ve dne i v noci), o množství spálených kalorií, dokáží změřit délku cvičení při používání posilovacích strojů, absolvovanou vzdálenost a rychlost pohybu či SWOLF.

Snadno zjistíte také množství času potřebného k zregenerování organismu po námaze. Na základě nasbíraných údajů o trénincích za poslední týden dokáží vypočítat rozsah intenzity tréninku, zjistí účinnost aktuálního cvičení a navrhnou další tréninky.

Dokáží uživatele upozornit, zda právě cvičí v aerobní / anaerobní zóně a jaká je jeho maximální míra spotřeby kyslíku měřená během přírůstkového cvičení. Jsou vodotěsné, díky tomu je můžete využívat i při plavání.

Využijte více než 10 běžeckých kurzů a pomocí aktivace hlasového vedení dosáhněte svých cílů. Hodinky nabízejí různé úrovně kurzů, které uspokojí uživatele od úplného začátečníka, až po ty, kteří chtějí během hubnout či zlepšovat svou vytrvalost.

Přístroj je skvělým společníkem pro milovníky maratonů, protože satelitní polohovací systémy GPS a GLONASS dokáží přesně a rychle určit polohu, kde se člověk momentálně nachází, a jaký je jeho postup na trati.

Dlouhá výdrž baterie je zajištěna dvoučipovým designem a vylepšenými algoritmy i při plném celodenním i celonočním provozu. Přístroj sám automaticky optimalizuje spotřebu energie, a tím prodlouží její výdrž.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Huawei Watch GT2 dávají hodnocení 94%

Chytré hodinky se čtvercovou obrazovkou Xiaomi Amazfit Bip S

Chytré hodinky se čtvercovou obrazovkou Xiaomi Amazfit Bip S

Hodinky jsou dostupné ve čtyřech barevných variantách. Jejich silikonový pásek je velice příjemný na omak a odolný vůči nečistotám. Tlačítka jsou vyrobena z nerezové oceli s vrstvou PVD pro dokonalou barevnost a odolnost.

Předností je dlouhá výdrž baterie s kapacitou 200 mAh. Displej je skvěle čitelný v každém světle a má nízkou spotřebu. S hmotností pouhých 31 gramů jsou velice pohodlné. Zabudovaný GPS čip dokáže nepřetržitě pracovat až 22 hodin.

Hodinky umí měřit srdeční tep v průběhu celého dne. Jsou vodotěsné až do 5ATM a podporují deset sportovních režimů. S jejich pomocí je možné ovládat hudbu, mají budík, ukazují předpověď počasí a světové hodiny. Upozorní také na příchozí hovor a zprávu, kterou umí i zobrazit. V neposlední řadě mají speciální systém pro zhodnocení fyzické kondice.

Tlačítka jsou vyrobena z nerezové oceli a potažena speciální vrstvou, která zajistí jejich odolnost. Celkový design a barevné sladění dotváří střední část tlačítka, která ladí s barevným schématem hodinek.

Díky transflektivní úpravě je displej čitelný v každém světle. Čím jasnější je sluneční svit, tím jasnější je také displej. Toto oceníte především při venkovních sportech. Naopak při nízké intenzitě okolního osvětlení můžete využít podsvícení.

Na jedno nabití vydrží celý měsíc! Dlouhou výdrž baterie s kapacitou 200 mAh umožňují speciální technologie pro optimalizaci výkonu. Konkrétní výdrž však závisí na faktorech, jako je nastavení, spuštěné funkce a provozní podmínky.

S pomocí vestavěného GPS čipu dokáží hodinky rychle a přesně určit vaši polohu. Se zapnutou GPS pracují hodinky nepřetržitě po dobu 22 hodin.

Přesnější a úspornější snímač srdečního tepu Biotracker má třikrát větší plochu snímání a jeho přesnost měření dosahuje 98 %. Díky jeho nízké spotřebě navíc můžete svůj srdeční tep sledovat po celý den.

Hodinky jsou sice malé, ale skrývají nespočet funkcí. Jsou vodotěsné až do 50 metrů a podporují deset sportovních režimů, včetně plavání. Ke zlepšení svého zdraví můžete využít inteligentní systém hodnocení zdravotního stavu.

Navíc podporují další praktické funkce, jako je ovládání hudby na mobilním telefonu, notifikace, budík, předpověď počasí a světové hodiny.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit Bip S dávají hodnocení 94%

Sportovní chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47mm

Sportovní chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 47mm

Chytré sportovní hodinky v klasickém elegantním designu, které vám poběží v provozu i dlouhé dny. Amazfit GTR disponují kvalitním AMOLED displejem, vysokokapacitní baterií a užitečnými funkcemi.

Zařízení je vybaveno pokročilým měřičem srdečního tepu a z široké škály sportovních režimů si můžete zvolit svou oblíbenou aktivitu. Nechybí jim ani možnost sledovat jejich prostřednictvím všechna důležitá upozornění ze svého mobilního telefonu.

Chloubou těchto jedinečných hodinek je pokročilý AMOLED displej, který vám nabídne jedinečnou podívanou. Přístroj je navíc vyvinut s důrazem na eleganci a díky jeho designu si ho můžete vzít za sportem i do práce.

Hodinky jsou vybaveny voděodolností až do 50 metrů pod hladinu. Odolají dešti, sněhu, polití a vzít si je můžete třeba i do sprchy nebo do bazénu.

Nemusíte se obávat, že se vám hodinky vypnou ve chvíli, kdy je budete zrovna nejvíce potřebovat. Přístroj vám díky vysokokapacitní baterii vydrží při běžném provozu až 24 dnů a v úsporném režimu až 74 dnů.

Přístroj disponuje 12 sportovními módy, ze kterých si vždy vyberete ten, kterému se zrovna chcete věnovat. Běhejte, plavte, lyžujte nebo se třeba vypravte na kolo – hodinky tu budou vždy pro vás.

Celodenní dohled na vaším zdravím. I to vám hodinky poskytnou, díky vysoce přesnému sledovači srdečního tepu. Ať už se věnujete sportu nebo odpočíváte, přístroj na vás dohlédne.

Hodinky si můžete snadno propojit se svým smartphonem a sledovat tak všechna důležitá upozornění, jako jsou telefonní hovory, zprávy nebo alarm.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Xiaomi Amazfit GTR dávají hodnocení 91%

Chytré sportovní hodinky Apple Watch SE 44mm

Chytré sportovní hodinky Apple Watch SE 44mm

S chytrými hodinkami Apple Watch SE budete mít detailní přehled o vašem výkonu během výletu či tréninku. Kroužky Aktivity fungují jako motivátor k ještě lepším sportovním výsledkům.

Hodinky monitorují váš zdravotní stav a vedou vás k dodržování zdravého životního stylu. Během tréninku, na výletě či cestě do práce máte možnost si zlepšit náladu poslechem oblíbené hudby nebo zajímavých podcastů.

Důležité emaily, hovory, bezkontaktní platby vyřešíte pohodlně na zápěstí a cestou na schůzku se s integrovanými Mapami již nikdy neztratíte. Přizpůsobení vzhledu hodinek vašemu stylu není problém.

Vyberte si z barevných variací pouzdra, řemínků z měkkého silikonu či pleteného tahu a nepřeberného množství vzhledů ciferníků vhodných pro každou příležitost.

Ať už se pohybujete ve výšinách, nížinách, na hladině či pod vodou, žádná informace o vašem výkonu vám neuteče. K dispozici máte výškoměr, měření vzdálenosti, tempa, kadence, spálených kalorií či tepové frekvence.

Motivovat vás budou kroužky Aktivity podávající informace o pohybu, cvičení a stání v průběhu dne. Své výsledky můžete srovnávat s kamarády, rodinou, vyhlašovat mezi sebou soutěže a bavit se.

Hodinky tiše monitorují váš zdravotní stav a vlivy na něj. Pokud zaregistrují např. nepravidelný tep či nebezpečnou vysokou hladinu hluku v okolí, okamžitě vás na nebezpečí upozorní. Navíc se naučíte správně dýchat, chodit spát v rozumnou dobu, mýt si důkladně ruce.

Bonus pro dámy představuje možnost sledování svého menstruačního cyklu. Díky vestavěnému akcelerometru a gyroskopu můžete být i během nesnází v klidu. Hodinky rozpoznají pád a zavolají záchranáře. Pokud se cítíte ohrožení, můžete si pomoc přivolat také podržením bočního tlačítka.

Hodinky se o vaší zábavu postarají. Potřebujete motivaci při tréninku? Vyberte si ze 70 milionů skladeb. Pokud se budete chtít dozvědět něco nového, k dispozici je také spousta podcastů.

S hodinkami Apple Watch SE vyřídíte pracovní hovory, e-maily, nezapomenete na důležitou schůzku, díky navigaci v Mapách se cestou na místo schůzky neztratíte a na brunchi se šéfem zazáříte bezkontaktní platbou.

Testy a recenze smart chytrým hodinkám Apple Watch SE dávají hodnocení 100%