pálení očí

Zdraví

Viditelné příznaky, které ukazují na závažná oční onemocnění

Zarudnutí, svědění, slzení a pálení očí jsou běžné problémy, které trápí většinu z nás. Teplé obklady, nošení slunečních brýlí a antibiotické kapky jsou součástí úlevy. Aby však bylo možné postupovat správně, je třeba co nejdříve zjistit příčinu za pomoci očního specialisty.

Read More
Zdraví

6 příznaků které naznačují že vaše oči potřebují pozornost

Vaše oči jsou doslova vstupenkou do vašeho života. Ve světě plném vizuálních podnětů všeho druhu jsou vaše oči vstupní branou. Navzdory jejich nesmírné důležitosti si jich mnozí dostatečně neváží. Vaše oči, oční víčka a kůže kolem nich patří k nejcitlivějším oblastem vašeho těla.

Read More
Zdraví

5 důvodů proč se vaše oči mohou projevovat divným způsobem

Vaše oči jsou jednou z nejdůležitějších částí vašeho těla. Pomáhají vám vidět krásu tohoto světa, a také vám pomáhají dělat mnoho věcí, které rádi děláte. Vaše oči však hrají i jinou roli. Mohou vám naznačit, že máte vážnou infekci nebo nemoc, nebo že některý z vašich orgánů má potíže.

Read More
Zdraví

Co je keratokonus – diagnostika, příčiny, příznaky a léčba

Keratokonus je nezánětlivé onemocnění oční rohovky, při kterém dochází k deformaci rohovky oka a jejímu mnohačetnému vyklenutí a změně tloušťky, což má za následek zhoršení vidění. Téměř 80 procent všech našich dojmů se vytváří prostřednictvím zraku.

Read More