Tipy na nejprodávanější a oblíbené chytré fitness náramky

Při výběru náramku se na trhu nabízí nespočet různých variant a možností, proto představíme nejprodávanější a nejvíce oblíbené chytré fitness náramky. Fitness náramek je celkem širokým pojmem vzhledem k tomu, kolik charakterově odlišných modelů na trhu existuje. Proto je důležité zamyslet se nejprve nad účelem využití takového doplňku.

Fitness chytrý náramek je skvělý doplněk do běžného života. Nemusíte být zrovna zapálení sportovci, abyste jeho schopnosti využili. Moderní fitness náramek je monitorovacím přístrojem zobrazujícím počet nachozených kroků, aktuální čas, spánkovou aktivitu, ale také notifikace z vašeho mobilního telefonu.

Fitness náramek, někdy označovaný také jako chytrý náramek, se stal doslova boomem současné doby. Nenápadné zařízení připomínající obyčejný náramek nebo hodinky je primárně určeno ke sledování vašich pohybových aktivit.

Chytré hodinky, sportovní hodinky nebo fitness náramek

Mezi těmito přístroji jsou značné rozdíly, ačkoli jejich funkce mohou splývat. Záleží, za jakým účelem si hodinky či náramek chcete pořídit, jaké funkce jsou pro vás podstatné a budete je nejvíce využívat. Pokud například sháníte drobnější pohodlný náramek, který vám bude měřit pár základních tělesných funkcí, můžete sáhnout i po chytrých hodinkách, s největší pravděpodobností však nevyužijete všechny jejich benefity.

Fitness náramky – chytré náramky
Pro sledování a kontrolu pohybových aktivit slouží v omezenější míře také populární fitness – chytré náramky. Ty nabízejí méně funkcí s omezenou přesností měření sportovního výkonu, jde je však podobně jako u sportovních a chytrých hodinek připojit například k mobilnímu telefonu. Jde o základní produkt pro sportovní nadšence, kteří nepotřebují utrácet za výrobek pro kontrolu a plánování výkonu tisíce korun.

Chytré hodinky – smartwatch
Chcete mít kromě času také přehled o všech svých notifikacích? Vědět o každém e-mailu, který vám přijde, sledovat zprávy, poslouchat hudbu a brouzdat internetem? V takovém případě vám poslouží klasické chytré hodinky. Pokročilejší modely umí kromě již zmíněných funkcí například také uskutečňovat telefonické hovory nebo psát SMS zprávy.

Sportovní hodinky – sporttestery
Sportovní hodinky, někdy označované také jako sporttestery, jsou vytvořené speciálně pro sledování a plánování sportovního tréninku a jsou jakousi odnoží klasických chytrých hodinek. Mají zabudovaný GPS senzor, měří tepovou frekvenci, spálené kalorie a mnoho dalšího.

Na základě prodejů největších eshopu a kamenných prodejen jsme vybrali nejprodávanější a nejlepší chytré fitness náramky letošní sezóny. Samozřejmě se nejedná o jediné náramky, které se prodávají, ale určitě patří mezi nejvíce oblíbené. Navíc mají vysoké hodnocení a kladné recenze od mnoha zákazníků.

Kvalitní a levné chytré fitness náramky můžete koupit zde: Alza.cz  *  Mall.cz  *  Okay.cz

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 5

Chytrý fitness náramek Xiaomi Mi Band 5

Sportovní náramky Xiaomi se staly populárními díky vysoké kvalitě a příznivé ceně. Výjimkou není ani pátá generace, která přichází s dalšími vylepšeními. Mi Band 5 má větší barevný displej s přizpůsobitelným jasem a širší nabídku sportovních aktivit – nově nabízí celkem 11 různých pohybových variant.

Nechybí měření tepu a spánku včetně REM fáze a vypočtení celkového osobního skóre pomocí Personal Activity Intelligence. Baterie vydrží i při velkém vytížení minimálně 14 dní a na nabíječce stráví náramek jen několik desítek minut.

Displej nové generace oblíbených náramků od Xiaomi prošel inovací, a tak se Mi Band 5 může pochlubit barevnou 1,1″ obrazovkou s technologií AMOLED, na které si lze nastavit jas i zobrazení času podle vlastních preferencí. Nechybí dotykové tlačítko, které slouží k probuzení displeje nebo k návratu na domovskou obrazovku.

Akcelerometr i gyroskop jsou ještě přesnější než dříve, a navíc senzory mají nižší spotřebu energie, takže vám náramek vydrží na jedno nabití déle než dva týdny. Potom stačí necelé dvě hodiny v magnetické nabíječce a je opět plně připravený dohlížet na vaše zdraví a sportovní výkony.

Fitness náramek rozpozná jedenáct různých sportů. Samozřejmostí je vnitřní i venkovní běh a cyklistika, ale nechybí ani skákání přes švihadlo, jízda na eliptickém trenažeru nebo jóga. Mi Band 5 je navíc voděodolný, takže s ním můžete sledovat váš rostoucí výkon i při plavání.

S monitorem srdeční frekvence budete mít přehled o svém pulsu po celý den. Náramek vás bude sledovat i v noci a každé ráno pro vás připraví podrobnou statistiku s dobou hlubokého, lehkého a REM spánku. Ženám bude zase měřit menstruační cyklus včetně ovulace.

Vestavený krokoměr vám bude počítat každý pohyb. Můžete si nastavit cíl, kterého chcete dosáhnout, a sledovat, jak se vám ho daří plnit. Fitness náramek dokáže hlídat i hladinu stresu a nabídne vám dechová cvičení na uklidnění. Využít ho můžete také jako dálkové ovládání telefonu a nechybí mu ani časovač nebo předpověď počasí.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Xiaomi Mi Band 5 dávají hodnocení 94%

Sportovní voděodolný fitness náramek Xiaomi Mi Band 4

Sportovní voděodolný fitness náramek Xiaomi Mi Band 4

Běhejte, plavte, věnujte se cyklistice, nebo třeba vyrazte na túru. Se sportovním náramkem Mi Band 4 od značky Xiaomi dosáhnete lepších výsledků a budete připraveni na nové výzvy. Náramek je vysoce pohodlný, vybavený barevným dotykovým displejem a řadou užitečných funkcí.

Sleduje váš srdeční tep a počítá vaše kroky, nabízí užitečné notifikace a můžete ho propojit se svým smartphonem. Dohlédne na vás při spánku, ve vodě a na jedno nabití vydrží běžet až 20 dní.

Ať už se věnujete běhu nebo třeba cyklistice, náramek vám vždy nabídne ty nejlepší možnosti. Sleduje váš srdeční tep, spálené kalorie i počet kroků. Nikdy nepoleví a dohlédne na vás dokonce i ve spánku a také vás upozorní, pokud příliš dlouho sedíte.

Náramek se chlubí voděodolnou certifikací a vzít si ho můžete klidně i do bazénu. Je voděodolný až do 50 metrů pod hladinu a je schopen rozpoznat až 5 různých plaveckých stylů.

Náramek představuje svým uživatelům zcela nový displej, který je nejen větší a barevnější, ale díky AMOLED technologii vyniká skvělou kvalitou. Elegantní design v široké barevné škále navíc představuje perfektní volbu pro každého sportovce.

Pro ještě snadnější život teď můžete svůj sportovní náramek propojit se smartphonem a snadno na něm sledovat příchozí upozornění. Stejně tak můžete za jeho pomoci ovládat přehrávání hudby.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 dávají hodnocení 95%

Sportovní fitness chytrý náramek Honor Band 5

Sportovní fitness chytrý náramek Honor Band 5

Sportovní náramek s barevným displejem, na kterém uvidíte nejen přehled o svém aktuálním sportovním výkonu, ale také upozornění na příchozí zprávy a notifikace z vašeho chytrého telefonu. Pod kontrolou budete mít i celý spánek a navíc dostanete tipy, jak ho zlepšit.

Náramek pozná většinu základních sportovních aktivit a u plavání rozezná i jednotlivé styly. Vše analyzuje a předloží vám výsledné statistiky, na kterých můžete dlouhodobě sledovat zlepšení vašeho výkonu. Právě při plavání oceníte voděodolnost náramku, který nemusíte sundávat při každé dešťové přeháňce nebo při mytí rukou.

Na 0,95″ AMOLED displej se vejde až 45 znaků. Dotyková obrazovka se zakřiveným 2,5D sklem a 282 PPI zvládne zobrazit všechny barvy jako živé a tak bude používání náramku Honor Band 5 ještě příjemnější a zábavnější. Jeho ovládání je skutečně intuitivní a velice rychle najdete vše, co potřebujete. Navíc si můžete ze široké nabídky vybrat, jak chcete, aby se vám zobrazoval aktuální čas.

V náramku je vestavěný vysoce přesný monitor srdečního tepu, který bude sledovat vaše hodnoty ve dne i v noci bez jediného přerušení. Celý spánek navíc kontroluje technologie Huawei TruSleep, která analyzuje nejen srdeční tep, ale také dýchání. Rozpozná šest nejčastějších problémů, se kterými se lidé potýkají a navrhne řešení pro klidnější, hlubší a zdravější spánek.

Náramek je voděodolný až do padesáti metrů, takže s ním můžete bez obav plavat nebo se sprchovat. Umí také rozpoznat čtyři základní plavecké styly – freestyle, motýlek, prsa nebo znak.

Zpětně si můžete prohlédnout analýzu celého sportování, jako je vaše rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a celkovou míru efektivity SWOLF. Mezi další aktivity, které náramek dokáže sledovat a vyhodnocovat, patří jízda na kole, běh, chůze nebo trénink na eliptickém či veslovacím trenažeru.

Pokud se vám často stává, že nemůžete najít svůj telefon, s náramkem Honor Band 5 ho okamžitě najdete. Stačí ho s telefonem spárovat a poté aktivovat funkci hledání telefonu, který se ihned ozve.

Pokud má váš telefon Honor systém EMUI alespoň 8.1, můžete svůj náramek využít také jako dálkovou spoušť fotoaparátu, což se hodí hlavně při focení selfie nebo skupinových snímků. Navíc se vám po propojení s telefonem budou zobrazovat upozornění na příchozí zprávy.

Baterie po jednom nabití vydrží i dva týdny v úsporném režimu. Díky skvělému úspornému systému se minimalizují zbytečné výdaje energie a s inteligentní optimalizací dosahuje výdrž baterie skvělých hodnot. Nemusíte si sebou na víkend nebo na dovolenou brát nabíječku, a přesto budete mít přehled o svých sportovních výsledcích i o notifikacích a připomínkách z telefonu.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Honor Band 5 dávají hodnocení 93%

Sportovní fitness chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro

Sportovní fitness chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro

Fitness náramek Smartomat Sunset 4 Pro nabízí potřebné základní funkce. Monitoruje denní aktivitu, zaznamenává spánek a po spojení s telefonem zobrazuje upozornění a další notifikace. Zvládne i orientační měření tepové frekvence, tělesné teploty, krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi.

Po spojení s telefonem fitness náramek upozorní na příchozí hovor, SMS a zprávy z aplikací. Přímo na náramku vidíte údaje volajícího a zprávu si můžete ihned přečíst. V mobilní aplikaci si podle svých potřeb nastavíte na co vás má náramek upozorňovat.

Fitness náramek Smartomat Sunset 4 Pro rozpozná fázi spánku. V aplikaci lze průběžně sledovat délku a kvalitu spánku. Náramek umožňuje příjemné probuzení pomocí vibrací.

Minimalistický design fitness náramku ve spojení s elegantním kovovým řemínkem pasuje nejen k sportovnímu, ale i běžnému a formálnímu oblečení. Náramek je tenký, lehký a příjemně drží na ruce. Vybrat si můžete ze 3 motivů ciferníku.

Mezi důležité funkce patří nejen sledování ušlých kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, ale i orientační měření tepové frekvence, krevního tlaku a hladiny kyslíku v krvi. Fitness náramek nově umožňuje i orientační měření tělesné teploty.

Při sedavém zaměstnání oceníte možnost upozornění vibracemi na čas, kdy se jít projít. Náramek nabízí i funkci vyhledání mobilního telefonu a dálkovou spoušť fotoaparátu.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Smartomat Sunset 4 Pro dávají hodnocení 80%

Sportovní fitness chytrý náramek Smartomat Roundband 2

Sportovní fitness chytrý náramek Smartomat Roundband 2

Chytré hodinky ve 4 barevných provedeních vhodné pro pány i pro dámy. Všechny potřebné základní funkce spojené s minimalistickým designem. Minimalistické chytré hodinky Smartomat Roundband 2 vám pomohou zaznamenávat každodenní aktivitu (počet kroků, spálené kalorie a spánek).

Po spojení s mobilním telefonem (Android a iPhone) vás upozorní přímo na displeji na vše důležité. Změří i vaši tepovou frekvenci, krevní tlak a saturaci kyslíku v krvi. Po spojení s telefonem vás chytré hodinky upozorní na příchozí hovor, SMS a zprávy z aplikací.

Přímo na displeji vidíte údaje volajícího a zprávu si můžete ihned přečíst. V mobilní aplikaci si podle svých potřeb nastavíte na co vás má náramek upozorňovat. Minimalistický design chytrých hodinek pasuje nejen k sportovnímu, ale i běžnému a formálnímu oblečení.

Chytré hodinky Smartomat Roundband 2 jsou tenké, lehké a příjemně drží na ruce. Vybrat si můžete ze 3 motivů ciferníku. Mezi důležité funkce patří nejen sledování ušlých kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, ale i orientační měření tepové frekvence, krevního tlaku a hladiny kyslíku v krvi.

Při sedavém zaměstnání oceníte možnost upozornění vibracemi na čas, kdy se jít projít. Dálkově lze ovládat fotoaparát na mobilním telefonu, případně mobilní telefon vyhledat. Mezi další funkce patří stopky a zobrazení počasí.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Smartomat Roundband 2 dávají hodnocení 81%

Sportovní fitness náramek s GPS Huawei Band 4 Pro

Sportovní fitness náramek s GPS Huawei Band 4 Pro

Společnost Huawei vyvinula náramek Band 4 Pro, se kterým bude váš život ještě jednodušší. Sami si zvolíte, jak chcete, aby vypadala obrazovka i ciferník a stejně tak si můžete vybrat barvu řemínku.

Vestavěná inteligentní technologie ohlídá, aby se váš srdeční tep držel ve správných hodnotách, zobrazí vám všechna upozornění a náramek můžete využít i jako dálkový spouštěč fotoaparátu. Navíc pracuje i v noci a ráno se tak můžete podívat na přesný rozbor vašeho spánku včetně rad, jak ho zlepšit.

Pokud rádi sportujete, oceníte vestavěného trenéra – rozpozná všechny vaše oblíbené sportovní aktivity, připraví tréninkový plán i rozbor každého cvičení. Díky vestavěné GPS budete mít jistotu, že se neztratíte ani při několikahodinovém běhu neznámým terénem.

Náramek od společnosti Huawei přišel na trh hned ve třech barvách, ze kterých si snadno vybere i ten nejnáročnější zákazník. Ať už zvolíte červenou, černou nebo růžovou variantu, jedno mají všechny náramky Band 4 Pro společné – 0,95″ displej, který hraje všemi barvami. Navíc si sami rozhodnete, jak bude vypadat.

Ty nejlepší technologie se sešly dohromady, aby co nejpřesněji monitorovaly váš srdeční tep. Technologie TruSeen s pomocí algoritmu Al sleduje hodnoty tepu během celého dne s maximální přesností. Náramek vás také upozorní, pokud budete mimo bezpečné hodnoty a zavibruje, abyste trochu zpomalili.

Huawei Band 4 Pro na vás bude dávat pozor i v noci, aniž by vás rušilo jakékoli světlo kontrolek. Následně vám připraví přehledný graf, ve kterém znázorní přesné časy REM, lehkého i hlubokého spánku a také moment probuzení. Sám rozpozná šest nejčastějších poruch a navrhne vám, jak postupovat, aby se váš spánek zkvalitnil.

Vestavěná GPS s rychlým a přesným zaměřením vám umožní věnovat se vašemu oblíbenému sportu, aniž byste se museli držet jen známých tras. Kromě toho vás náramek upozorní na všechny notifikace, můžete s ním najít svůj telefon nebo dálkově ovládat fotoaparát a hudební přehrávač.

Náramek Huawei Band 4 Pro rozpozná všechny základní druhy sportovních činností a díky voděodolnosti s ním můžete dokonce i plavat nebo hrát vodní pólo. Umělá inteligence Firstbeat bude dávat pozor, jestli cvičíte efektivně, a vždy po tréninku vám připraví přehled s doporučením, co zlepšit.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Huawei Band 4 Pro dávají hodnocení 95%

Sportovní fitness náramek Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220

Sportovní fitness náramek Samsung Galaxy Fit 2 SM-R220

Samsung Galaxy Fit2 vás udrží v kondici. Elegantní sportovní náramek s 1,1″ dotykovým AMOLED displejem vám na první pohled prozradí počet ušlých kroků, srdeční tep nebo spálené kalorie.

Využijte bezdrátovou technologii Bluetooth a spárujte náramek se svým chytrým telefonem, abyste přímo na své zápěstí dostávali informace o hovorech nebo zprávách. Náramek neodpočívá ani v noci. Místo toho vám měří kvalitu spánku, abyste po probuzení věděli, jak dobře si vaše tělo odpočinulo a zda je připraveno na další velký sportovní výkon.

Dvojité krytí IP68 a odolnost do 50 metrů vám umožní vzít si ho s sebou i na plavání nebo do sprchy. Po spárování s telefonem můžete své chytré zařízení na dálku ovládat, např. při fotografování nebo poslechu hudby. Integrovaná dobíjecí baterie zajistí až 25 dní provozu bez nutnosti průběžného dobíjení.

Choďte, dynamicky cvičte v posilovně, používejte eliptický či veslovací trenažer bez jakéhokoliv nastavování. Náramek je tak inteligentní, že dokáže samostatně rozpoznat, které pohybové aktivitě se aktuálně věnujete. Při sportu automaticky zvolí vhodný režim a sleduje mj. čas, srdeční rytmus a spalování kalorií.

Víte, že pravidelným mytím rukou předejdete mnoha onemocněním? Galaxy Fit 2 vám v pravidelných intervalech mytí rukou připomene a při mytí rukou vám bude odpočítávat čas, aby se mytí rukou stalo efektivnějším.

Pro maximální svěžest během dne je důležité, dodržovat spánkový režim a snažit se omezit každodenní stres. Galaxy Fit 2 během vašeho spánku měří jeho průběh a, pokud výsledky nejsou v normě, získáte cenné tipy, jak spánek zlepšit. S pomocí aplikace Samsung Health můžete sledovat svou stresovou hladinu a naučit se dechová cvičení na zklidnění.

Ovládejte hudbu, zkontrolujte oznámení a odešlete rychlou odpověď. Pokud Galaxy Fit 2 spárujete se svým smartphonem, můžete si na svém zápěstí užít spoustu funkcí.

Samsung nabízí více než 70 různorodých vzhledů ciferníku náramku, který podtrhne vaši fantazii i styl a zajistí vám ještě zábavnější sledování aktivit po celý den.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Samsung Galaxy Fit 2 dávají hodnocení 98%

Fitness chytrý náramek Evolveo Fitband B5

Fitness chytrý náramek Evolveo Fitband B5

Buďte in a pořiďte sobě nebo svým blízkým náramek Evolveo Fitband B5, který vám pomůže udržovat přehled o celodenní aktivitě. Na přehledném displeji s vysokým jasem najdete aktuální datum a čas, ale můžete zobrazit také počet kroků, vzdálenost, spálené kalorie a další údaje.

Náramek vás sám vyzve k aktivitě, když usoudí, že už se delší dobu nehýbete. Pokud se chystáte ke sportu, zvolte si z nabídky sportovních režimů, aby náramek měřil ještě více údajů a dodal vám ještě více informací o průběhu cvičení, vašich aerobních zónách, tepové frekvenci a podobně.

Pomocí Bluetooth snadno a rychle spárujete náramek se svým chytrým telefonem. Následně na displeji náramku uvidíte informace o příchozích hovorech, SMS zprávách, e-mailech, ale také notifikace z kalendáře či aplikací, jako je WatsApp, Facebook, Instagram, Twitter a další.

Náramek poslouží také k upozornění na potenciální ztrátu telefonu (anti-lost). Baterii dobijete snadno přes USB. Na jedno nabití zajistí až 15 dnů provozu, abyste nemuseli nosit adaptér všude s sebou.

Díky vestavenému GPS modulu je měření venkovních aktivit ještě přesnější! Pro venkovní aktivity náramek nepotřebuje být současně připojen k mobilnímu telefonu. Prohlédněte si v aplikaci trasu na mapě, celkovou vzdálenost, průměrné tempo, rychlosti, výpočet aerobních zón a mnoho dalšího. Ať už rádi jezdíte na kole, běháte, chodíte po horách nebo se jen procházíte se psem, tento fitness náramek vám poskytne data, která vás budou motivovat k lepšímu výkonu.

Vyberte si z nabídky sportovních režimů pro ještě přesnější měření vašeho cvičení. Nechybí zde cyklistika, běh, turistika, plavání, chůze, posilovna a mnoho dalšího. Díky krytí IP68 si náramek bez obav můžete vzít i do vody.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Evolveo Fitband B5 dávají hodnocení 70%

Vodotěsný fitness náramek Niceboy X-fit Plus

Vodotěsný fitness náramek Niceboy X-fit Plus

Elegantní náramek X-fit Plus od Niceboy se stane vaším nejlepším fitness parťákem. Zaujme barevným 0,96″ OLED displejem a vodotěsným tělem. Je vybavený všemi důležitými funkcemi pro zdravý životní styl jako je krokoměr, měření srdečního tepu, počítání kalorií a další. Nechybí vlastní aplikace v češtině a notifikace z telefonu. Užijte si svobodu s výdrží až sedm dní.

X-Fit Plus od Niceboy je radost v každém ohledu. Barevný 0,96″ OLED displej a elegantní tvar náramku potěší na pohled. Odolná vodotěsná konstrukce náramku zase při praktickém používání.

Fitness náramek X-Fit Plus měří krevní tlak, srdeční tep i okysličení krve. Samozřejmostí je počet kroků, doba pohybu, tepová frekvence i vydané kalorie. Náramek se vás také snaží proaktivně udržet v pohybu a to tak, že vás upozorní, pokud jste příliš dlouhou dobu nečinní.

S mobilní aplikací jasně uvidíte, jak si ve svých aktivitách vedete. K dispozici jsou denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech dat a snadno si v nich funkce náramku nastavíte svým potřebám na míru.

Niceboy X-fit Plus je i ideální osobní asistent, který neodmlouvá. Spolehlivě vás probudí, zobrazí zprávy a volání, dokáže najít telefon, kromě auta vám stopne vše a dokáže ještě mnohem víc. Přesvědčte se sami.

Chytrý náramek X-fit Plus od Niceboy nad vámi bdí, i když spíte. V aplikaci pak můžete sledovat spánkovou kvalitu i délku. Dočkáte se i příjemného probuzení pomocí vibrací.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Niceboy X-fit Plus dávají hodnocení 88%

Sportovní fitness náramek Samsung Galaxy FIT e SM-R375

Sportovní fitness náramek Samsung Galaxy FIT e SM-R375

Tak lehounký, že skoro zapomenete, že ho máte na ruce. I přesto však chytrý náramek Samsung Galaxy Fit e zaznamená každý váš pohyb, a to ať už se rozhodnete trénovat za jakéhokoli počasí.

Díky jeho certifikované odolnosti se na něj totiž můžete spolehnout při náročných trénincích v dešti i v parném horku a získáte vždy ty nejlepší informace o svém pohybu. Tyto údaje a statistiky pak navíc můžete sledovat a analyzovat v aplikaci přímo na vašem mobilním telefonu a stát se tak vlastním kondičním trenérem.

Galaxy Fit e však nezapomíná ani na důležitost regenerace. Vybaven je proto také funkcí automatického sledování spánku, s jejíž pomocí budete přehled i o svém odpočinku.

Mějte ty nejaktuálnější informace vždy rychle na očích. Stačí jen otočit zápěstím a obrazovka náramku se automaticky rozsvítí. Sami si pak můžete nastavit, které parametry svého sportovního výkonu se na displeji budou zobrazovat. Pohodlně tak můžete sledovat nejen čas, ale například také počet kroků, spálené kalorie nebo aktuální předpověď počasí.

Výkon je důležitý nejen u sportovců, ale i u elektroniky. Výdrž baterie tohoto minimalistického chytrého náramku se při běžném užívání pohybuje kolem šesti až sedmi dní na jedno nabití. Při méně častém využití zůstane v chodu až třináct dní.

Užijte si ten pravý adrenalin a nebojte se vyrazit ven ani za náročnějších povětrnostních podmínek. Galaxy Fit e svými parametry odpovídá nejen vojenskému standardu odolnosti, ale je také vodotěsný, a to až do 5 ATM. Neuškodí mu tak déšť ani prach a vy vždy získáte důležité informace o vašem pohybu.

Nenechte si utéct důležité hovory, ani když jste zrovna ponoření do tréninku. Chytrý náramek lze propojit s mobilním telefonem, takže budete informováni o příchozích telefonátech a dalších událostech. Zařízení vás také pomocí vibrace upozorní na příchozí zprávu nebo událost v kalendáři. Přímo na náramku si pak můžete nastavit i budík.

Automatická funkce sledování dokáže rozpoznat tři druhy vašich sportovních aktivit – chůzi, běh a dynamické cvičení. Náramek je vybaven nejen senzorem měření rychlosti, ale také senzorem srdečního tepu. O svém sportovním výkonu tak budete mít dokonalý přehled.

Odpočívejte naplno a efektivně. Náramek umí sledovat nejen váš pohyb při tréninku, ale detekuje také pohyby těla, když spíte. Získané údaje intuitivně roztřídí, a vy si tak v aplikaci můžete prohlédnout detailní informace o svých spánkových vzorcích a případně své návyky upravit tak, abyste měli co nejvíce energie na sportovní aktivity.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Samsung Galaxy FIT e dávají hodnocení 85%

Voděodolný fitness náramek s GPS Fitbit Charge 4

Voděodolný fitness náramek s GPS Fitbit Charge 4

Fitness náramek Fitbit Charge 4 je společník, který vám pomůže sledovat vaše duševní zdraví i fyzickou kondici. Tento model disponuje senzorem srdečního tepu, krokoměrem, výškoměrem a akcelerometrem. Zároveň také počítá spálené kalorie. Na výběr budete mít ze 7 aktivit, včetně běhu, lyžování a turistiky.

Tento model je voděodolný do 50 metrů, takže si ho můžete vzít i do bazénu nebo sprchy. Zařízení je opatřeno 74 mAh akumulátorem, který na jedno nabití vydrží až 7 dní provozu.

Náramek se automaticky synchronizuje se zařízeními s operačním systémem iOS a Android. Stáhněte si mobilní aplikaci Fitbit, v níž najdete spoustu možností nastavení a přehledné statistiky. Můžete si také personalizovat vzhled hodin. Displej je dotykový.

Náramek permanentně sleduje váš srdeční tep, díky čemuž dokáže rozpoznat míru spalování kalorií a upravit cvičení přesně podle vašich potřeb. Můžete také zaznamenávat svůj klidový tep v průběhu času a sledovat, jak se postupně zlepšuje. Nechybí ani personalizované zóny srdečního teplu – spalování kalorií, cardio a peak, podle nichž můžete optimalizovat své výkony.

Fitbit Charge 4 vás bude neustále motivovat k dosažení lepších výsledků. Nastavte si cíle pro každý ze svých oblíbených workoutů. Během tréninku pak můžete sledovat, jak se vám je daří plnit.

K dispozici vám bude také nastavení délky aktivní zóny v minutách a pravidelné připomínky, že se máte hýbat. Tento model zaznamenává vaši celodenní aktivitu, od počtu ušlých kroků po vyšplhaná patra. Své výsledky a statistiky si můžete kdykoliv prohlédnout v přehledu.

Během treků, jízdě na kole nebo při běhání jistě oceníte zabudovanou GPS, která vám umožní sledovat trasu, po níž jste běželi, tempo a celkovou vzdálenost. Samozřejmostí jsou notifikace, které vás upozorní na příchozí hovory a zprávy, na něž lze na Androidu dokonce posílat krátké odpovědi. Můžete si nastavit budík a používat kalendář.

Náramek pracuje, i když spíte, a v průběhu noci sleduje, kolik času jste strávili v lehkém, hlubokém a REM spánku. Po probuzení vám vypočte spánkové skóre, podle něhož poznáte, zda jste spali dobře, nebo je potřeba něco zlepšit.

Vychutnejte si naplno okamžik a odpočiňte si od každodenních starostí. Stačí si zapnout průvodce, který vás postupně provede dechovým cvičením. Ženy mohou navíc využít funkci pro sledování cyklu a s ním souvisejících symptomů.

Neumíte si představit trénink bez své oblíbené hudby? Fitbit Charge 4 je opatřen funkcí pro kontrolu Spotify – můžete si tak procházet playlisty a vybírat hudbu, na kterou máte zrovna náladu. Do aplikace Fitbit si můžete nahrát platební karty a poté jednoduše platit pomocí náramku.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Fitbit Charge 4 dávají hodnocení 83%

Sportovní fitness tracker náramek LAMAX BFit PRO2

Sportovní fitness tracker náramek LAMAX BFit PRO2

Fitness náramek, který se postará o váš zdravý životní styl! Na jedno nabití vydrží kolem 10 dnů a bude vám měřit srdeční tep během dne i noci. Dále má krokoměr a spánkový senzor, které shromažďují údaje o vaší aktivitě 24 hodin denně.

V aplikaci si pak můžete prohlížet nachozené kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a další ukazatele v podobě statistik a grafů. Funguje také jako osobní trenér – můžete si vybrat ze 14 nabízených sportů a měřené výsledky budou vycházet z vámi zvolené aktivity.

Náramek je také voděodolný až do jednoho metru. Tracker můžete samozřejmě propojit se smartphonem a přijímat hovory, notifikace z mobilních aplikací nebo ovládat hudbu… A mnoho dalšího!

Fitness tracker LAMAX BFit PRO2 si jednou nasadíte a už ho nebudete chtít sundat. Celodenní měření tepu, notifikace z telefonu, vyhodnocování spánku, předpověď počasí a mnohem více na jednom místě.

Jeho maximální nasazení zaručuje 10denní výdrž a voděodolnost do jednoho metru. Používání zpříjemní přehledný barevný displej a díky dvěma variantám v balení padne každému zápěstí.

Tep je třeba si hlídat. Máte tak přehled, že vše funguje, jak má. Proto je BFit PRO2 vybaven senzorem tepové frekvence, který jej snímá v pravidelných intervalech 24/7. Máte tak po celou dobu nošení dokonalý přehled o své srdeční aktivitě a během cvičení o úrovni intenzity kardia.

Díky desetidenní výdrži na baterií a integrovanému USB konektoru nemusíte řešit, kdy a kde náramek dobijete. Můžete ho mít na sobě celý den a s voděodolností IP67 klidně i při koupání. V noci navíc sám pozná, kdy spíte a začne vám automaticky vyhodnocovat spánkovou aktivitu.

BFit PRO2 sleduje a zapisuje data o vaší aktivitě. Přímo na barevném displeji náramku můžete zvolit vykonávaný sport, spustit stopky nebo dýchací cvičení. Denní souhrn aktivit vám pak ukáže na časové ose.

Zároveň si rozumí s vaším telefonem a upozorní vás na zprávy, hovory nebo vám ukáže předpověď počasí. Dokáže také využívat jeho GPS a zaznamenávat váš pohyb, třeba když vyrazíte běhat.

Senzor srdečního tepu, krokoměr a spánkový senzor shromažďují údaje o vaší aktivitě ve dne i v noci. V aplikaci si pak můžete prohlížet nachozené kroky, spálené kalorie, ušlou vzdálenost a další ukazatele v podobě statistik a grafů.

Před začátkem aktivity si zvolíte jeden ze 14 typů sportování jako například fitness, běh, fotbal, horolezectví a další. V souhrnu pak budete mít aktivitu rozlišenou podle sportu a samotné měření je uzpůsobeno konkrétní vykonávané aktivitě.

Po spárování s mobilním telefonem náramek zobrazuje upozornění na zprávy, notifikace a příchozí hovory. Umí také telefon vyhledat a dálkově ovládat spoušť fotoaparátu.

Testy a recenze chytrého fitness náramku LAMAX BFit PRO2 dávají hodnocení 99%

Fitness chytrý náramek Garmin Vívosport Slate

Fitness chytrý náramek Garmin Vívosport Slate

VívoSport je chytrý fitness náramek pro všechny vyznavače zdravého životního stylu a aktivního pohybu. Spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru.

Fitness náramek Garmin Vívosport Slate využijete nejen při sportu, ale i během běžného dne. Zaznamenává například každý váš krok a pomáhá k naplnění denního cíle. Rovněž vás informuje o spálených kaloriích a i o kvalitě vašeho spánku.

Náramek přichází s funkcemi jako Fitness, která odhadne vaše VO2 max, což je parametr výkonnosti, a stanovení kondičního věku, či Wellness. Velmi užitečnou funkcí je funkce počítání opakování během cvičení a funkce Patro pro počítání počtu vystoupaných poschodí.

Náramek vás ráno probudí a během celého dne vás bude motivovat ke cvičení. Stačí hodina bez pohybu a náramek vám vyšle signál prostřednictvím jemných vibrací.

Fitness náramek můžete nosit nepřetržitě během celého týdne díky dobíjecí lithium-ionové baterii s výdrží až 7 dní. V případě zapnutí režimu GPS činí výdrž hodinek 8 hodin.

Přehledný, barevný dotykový displej s podsvícením zobrazí naměřené hodnoty, čas, datum, notifikace o sms či spálené kalorie. Výhodou displeje je jeho skvělá čitelnost za zhoršených světelných podmínek. Náramek můžete komfortně ovládat pomocí vašeho prstu.

Stylový fitness náramek Garmin Vívosport Slate v elegantním šedém provedení je díky své barvě vhodný pro pány i dámy, navíc dokonale dotvoří každý váš outfit. Zařízení nabízí funkci Wellness, která umožňuje monitorovat úroveň vašeho stresu nebo námahy, kterým jste byli během dne vystaveni. Vy si tak budete moci prohlédnout všechny časové úseky, během nichž jste zažili zvýšený stres, námahu, ale rovněž čas zotavení.

Praktický fitness náramek se může pochlubit pulsometrem Garmin Elevate umístěným na vašem zápěstí. Tato inovativní technologie pracuje se zeleným světlem, které proniká skrz pokožku. Poté fotodiody, které jsou velmi citlivé na úbytek světla, určí váš puls pomocí drobných změn v proudění krve.

Intenzita zeleného světla se automaticky přizpůsobí odstínu pokožky, přizpůsobí se dokonce i vašemu tetování. Díky tomuto senzoru získáte údaje o vašem pulzu během odpočinku i sportovních výkonů. S těmito hodinkami tak budete mít stále přehled o vašem pulsu.

S fitness náramkem vám už nic nestojí v cestě. Konstrukce je vyrobena z odolného a zároveň příjemného materiálu, díky kterému fitness náramek na vašem zápěstí ani nepocítíte.

Fitness náramek je dle standardu 5 ATM vodotěsný, můžete ho tak mít k dispozici nejen v práci, ale i při sportu nebo během spánku a stejně tak i během deštivého počasí či sprchování. Je odolný i vůči povrchovému namočení, potu nebo i blátu.

Funkce Move IQ dokáže automaticky rozlišit jednotlivé činnosti, jako je plavání, běh či chůze a zaznamenat změnu pohybu bez nutnosti zapnutí časovače aktivity. Při sportovních výkonech vám pomůže i oblíbená hudba ze smartphonu, kterou si přes vívosport můžete přehrát. Spárujte náramek se smartphonem a aplikací Garmin Connect a mějte přehled o všech vašich aktivitách a dosažených výkonech.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Garmin Vívosport Slate dávají hodnocení 90%

Chytrý fitness náramek Niceboy X-fit ACTIVE

Chytrý fitness náramek Niceboy X-fit ACTIVE

Náramek Niceboy X-fit ACTIVE má velký barevný 0,96“ TFT displej a je vybaven mnoha funkcemi. Provádí přímé měření srdečního tepu, je plně prachuvzdorný a vodotěsný (IP67), a také nabízí analýzu hodnot kondice v české aplikaci (krevní tlak, srdeční tep a další).

Náramek dokáže monitorovat denní aktivity (kalorie, kroky a další), váš spánek nebo vás může upozornit na nedostatečný pitný režim. Dále vám ukáže přehled aktuálního počasí, vydrží na jedno nabití až 7 dnů a v případě delší nečinnosti vás vyzve k aktivitě. Také vás upozorní na telefonní hovory, SMS a zprávy z dalších aplikací, stejně tak můžete jeho pomocí ovládat fotoaparát.

Chytrý náramek Niceboy X-fit ACTIVE je ideální doplněk pro váš aktivní životní styl. Své běžné denní aktivity i sportovní výkony můžete sledovat na velkém barevném OLED displeji. Veškeré své aktivity můžete snadno vyhodnotit v přehledné aplikaci na svém chytrém telefonu.

Niceboy X-fit ACTIVE je vybaven inovativním sledováním tepu a krevního tlaku pro ten nejlepší přehled o vašich životních funkcích. V kombinaci s krokoměrem, měřením kalorií a ušlou vzdáleností máte veškerá data o vašem zdraví k dispozici ve dne v noci. Díky monitorování tepu budete mít srdeční frekvenci pod kontrolou a můžete tak zefektivnit svůj trénink.

Náramek umožňuje výběr z několika sportovních režimů. Niceboy X-fit ACTIVE tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie počítaly přesně dle konkrétního sportu.

Náramek také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, monitoring denních aktivit, monitoring spánku, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí.

Díky výkonné baterii a využití technologie přenosu Bluetooth v poslední verzi 5.0 vydrží náramek až 7 dnů běžného provozu na jedno nabití. Dobíjení náramku je snadné díky vestavěnému USB konektoru, se kterým máte náramek za chvilku dobitý z PC nebo z adaptéru.

V aplikaci si můžete prohlédnout vaší denní aktivitu (kalorie, kroky, vzdálenost, srdeční aktivitu či data z monitoringu spánku), ale také se do ní ukládají všechny vaše uskutečněné sportovní aktivity. Ke každé sportovní aktivitě pak aplikace nabízí její detailní analýzu.

K dispozici jsou přesná data trasy (kterou pomocí Google Maps zobrazujete přímo v aplikaci), rozbor vašeho tempa po jednotlivých kilometrech, graf srdeční aktivity (včetně tepových zón), převýšení a celá řada dalších ukazatelů.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Niceboy X-fit ACTIVE dávají hodnocení 80%

Chytrý sportovní fitness náramek Samsung Galaxy Fit SM-R370

Chytrý sportovní fitness náramek Samsung Galaxy Fit SM-R370

Fitness náramek značky Samsung vyvinutý pro všechny zapálené sportovce vám v tom s radostí pomůže. Bude na vás dohlížet nejen při pohybových aktivitách, ale i v průběhu spánku. Je vysoce odolný a vzít si ho můžete klidně i do deště.

Sám rozezná, jaké činnosti se zrovna věnujete, a nikdy vám nebude překážet – je totiž ultra lehký a vyrobený jen z příjemných materiálů. Všechny důležité informace o svých sportovních výkonech teď budete mít na dosah.

Je tak lehoučký, že vám na zápěstí nikdy nebude překážet. Vyroben je z lehkého, přitom však odolného materiálu, který vás doprovodí na každém kroku. Disponuje dokonce vojenským standardem odolnosti a nabídne i vodotěsnou certifikaci.

Aby se vám sportovalo ještě snadněji, je náramek schopen sám rozeznat až šest různých pohybových aktivit. Navíc nabízí až 90 druhů cvičení, ze kterých si vždy vyberete to pravé pro sebe, a sleduje i váš spánkový režim.

Náramek sledujte váš srdeční tep, a to při každé činnosti. Vždy tak máte přehled o tom, jak si zrovna stojíte se svým tempem a zdravím. Pokud dojde k výchylkám, přístroj vám automaticky pošle upozornění.

Otočte zápěstím, a ihned získáte přístup ke všemu důležitému. Náramek vám veškeré požadované informace zobrazí rychle a srozumitelně. A navíc na kvalitním AMOLED displeji.

Spárujte si náramek se svým smartphonem a užívejte si ještě více možností. Můžete jeho prostřednictvím sledovat upozornění, reagovat na zprávy i mnoho dalšího. Navíc je vybaven vysokokapacitní baterií, díky které vám vydrží v provozu třeba celý den.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Samsung Galaxy Fit dávají hodnocení 92%

Sportovní fitness náramek Niceboy X-fit GPS

Sportovní fitness náramek Niceboy X-fit GPS

Niceboy X-fit GPS je neuvěřitelně nadupaný sporttester/chytrý náramek. Vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. 22 sportovních aktivit, ze kterých můžete vybírat. S nimi spojené přesné měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a další sportovní údaje.

Přehledná aplikace v češtině s detailním rozborem aktivit (např. tempo po kilometrech, graf srdečního tepu a další). Denní monitoring kroků, vzdálenosti, spálených kalorií či monitoring spánku. To vše na velkém a barevném, téměř palcovém OLED displeji. Náramek je navíc plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjení až 10 dní!

Fitness náramek Niceboy X-fit GPS Vám pomůže s přesností monitorovat Vaše výkony bez nutnosti s sebou během aktivity nosit mobilní telefon a využívat jeho GPS. Díky zabudovanému GPS modulu získáte data o trase, vzdálenosti, rychlosti/tempu, které můžete následně analyzovat v aplikaci (v českém jazyce).

Sportovní módy vypočítávají údaje (např. spálené kalorie) přímo na míru zvolené aktivitě. Náramek Vám navíc umožní informace o Vašich aktivitách ukládat do své interní paměti až po dobu 7 dnů. Velmi praktické je také zobrazení trasy na Google Maps přímo v aplikaci.

Náramek umožňuje výběr až z 22 sportů. Od běžných, jako jsou běh, cyklistika, fotbal, tenis či lyžování, až po například jógu, spinning, švihadlo, plank či celou řadu dalších.

Náramek tedy zaznamená nejen aktivitu jako takovou, ale také její konkrétní typ, aby se například spálené kalorie vypočítaly přesně dle konkrétního sportu. Venkovní sporty navíc zaznamenávají řadu dalších informací získaných díky GPS modulu (údaje o trase, tempu/rychlosti atd.).

Náramek také provádí přímé měření srdečního tepu. Samozřejmostí jsou upozornění z telefonu, monitoring denních aktivit, monitoring spánku, budík (s vibracemi) a potěší i informace o aktuálním počasí.

Díky výkonné baterii vydrží náramek až 10 dnů běžného provozu na jedno nabití. V případě zapnuté GPS vydrží pak přibližně 5 hodin. Náramek se plně dobije již za 2,5 hodiny pomocí USB přímo na náramku.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Niceboy X-fit GPS dávají hodnocení 82%

Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem Garmin VívoSport

Fitness náramek s integrovaným GPS přijímačem Garmin VívoSport

VívoSport je chytrý fitness náramek pro všechny vyznavače zdravého životního stylu a aktivního pohybu. Spojuje funkce fitness náramku, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru.

Pokud vám vzhledem nebo rozměry vyhovují fitness náramky a pokud od takového zařízení chcete víc, než jen počítání kroků, tak se zaměřte na nový Garmin vívosport. Nenápadný náramek v sobě kombinuje funkce krokoměru, chytrých hodinek a všestranného GPS sporttesteru. Navíc je na ruce elegantní a můžete jej bez obav nosit do práce i na sport.

Počítání základních aktivit – denní počet kroků (včetně srovnání s automaticky nastaveným denním cílem), spálené kalorie (bazální i aktivní), prošlá vzdálenost, počítání vystoupaných pater, sportovní stopky, automatické rozpoznání aktivit, jako je chůze/běh/plavání/jízda na kole, monitoring délky a kvality spánku.

Prostřednictvím aplikace Garmin Connect Mobile je možné sledovat souhrnné výsledky, zapojit se do srovnání s přáteli nebo do automaticky vytvářených týdenních výzev s ostatními uživateli. Aplikaci Garmin Connect Mobile je možné propojit s Kalorickými tabulkami a aktivní spálené kalorie automaticky přenášet do aplikace Kalorických tabulek pro lepší přehled přijatých a spálených kalorií.

Alternativně je pro zadávání kalorického příjmu možné použít přímo vestavěný MyFitnessPal, který oproti Kalorickým tabulkám nemá tak kvalitní databázi českých potravin, ale funguje podobně.

Náramek vívosport je vybavený optickým snímáním srdečního tepu přímo na zápěstí ruky. Snímač měří během celého dne a měřená data průběžně zaznamenává. Celodenní průběh srdečního tepu si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci Garmin Connect.

Z celodenního měření náramek současně vyhodnocuje průměrný klidový srdeční tep, pomocí kterého je možné vyhodnotit stav kondice a nebo únavy.

Umí měřit jak venkovní, tak i vnitřní sportovní aktivity. Mezi vnitřní aktivity patří například běh na běžeckém pásu nebo cvičení ve fitcentru. Ve fitcentru umí nově počítat i počet opakování různých posilovacích cvičení.

Mezi outdoorové aktivity, které můžete náramkem změřit patří například: chůze, běh, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích, běžecké lyžování, sjezdové lyžování a další.

Ze záznamu outdoorových aktivit získáte nejen vzdálenost, rychlost/tempo, výškový profil, průběh srdečního tepu…, ale také záznam absolvované trasy, který je v mobilní aplikaci možné prohlédnout nad podrobnou mapou.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Garmin VívoSport dávají hodnocení 89%

Chytrý voděodolný náramek Fitbit Charge 3

Chytrý voděodolný náramek Fitbit Charge 3

Vaši kondici budete mít pod kontrolou díky modernímu designovému náramku s nejpokročilejšími technologiemi. Co všechno umí? Monitoruje tepovou frekvenci, hloubku spánku, spálené kalorie, ale také ukazuje, v jaké zóně srdečního tepu se aktuálně nacházíte.

Skrz 15 cvičebních módů pak můžete sledovat váš fitness pokrok v určitých disciplínách – od chůze a běhu až třeba po jógu. Nasbíraná data vidíte na přehledném dotykovém displeji.

Náramek je zároveň voděodolný, informuje o čase nebo počasí a pokud toužíte sdílet statistiky o vašem pohybu se svými přáteli přes mobilní telefon či počítač, lze tak učinit nainstalováním příslušné aplikace.

Neobyčejně chytrý náramek na zápěstí. V reálném čase poskytuje informace o vašem fyzickém stavu. Na jednom místě získáte přehled o tepové frekvenci, kvalitě spánku nebo spálených kaloriích. V akci bez nutnosti dobití přitom vydrží dlouhých sedm dnů. A pozor – náramkem lze i bezkontaktně platit!

Vedle statistik o vás a vašem těle náramek ukazuje standardní údaje jako aktuální čas či počasí, a to na velkém podsvíceném dotykovém displeji, který se automaticky přizpůsobuje okolním světelným podmínkám. A odolnost přístroje? Ta je zaručena díky pevné hliníkové konstrukci.

Aby byla efektivnost vašeho cvičení co největší, je ideální se v rámci fyzické aktivity pohybovat v určitém rozmezí tepové frekvence. A právě náramek vám umožní průběžně sledovat, v jaké tepové zóně se nacházíte a jaký dopad to na vás má, respektive na redukci vaší hmotnosti.

Vybrat si můžete z více než 15 režimů cvičení jako je běh, kolo, plavání, jóga a další. Nastavte si, jakých cílů chcete dosáhnout a sledujte podrobné statistiky o tom, jak se vám daří je naplňovat. A když už je zmíněno plavání – ano, náramek je voděodolný (maximálně do hloubky 50 metrů), takže je vůči bazénu či sprše zcela imunní.

Šikovnou vychytávkou je synchronizace dat v náramku s počítačem, chytrým mobilním telefonem a mnoha jinými zařízeními, a to prostřednictvím příslušné aplikace. Statistiky a výkony, kterých dosahujete, pak následně můžete sdílet s vašimi přáteli a konzultovat s nimi váš tréninkový progres.

Testy a recenze chytrého fitness náramku Fitbit Charge 3 dávají hodnocení 87%

Stylový a moderní chytrý náramek IMMAX Temp Fit

Stylový a moderní chytrý náramek IMMAX Temp Fit

Udržujte se v kondici s chytrým náramkem IMMAX Temp Fit, který vás bude sledovat 24 hodin denně, ať už pracujete, cvičíte, nebo odpočíváte. Padne na zápěstí do obvodu 22 cm. Vyrážíte na trénink? Aktivujte sportovní režim pro chůzi, běh, cyklistiku nebo fitness. Klidně si s náramkem zaplavte nebo zaběhejte v dešti. Stupeň krytí IP68 zaručuje odolnost proti ponoření do vody i vniknutí prachu.

Díky pokročilým funkcím, jako je monitorování tělesné teploty, krevního tlaku, srdečního tepu a okysličení krve, budete mít své zdraví pod kontrolou. Přes den bude náramek počítat vaše kroky, uraženou vzdálenost i spálené kalorie, v noci bude hlídat kvalitu vašeho spánku a ráno vás nastavený budík probudí zavibrováním. Sportovní režimy umožňují zaznamenávání trasy v aplikaci.

Nejen čas a datum, ale také počasí a všechny naměřené hodnoty zkontrolujete na 1,08“ TFT displeji s rozlišením 135×240 px, který je dobře čitelný i na slunci. Sám se rozsvítí, jakmile otočíte zápěstím.

Vyberte si ze čtyř barevných témat ciferníku. Baterie s kapacitou 105 mAh vydrží při běžném používání až týden, v pohotovostním režimu dokonce až měsíc. Do 2 hodin je baterie plně dobitá.

Propojte hodinky s vaším smartphonem pomocí bezdrátového Bluetooth rozhraní a nezmeškejte žádný důležitý telefonát! Kromě příchozích hovorů vás notifikace upozorní na nové SMS zprávy i aktualizace ze sociálních sítí.

Díky mobilní aplikaci SmartHealth budete mít vždy přehled o svém zdravotním stavu a kondici. Aplikace s českou lokalizací je dostupná pro Android a iOS.

Testy a recenze chytrého fitness náramku IMMAX Temp Fit dávají hodnocení 99%

Sportovní fitness náramek CUBE 1 C36

Sportovní fitness náramek CUBE 1 C36

Zdravý životní styl a moderní technologie jdou dnes ruku v ruce. Nemusíte však kvůli tomu, abyste měli dokonalý přehled o aktivitě, utrácet spoustu peněz. Značka Cube 1 totiž přichází s chytrým fitness náramkem C36, který už na první pohled upoutá designem.

Chytrý fitness náramek Cube1 C36 je levnou alternativou k chytrým hodinkám, i tak ale nabízí vše potřebné. Na barevném a velkém displeji si zobrazíte veškeré informace. Po nasazení na zápěstí bude náramek monitorovat vaší tepovou frekvenci a to dokonce i ve spánku.

Je odolný vůči prachu a stříkající vodě, takže se s ním nemusíte bát za deště vyjít ven. Navrch zaujme také bohatou nabídkou funkcí, mezi nimiž je například i senzor pro měření srdečního tepu nebo monitoring spánku a aktivity.

Spolupracuje přitom s chytrými telefony vybavenými Androidem i iOS a dokáže z nich zobrazovat notifikace. Na nabití vydrží při aktivním používání až dva dny a vše důležité zobrazuje na 1,3palcovém displeji s rozlišením 240×240 pixelů, u nějž se navíc nemusíte obávat například deště nebo postříkání vodou vzhledem k certifikaci IPX7.

Umí toho skutečně hodně, mezi funkce patří: měření spálených kalorií, ušlé vzdálenosti, kroků, spánku a nechybí ani upozornění na neaktivitu a funkce najít můj telefon.

Aby bylo měření spálených kalorií a dalších hodnot maximálně přesné, je tento náramek vybaven přesným senzorem pro měření srdečního tepu.

Výhodou náramku je to, že spolupracuje s chytrými telefony vybavenými Androidem i iOS (Apple). V obou případech je vám k dispozici aplikace Thinfit a propojení probíhá bezdrátově prostřednictvím Bluetooth 4.0. Minimem pro kompatibilitu je u telefonu Android ve verzi 4.3 a vyšší, u iOS je to pak verze 7 a vyšší.

Testy a recenze chytrého fitness náramku CUBE 1 C36 dávají hodnocení 99%