kokosový olej

Jak může kokosový olej pomoci při hojení ran

Nikdo nemá rád, když se pořeže. Může se to stát z ničeho nic a kdekoli, od zahrady až po kuchyň. Existuje tolik volně prodejných mastí, které pomáhají při hojení ran – ale co přírodní prostředky? Kokosový olej je jednou z nejlepších možností. Dokáže prospět hojící se pokožce bez záhadných chemikálií.

Read More

Důvody, proč byste měli používat kokosový olej pro svého psa

Lidé ho začali používat na všechno možné, od péče o vlasy, přes čištění a hydrataci až po zdraví zažívacího traktu a dokonce i zubní hygienu. Vzhledem ke všemu tomu humbuku kolem kokosového oleje bylo opravdu jen otázkou času, kdy si uvědomíme, že je stejně skvělý i pro naše domácí mazlíčky.

Read More

Nečekané využití kokosového oleje pro krásu

Kokosový olej je jednou z těch superpotravin, které všichni milují, ale není dobrý jen pro naše tělo uvnitř. Kokosový olej má spoustu využití pro naši pleť a vlasy. Díky svým hydratačním vlastnostem a jedinečnému složení je mimořádně všestranný.

Read More

Hlavní rozdíly mezi kokosovým a olivovým olejem

Kokosový olej vám pomůže spalovat kalorie, ničit škodlivé mikroorganismy a může dokonce zlepšit hladinu cholesterolu v krvi. Olivový olej, oblíbený u kulinářů, má protizánětlivé vlastnosti, může snižovat riziko srdečních onemocnění a cukrovky 2. typu.

Read More