hubnutí

Zdraví

Důvody, proč přibíráte na váze, i když jíte zdravě

Ti z vás, kteří se snaží zhubnout nebo bojovat s obezitou, vědí, jak je to těžké. A někdy, bez ohledu na to, jak dobře upravujete svůj jídelníček, vaše tělo prostě kila neztratí. To se vašemu tělu stává, když se u vás vyskytnou určité zdravotní problémy, kvůli kterým v mžiku přiberete.

Read More
Zdraví

Pravidla, která je třeba mít na paměti v boji proti obezitě

Jedním z hlavních zdravotních problémů posledních dvou desetiletí je rostoucí riziko obezity. Obezita je způsobena především nezdravým stravováním a nedostatkem fyzické aktivity. Spotřeba rychlého občerstvení se v průběhu let zvýšila a současně se snížil čas, který lidé věnují fyzické aktivitě.

Read More
Zdraví

Některé problémy, které přináší příliš rychlé hubnutí

Všichni chceme zhubnout a chceme to udělat velmi rychle! Pokud však jde o hubnutí, ne vždy znamená rychlé hubnutí to nejlepší. Naše tělo a jeho orgány se totiž přizpůsobily tak, aby nám pomohly fungovat při vyšší hmotnosti, a příliš rychlým hubnutím podstupujeme poměrně velké riziko.

Read More
Zdraví

Nezdravé návyky, kvůli kterým jste nemocní a tlustí

Zdravá strava a přiměřené cvičení – to je možná vaše představa produktivního životního stylu. Ano, jsou jeho důležitou součástí. K udržení zdravého životního stylu však potřebujete mnohem víc. Některé maličkosti, které děláte v každodenním životě, mohou vaše zdraví dlouhodobě podkopávat.

Read More