bakteriální infekce

Účinné domácí prostředky na kvasinkové infekce

Při pomyšlení na kvasinkovou infekci (způsobenou houbou candida) vás možná přepadne nervozita, ale faktem je, že kvasinky žijí v těle každého z nás. Obvykle se vyskytují na naší kůži, v trávicím ústrojí nebo v oblasti pochvy a většinou nezpůsobují problémy.

Read More

Způsoby, jak přirozeně předcházet infekci močových cest

Infekce močových cest je infekce v kterékoli části močového systému. Tento systém se skládá z ledvin, močovodů, močové trubice a močového měchýře. Zatímco nejčastěji postiženými oblastmi jsou močová trubice a močový měchýř, ledviny a močovody bývají postiženy pouze v závažných případech.

Read More

Skvělé tipy, jak přirozeně léčit onemocnění dásní

Onemocnění dásní je infekce a zánět dásní. Zní to nepříjemně, ale je to častější, než si myslíte. Nějakým způsobem má toto onemocnění přibližně polovina dospělých ve věku 30 let a více. A vedle zubního kazu je onemocnění dásní největší hrozbou pro zdraví zubů.

Read More

Důvody, proč trpíte na infekce močových cest

Podle některých údajů dostane infekci močových cest alespoň jednou za život každá pátá žena. To znamená, že každá pátá žena pozná mučivý pocit pálení při močení a neustálý pocit, že se jí chce na záchod, i když nemusí.

Read More